Lider Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Henryk Gąsiorek

Głuchołazy

Opinie o Lider Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Henryk Gąsiorek

ollo 2013-08-10 22:08:52
Jest to firma która kańci klijentów,w transporcie jak i w stacji diagnostycznej gdzie podmieniają częsci w autach,chyba ze patrzymy im na rece podaczas naprawy,jesli naprawa auta to nie do tej stacji,a transport tez kombinowany,poznałem ich z tej strony.
MATEO 2013-12-13 22:09:41
Zgadza sie co do mojego auta,naprawa cenowo była wysoka,stacja diagnostyczna niby LIDER to wielka pomyłka
Karlos 2014-06-14 22:08:21
Firma Lider godna polecenia. Transport międzynarodowy na wysokim poziomie istnieją już od bardzo wielu lat. Świadczy to o wysokim poziomie usług i nowym taborze. Korzystałem z usług mechaniki i poprzedni wpis to całkowita ściema. Naprawiaja dobrze i solidnie. A jeśli ktoś che naprawiać w podwórku i za pól darmo to nie w firmie Lider. Firma uczciwa inaprawde polecam. Sprawdź sam.
Mariusz 2015-03-11 11:51:29
Nie polecam sami kombinatorzy i kanciarze zajmują sie fikcyjną wymianą części i przy okazji podmiana SZCZERZE to polecam Omijać ta firme z daleka nie polecam
Klient 2016-05-11 18:42:12
Uwaga ! Lubia zostawiac narzedzia pod maska ! Sam znalazlem 2 klucze i szmate w smarze ! Obrucili temat w zart ! Pozdrawiam mechanika - blondynka ;( Wlascicielowi wspolczuje pracownikow !
Zostaw swoją opinię o Lider Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Henryk Gąsiorek - Głuchołazy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lider Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowo-Usługowe Henryk Gąsiorek