Hirsch-Pol Sp. z o.o.

Myślęcinek

Opinie o Hirsch-Pol Sp. z o.o.

hp 2011-01-09 23:50:50
W naszej codziennej działalności wiele uwagi poświęcamy podnoszeniu jakości wyrobów i usług, ochronie środowiska i bezpieczeństwu pracy. Dowodem na to jest wdrożony w 1999 r. system zarządzania jakością, a w latach późniejszych, doskonalony przez nas nieustannie, zintegrowany system zarządzania.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów projektujemy wyroby, charakteryzujące się powtarzalnymi, możliwie najwyższymi standardami jakości. Z dużą starannością kontrolujemy każdy etap procesu produkcyjnego, od doboru surowców, poprzez stałą kontrolę parametrów technicznych aż do etapu konfekcjonowania i magazynowania.

W naszym przedsiębiorstwie obowiązują standardy pracy wyznaczone przez procedury wewnętrzne. Zapewniamy w ten sposób m.in. profesjonalną obsługę klientów, pełną identyfikowalność wyrobów oraz terminowość dostaw.

Swoją działalność prowadzimy w zgodzie z wymaganiami prawnymi. W zakresie zintegrowanego systemu zarządzania szczególną uwag
hp 2011-01-10 02:41:39
Spółka Hirsch-Pol powstała w 1981r., w Osielsku koło Bydgoszczy, jako mały zakład produkcyjny zatrudniający kilka osób. Początkowo jej działalność skupiała się głównie na wytwarzaniu ekologicznych farb wodorozcieńczalnych dla rynku lokalnego. Innowacyjne podejście, wiedza i doświadczenie pracowników sprawiły, że asortyment wyrobów zaczął się stopniowo poszerzać o farby rozpuszczalnikowe, masy szpachlowe, masy hydroizolacyjne, systemy dociepleń i inne. Kilka lat później firma była znana już nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, ale w całym kraju za sprawą trzech głównych marek: Aplause, Ekoral i Superprofi.

Wkrótce do naszej oferty dołączyły zestawy edukacyjne Pablo i Family Art. Zaczęliśmy produkować je z myślą o tych, którzy chcą rozwijać zdolności artystyczne i pobudzać kreatywność, spędzając przy tym miło czas. W skład zestawów wchodzą przybory niezbędne do wykonania żelowych witrażyków, figurek odlewanych z gipsu, świeczek dekoracyjnych i innych ozdób, oraz ci
hp 2011-01-10 02:42:33

Magda M 2011-03-24 12:11:49
jarus_27 - 2010-12-02 06:23:58Praca w "Hirsch-Pol" Sp. z o.o. jest interesująca. Można się dużo nauczyć i zdobyć pokaźne doświadczenie. Polecam "Hirsch-Pol" Sp. z o.o. ludziom które szukają pracy. Doszły mnie słuchy że praca bywa tu miła i przyjemna.Hahaha dobre!! "Interesująca ":D Nie wiesz kiedy cię wywalą i za co. "Doszły mnie słuchy że praca bywa tu miła i przyjemna" Tak, jesli prace pod nadzorem ( usunięte przez administratora )można nazwac przyajemnościa. Kazdemu kto nie musi żebrać na ulicy, nie jest( usunięte przez administratora ) ma jakąkolwiek dumę odradzam choćby nawet wjazdu tam przypadkiem na parking. Nieważne na jakim stanowisku będziesz tam pracował, wszędzie spotkasz się z , ( usunięte przez administratora )smiesznie małymi zarobkami a komunikacja z "górą" odbywa sie na zasadzie ( usunięte przez administratora ). Pozdrawiam wszystkich o zdrowych zmysłach!!
Ciepły Czech 2011-12-24 23:46:00
Tak się zastanawiam.....przeczytałem te wszystkie Wasze obelgi i wypowiedzi na temat firmy Hirsch-Pol i mam pytanie... Czy przez ostatnie 5 lat pracowaliście dla innego pracodawcy? Czy naprawdę wiecie co to mobbing, brak wypłat w terminie, złe warunki pracy? Chyba nie. Z obserwacji widzę, że potraficie tylko narzekać, a Ta właśnie Firma utrzymuje Was, mimo że ma straszne problemy. Zastanówcie się najpierw, bo coś mi się zdaje, że poprzewracało Wam się już w głowach.Skoro macie średnie wykształcenie i nie odpowiada Wam to co aktualnie robicie, to proponuję pójść na studia i poszukać czegoś bardziej odpowiedniego.
Nick 2012-01-04 22:09:38
To co wypisujesz jest śmieszne i żenujące!
Instytucje państwowe wielokrotnie kontrolowały zakład i oceniały warunki pracy.
Chcesz się dowiedzieć jakie? Powiem Ci.
Inspekcja Pracy i Inspekcja Sanitarna. Jesteś zdziwiony?
To oceny kompetentnych fachowców uwzględniających przepisy prawne są dla Firmy istotne, a są pozytywne, niezwykle korzystne,
Zarząd Firmy może "spać spokojnie" i mieć satysfakcję, że stworzył pracownikom bezpieczne i godne warunki pracy. Wiele firm może tylko tego pozazdrościć.
Reszta zależy od samych pracowników, nie zawsze myślą o swoim bezpieczeństwie i zdrowiu.
Szkoda tylko, że taki nieuczciwy, bez skrupułów pismak psuje dobry wizerunek Firmy.
No cóż złośliwość ludzka nie ma granic, Brak słów!!!
KOLEGA 2012-01-08 21:11:09
Młody strasznie Cię te postojowe rozdrażniło, wymyślasz niestworzone historie. Myślę, że powinieneś zrobić \"nawrotkę\" do POLO, albo wystartować do innego marketu. Tam jest szansa na większą pensję, warunki pracy i bezpieczne i higieniczne, na pampersy też już kasy nie stracisz, a awans murowany.
Nie zwlekaj, kto pierwszy ten lepszy. Powodzenia!
Ramona 2012-06-20 17:38:59
Widzę, że jednak ktoś śledzi te forum :) Myślę, że raczej ta druga opcja
konsumet 2016-05-31 13:37:37
Farba Hirschpol kuchnia lazienki kiepsko pokrywa w porownaiu z innymi producentami. Nie polecam kilkakrotnie malowane regipsy przebija na ścianie technika malowania tradycyjna wałek. Zdecydowanie Nie metraż łazienki 12 m2 wedlug producenta 1l farby powinien starczyc na 10m2. Kupione 2,5 l wiadreko farby nie starczyło na wymalowanie 12 m2 przebicia na scianie pomimo kilkakrotnym malowaniu.
Wojtek 2016-06-19 22:01:55
Hirsch-Pol Sp. z o.o. poszukuje aktualnie pracowników i z tego co wiem bardzo fajnie wygląda ich model biznesowy, Bydgoszcz to też bardzo fajny rynek, więc jestem ciekawy jaka kasa jest do zgarnięcia, czy ktoś mi powie o co dokładnie chodzi i jak się dostać?
Zostaw swoją opinię o Hirsch-Pol Sp. z o.o. - Myślęcinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hirsch-Pol Sp. z o.o.