logo Denique Salon Piękności

Denique Salon Piękności

Janki

Opinie o Denique Salon Piękności

Jomla 2012-07-30 09:13:43
Salon bardzo w porządku, tak samo jak i menadżerka salonu. Można się dogadać, dobrać odpowiednio grafik. Pracowałam w różnych salonach, ale tutaj myślę, że także pod kątem klienta to do tej pory najlepsze miejsce.
lorta 2012-08-01 17:37:17
imo salon jest całkowicie OK, z szefową da się dogadać, grafik można sobie sensownie ustawić, w mojej opinii naprawdę OK i sporo klientów, więc i prowizje są ;-)
Apar 2012-09-13 17:10:31
Tak jak wszedzie w ich salonach. standary muszą byc te same bvo to jest siec. ważne jest to ze po pokresie próbnym dają umowe o prace na pełnym etacie a to tez wazne w tych czasach.
Bortka 2013-03-22 09:10:40
Dobra atmosfera pracy w salonie, możliwość przeniesienia się do innego salonu jeśli są wolne miejsca, prosty i jasny system rozliczeń, tutaj nic nie mogę zarzucić.
Morika 2014-07-18 10:24:52
Cześć! Czy nie wiecie może czy w Denique szukają teraz kogoś do pracy ?
Okla 2014-07-26 11:28:54
salon bardzo dobry, mają świetne fryzjerki, to akurat jak najbardziej na plus i moge polecić!
alice 2016-04-21 22:30:47
tą firmę warto pochwalić. Miłe i profesjonalne dziewczyny. Super podejście nawet do mojego rozkapryszonego syna. Widać że atmosfera też jest tam ok
Zostaw swoją opinię o Denique Salon Piękności - Janki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Denique Salon Piękności