Opinie o microsoft.pl - Microsoft Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Microsoft Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Microsoft Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Microsoft Sp. z o.o. w Warszawa

Jak wygląda ścieżka kariery w Microsoft Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

@Antonio-rodrigo

A o ile więcej jeśli można wiedzieć, chciałabym mieć pełny obraz tego? Opowiesz coś więcej o dodatkach? Chciałabym wiedzieć co ekstra można dostać i w jakiej kwocie, dają coś czego nigdzie indziej dostać nie można? Długo już tu jesteś?

Pola Nowy wpis

Microsoft Dynamics NAV Developer, udało mi się znaleźć ofertę na to stanowisko ale nie wiem nawet z kiedy pochodzi. Nie ukrywam, że mam chęć aplikować, ale chciałabym wiedzieć co firma na myśli pisząc o modelu hybrydowym a muszę wiedzieć ile razy w tygodniu można pracować zdalnie, ponieważ planuje pogodzić jedna pracę z drugą.

xx Nowy wpis

Ta firma to tragedia. infolinia nie potrafi aktywowac produktu. nie oddzwaniają. maja wszystko w (usunięte przez administratora)

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Microsoft Sp. z o.o.?

Kasandra Nowy wpis

Wiele z was pisze na temat pracy ale brakuje mi jakiś konkretów, to czy awanse są poziome czy pionowe, uważam jako dodatek. Na start jakie finanse są oferowane, mógłby ktoś tak konkretnie przedstawić zarobki programistów?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Microsoft Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Robert jaros

Microsoft to banda (usunięte przez administratora) Microsoft to będę (usunięte przez administratora) jeszcze raz to powtarzam Po pierwsze pobrali mi ponad 429 zł za jakiś tam program gdzie twierdzili że subskrypcję zrobiłem ale to jest mniejsza z tym codziennie zakładam nowe konto na Microsoft i numer konto na Skypie i codziennie jest mi to blokowane Ja już nie mam pomysłów żeby wymyślać maile nie wiem czy robią to po złości czy co ale chodzi o to żeby wykupić Microsoft 365 za 429 zł dzięki któremu będzie można odblokować wszystko zablokowali mi około 12 kont bo co rusz to wymyślam jakieś nowe konto i zakładam nowe konto Wanda (usunięte przez administratora) złodziei i tylko myślą o tym żeby od człowieka wyzyskać pieniądze Niech się w końcu ktoś za nich weźmie spalić tą całą fabrykę Microsoft nic więcej (usunięte przez administratora) zboczeńcy

ścieżką awansu

jest taka sobie. firma preferuje poziome przejścia i ogólnie struktura jest bardzo płaska. stanowisko dobrze jest zmienić co trzy lata - taka jest praktyka. ale najczęściej zmieniasz je na równorzędne. bardzo istotna jest kwestia wynagrodzeń - do tej pory polityka jest taka, że MS nie daje podwyżek. na poziomych przesunięciach żadnych, na pionowych bardzo niewielkie. z tego powodu bardzo wiele osób przeszło do Google czy Amazona. aha, no i ważne jest czy jesteś FTE czy vendorem. Jeśli vendorem to nie masz szans nawet na przesunięcie, co dopiero na awans.

Zofia
@ścieżką awansu

Nie brzmi to dobrze, trochę demotywujace. A są jakieś podwyżki bez żadnych przejść, np inflacyjne? Da się na początku wynegocjować dobra stawkę żeby ten brak realnych podwyżek aż tak nie bolał?

Zależy czy lubisz być dymany, jak tak to masz duże szanse na awans

ścieżką awansu
@Zofia

Na pewno w momencie, w którym dołączasz do firmy dostaniesz nieco więcej niż średnia rynkowa. Ale tylko nieco. Jeśli jesteś FTE to masz jeszcze pakiet akcji, ale to nie są kokosy. Podwyżek nie ma prawie żadnych, na pewno nie takich które pokryłyby aktualną inflację. Niedawno Satya ogłosił, że będą podwajać pensje FTEsom, bo ludzie z powodu niskich pensji uciekali do konkurencji. Ale to się raczej nie wydarzy skoro zwalniają tyle osób. W każdym razie Microsoft to firma, która najwyraźniej uważa, że już sama możliwość pracy w tej firmie, jest jak wynagrodzenie. Super zarobki to jest mit.

@ścieżką awansu

W takim razie ile więcej niż średnia krajowa? Są perspektywy na podwyżki z większym stażem pracy? Dużo osób odeszło do konkurencji ? To teraz szukają sporo nowych pracowników? Chociaż czy oprócz zarobków jest coś jeszcze w tej firmie co Ci nie odpowiada? Jak w ogóle wyglądają rekrutacje tutaj?

Antonio-rodrigo
@Jolanta

Nie mowa tu o średniej krajowej a rynkowej - w sensie oferują ciut więcej niż konkurencja. Zgadzam się z przedmówca że uznają ze sama praca w MS to prestiż. Jest trochę fajnych dodatków więc ogólnie jest spoko. Zwolnili trochę osób a nowe etaty są na razie zamrożone. Mnie osobiście bardzo odpowiadają ludzie - mnóstwo utalentowanych osób. Z drugiej strony jest bardzo amerykańsko "pracuj i nie gadaj". Pewnie zależy jak się trafi ale w większości odnoszę takie wrażenie.

Justyna
@Antonio-rodrigo

Prestiż? Tak po prostu czy rzeczywiście posiadanie tej firmy w CV jakoś podwyższa szanse nasze na karierę na rynku pracy? Jak masz jakieś doświadczenia z tym, że to ci pomogło, to chętnie posłucham. A zwolnić za co mogą?

Joanna

Możesz zawsze napisać coś od siebie i przełamać te negatywne opinie. Mnie ciekawi jak z rozwojem w firmie? Gwarantują jakieś szkolenia dla pracowników?

Antonio-rodrigo
@Joanna

Wewnętrznie jest sporo materiałów dostępnych, certyfikaty MS można wszystkie robić za darmo. Dostęp do wszystkich konferencji MS jest łatwy.

Sylwia
@Antonio-rodrigo

Czy te szkolenia coś dają? w sensie czy są wartościowe i czy mogą przyczynić się do podwyżek albo awansu? Często w ogóle ktoś awansuje?

Coraz częściej mam problemy a to z powerpointem, to z wordem wiecznie coś nie tak. Dziś praca z kilku godzin utracona bo program się zawiesił i nie pozwalał nic zrobić, potem strona wyświetlała się jako „przeniesiona lub usunięta” a po zalogowaniu w nowej karcie prezentacji brak…

Sylwia
@.

Może to wina komputera a nie tych programów? Wszystko inne normalne chodzi?

ggrysadad
@.

Może po prostu czegoś nie rozumiesz? Tak jak nie zrozumiałaś/eś, że tutaj publikuje się opinie o pracodawcy, nie opinie klientów firmy.

Witam czy jest mozliwosc darmowego przejscia z windows 8 na windows 10 lub 11

xxxxxxx

nie polecam kupiłem forze 5 za 3 zł i mi ją zabrali nie kupujcie tam gier bo po co jak mają wam zabrać

zyczliwy klient

Microsoft wykonuje zwrot srodkow spowodowany SWOIM bledem cenowym

@zyczliwy klient

O jakim błędzie cenowym mowa? Dasz znać?

hakier

Cześć, Support Engineer Cybersecurity - czy chciałby się ktoś podzielić informacjami na ten temat?

KandydatzPolski
@hakier

trochę późno odpowiadam, ale może przyda sie innym. Jeśli jesteś z Polski, nie ważne jak wysokie masz kwalifikacje/doświadczenie - będzie trudno się dostać. Z jakiegoś powodu preferowani są obcokrajowcy Turcy. Myślę, że może być tam dla nich jakiś program wspierający. Sam zadałem pytanie i czekam na odpowiedź, bo jest to jednak dziwna polityka :/ Wspieram różnokulturowość, ale niech dają szansę Polakom.

marta
@KandydatzPolski

to nie kwestia programu. to kwestia pieniędzy, po prostu mniej tej osobie zapłacą.

KandydatzPolski

Witajcie, aplikowalem do Microsoftu, dział supportu, niestety bezskutecznie. Potem z ciekawości zobaczyłem na pewnej platformie społecznościowej na L., kto został zatrudniony na takie stanowisko i doznałem szoku. Były to dość randomowe osoby, bez należytego doświadczenia, o którym była mowa w wymaganiach i w dużej mierze obcokrajowcy, głównie Turcy, co jest dla mnie zagadką. Czy ktoś wie, dlaczego Micorosft w Polsce stawia na zatrudnianie obcokrajowców,a nie Polaków? Pytam szczerze, nie mam nic przeciwko żadnej nacji - uważam, że są bardzo sympatyczni, jestem jak najbardziej za różnorodnością kulturową, ale to co ciekawi mnie, że są to osoby z małym albo bez doświadzenia, więc podejrzewam, ze może być jakiś program stawiający np. na zatrudnianie osób z zagranicy i dla Polaków nie warto tam aplikować? Może ktoś może uchylić rąbka tajemnicy?

Jaka atmosfera jest między działami w Microsoft Sp. z o.o.?

Bill

Wydaje mi się, że jest całkiem nieźle.

Julia
@Bill

O brzmi nawet ok. A napiszesz w sumie czemu? Bo z tego jak to piszesz rewelacji nie ma a szkoda

huj wam w pizde

jebac microsoft i wszystko co z nim zwiazane

Julia
@huj wam w pizde

Ej ale czemu od razu tak wulgarnie? :(

mortis

microsoft to największe (usunięte przez administratora) jakie nawiedziło ludzkość od czasów potopu! Toporny, agresywny, nachalny system do inwigilacji. (usunięte przez administratora) mu na grób!!!!!

@mortis

A czemu Twoim zdaniem taki? Wiesz to dość mocne słowa. Wypadałoby uzasadnić

Kate

Opieka medyczna dla rodzin - czy Mocrosoft ją opłaca?

łUKASZ

Gdzie mogę zdobyć szczegółowe informacje o procesie onbourdingu pracownika w Microsoft?

Stopwar

Microsoft nie wycofał się z Rosji. Bojkotujmy tę korporacje.

Microsoft ocena użytkownika

mam laptopa ponad 10lat i działał coraz gorzej.to co zrobiła z nim FIRMA MICROSOFT .TO JEST CÓD -dziękuję .miałem opinie wielu informatyków wg .których mój laptop to złom ? a tu szok dla mnie -a dla psełdo informatyków ,nie odbierają telefonów........ dziękuję bardzo za nowy SWIAT - DZIĘKI MIKROSOFT jesteście super.

Używam laptopa "starego"
@Microsoft ocena użytkownika

Wiem co ta firma potrafi. Super.

Leszek
@Używam laptopa "starego"

Każdego laptopa potrafią tak zmodernizować czy musi być z tych nowszych? Wiesz ile taka usługa kosztuje? Opłaca się to robić?

Fakty ja też tak miałem
@Microsoft ocena użytkownika

Mój komputer 6lat też miał takie oceny.

Zostaw merytoryczną opinię o Microsoft Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Microsoft Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Microsoft Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Microsoft Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Microsoft Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 54 ocen.

Microsoft Sp. z o.o.