Hirsch Katowice Sp. z o.o.

Opinie o Hirsch Katowice Sp. z o.o.

Pracuje w Hirsch już kilkanaście lat i nie narzekam. Wysokość wypłaty jest ok , czasami nawet wpadnie jakaś premia.

Długi

Hirsch to dobra i uczciwa firma, płacą ok i kierownicy w porządku

Tati Nowy wpis

Dobry wieczór, potrzebuje się dowiedzieć czegoś do tego ogłoszenia na pracownika ogólnobudowlanego, bo napisali "zatrudnienie w oparciu o umowę" - jaką umowę? O pracę, zlecenie? zleceniówka mnie nie interesuje.

Kazek Nowy wpis

Jak mają dobrych Polskich fachowców to nie szanują ,Wolą (usunięte przez administratora)zatrudnić bo taniej , ostatnio tak załatwili glazurników. Ogólnie nie jet źle ale ubrania robocze buty od pół roku mi kupują i nie mogą kupić

Piszesz o kierownikach? :) Planuje się do was przyjąć, na stronie widziałem że szukają pracowników ogólnobudowlanych. Wiesz może czy faktycznie są wakaty, czy nie ściągneli ogłoszenia ze strony? Zarobki są dobre? Macie jakieś dodatki może, czy możliwość zdobycia premii? Ludzie długo tu robią, czy rotacja jest?

Rafał

Pracuje w tej firmie i jest dobry klimat Kierownik Piotrek bardzo w porządku. Polecam pracę w tej firmie. Pozdrawiam

Samanta
@Rafał

Rafał, a możesz napisać jak się pracuje? I kilka słów o warunkach, zarobkach? Jesteście podzieli na zespoły, każdy z nich ma kierownika, czy jest jedna ekipa? Mój brat chce złożyć tu cv, na stronie piszą, że szukają kogoś do prac wykończeniowych, wiesz, czy to nadal aktualne?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hirsch Katowice Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hirsch Katowice Sp. z o.o.?

Pracuje już kilka miesięcy i nie narzekam. Wynagrodzenie dobre, jak i kontakt z pracownikami i kierownikami.

Pracownikk

Atmosfera w pracy przyjemna. Jeśli się pracuje można dobrze zarobić. Kierownik bardzo w porządku. Praca przeważnie od 7 do 17.

Jan
@Pracownikk

Dzięki za wpis, dobrze zarobić, tzn. ile konkretnie? :D Mógłbyś podać kwotę albo chociaż przedział? Super, że atmosfera okay, bo to mega ważne, a powiedz mi jeszcze, jest opcja się dogadać, żeby pracować np. 7-15 albo 8-16, bo napisałeś „przeważnie” i tak się w sumie zastanawiam czy to jest do ‚negocjacji’

Czy pracodawca Hirsch - Katowice Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Porażka

Nie polecam Ci tej firmy problemy z kasą umowami itd jak chcesz coś więcej wiedzieć to pisz

Porażka

@Porażka

Dokładnie tak jest

Mikołaj
@Mateusz

Jak jest konkretnie? Jakie są problemy z umowami? Przyjmują tylko na zlecenie i ciężko o coś bardziej trwałego i stabilnego? Ty na jakiej pracujesz?

Barbara

Czyli te trzy oferty na stronie odnośnie pracy to wynik wspomnianej przez kogoś tu na forum rotacji czy to otwarte do wglądu nabory? Chciałabym też się upewnić co do liczby osób zatrudnionych, bo pisali, że 60, potem 20... W opisie dla robotnika budowalnego jest napisana możliwość rozwoju zawodowego. Czyli możliwe są awanse?

Jak dużo osób pracuje w Hirsch Katowice Sp. z o.o.?

Z 60osob

Iza

A rotacja duża jest? Orientujesz się może?

ex inżynier
@Iza

Bardzo duża. Jest kilka osób, starych wyjadaczy, których szef przekupił, pozostali - ciężko wytrzymać pół roku, albo wykończą psychicznie i fizycznie, albo wyrzucą na kontrakt za granicę z dnia na dzień. Kadra fizyczna to głównie pracownicy z Ukrainy, startując budowę w ubiegłym roku początkowo było ponad 20 pracowników, 4 miesiące później - 2.

Namysłów

Wszystko ok, pracowaliśmy jako miejscowi na bazie wojskowej w Jastrzębiu, od kad (usunięte przez administratora)wyjechał, wszystko zaczęło się walić,(usunięte przez administratora) ciągle coś mącił, odjechali bez słowa(usunięte przez administratora)

Jolanta
@Namysłów

hmmm, trochę nie rozumiem tej wypowiedzi... Kto mącił? i co się poposuło? Napisz proszę dokładnie, każda opinia jest na wagę złota dla przyszłego pracownika

Pablo777

Ja tez miałem możliwości pracowania w tej firmie i był naprawdę dobry klimat wśród ekipy...kierownik Piotrek wporządku.... i kasa tez na czas...Polecam pracę w tej firmie...

Magda

@ukrainiec co to znaczy że piszą godziny jak chcą? ?

ukrainiec

Ta firma to prawdziwa patologia pracownicy traktowani sa jak śmieci albo nawet gorzej. Kierownicy nie maja kompletnie pojęcia o robocie i są nie wykwalifikowani a godziny piszą jak chcą. Na porządku dziennym jest to że nie ma czym pracować ale to kierownictwa nic nie obchodzi a robota ma być zrobiona. Tą firmą powinna zająć się inspekcja pracy.

Mario
@ukrainiec

Dzięki za ostrzeżenie.Ogłaszają się że potrzebują pracowników.Dobrze że poczytałem opinie.Pozdrawiam.

Maciej B.

Mam pytanie dotyczące Pana Prezesa czy coś się zmieniło w kwestii prowadzenia z nim rzeczowej popartej faktami konwersacji czy wciąż rozmowa z nim przypomina zabawę w "pomidora".

Konstanty

@Rolo Idealnie to nigdzie nie jest ale nie przesadzaj z narzekaniem!

Rolo

Firma to jakaś porażka ! Szkoda czasu na gadanie .... mam 15 lat doświadczenia w budownictwie i jest to kolejna firma z logiem niemieckich austriackich kolegów z polskimi zasadami niestety :)

Zainteresowana

szkoda

ANDRE

Niestety tak jak osoby świadczące pracę (usługę praca) tej firmie Hirsch Katowice na budowie w Warszawie, muszę przestrzec każdego kto będzie wykonywał prace na rzecz tej firmy. Mi nie płacą od ROKU za wykonane w 2017 prace. Słyszałem o tych ich praktykach od znajomych, ale dałem się skusić. Prace wykonane bez zastrzeżeń, a jak po roku upominam się o pełną płatność, to teraz podobno ujawniły się jakieś trwałe usterki. Firma KANT ewidentnie. Przestrzegam wszystkich potencjalnych podwykonawców (także pracowników świadczących pracę na Umowę inną niż Umowa o pracę).

Zostaw merytoryczną opinię o Hirsch Katowice Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Hirsch Katowice Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hirsch Katowice Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hirsch Katowice Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hirsch Katowice Sp. z o.o.