Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik

Katowice

Opinie o Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik

dzoana 2014-01-13 22:17:32
Praca w tej firmie to porażka..............!Niczego nie wnosi w sęsie rozwoju........... (usunięte przez administratora)
pracownik09 2015-02-04 13:14:00
Witam. Ja też podzielę się swoją opinią na temat pracy u pana Tomasza w Dabrówce Małej... nie pracowałam tam zbyt długo ale wiele widziałam i wiele mogłabym tutaj opowiadać. A więc praca na pół etetu co nie jest prawdą ponieważ osoby tam zatrudnione pracują po 8 lub 12 godzin. W świeta nie ma mowy o wolnym ponieważ żeby zapełnić grafik każda musi przyjść do pracy. Owszem nie ma obowiązku przychodzić w święta do pracy ale i tak kierowniczka tego wymaga. A jak nie przyjdziesz to ci kierowniczka na całej dzielnicy tak zepsuje opinię że masakra... wypłaty, owszem są zawsze wypłacane ale dopiero tydzień po remanencie a remanent jest co 6 tyg.żeby wyjść dobrze na remanencie to nie może być minusu więc żeby nie było minusy to dziewczyny sprzedają tam towar po zawyżonych cenach. Towar który jest gratisem nie jest wpisywany w zeszyt faktur tylko bez zaksięgowania wstawiany w półkę bo kierowniczka boi się minusu.Kobiety, które tam pracują bardzo często w godzinach wieczornych spozywają alkohol na sklepie i szef na to nie reaguje. Ogólnie praca tam nie byłaby zał bo szef nawet jest ok ale kierowniczka, która uważa, że swietnie prowadzi ten sklep to poprostu jakas porazka. odradzam wszystkim którzy lubią pracować w spokoju.
gość 2015-03-19 12:39:46
Jestem byłom pracownica p.Kubika u tego pana u super wspominam współpracę z szefem ale niestety od końca tamtego roku na kronika zarządzającego dano kierownicze która szefa już nie raz okradla nawet nie źle liczy remanent i kradnie dokumenty zeby ślepy miały mąka uwaga na nią
justyna 2015-03-19 13:13:24
Fajnie że ktoś o niej pisze ja wiem jak kradla gratiść szefowie zamiast dawać na sklep rozmawiałam z jej pracownica z Bytomia tam też była [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to się zastanówcie czy taka osoba może być kierownikiem zarządzającym bo według mnie to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ona bezie wam robiła remanent na korzyść jej i szefa trzymajcie się dziewczyny wy musicie podjąć czy ta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma zostać czy odejść MUSICIE ZDECYDOWAĆ czy chcecie płacić manka
michal siemianowice 2016-03-18 08:44:37
Niepolecam sklepu na wrublewskiego nie dosc rze epiedienka nie chciala mnie obsluzyc, to jescze mi grozila rze zaraz przyjedzie ochrona a ja tylko chcialem kupic inna vudke a nic zlego nie powiedzialem a co do kierownik to same kolesiostwo jest co za kraj rzeby byc tak traktowany.
rozczarowana 2016-03-25 21:45:55
Pracowałam dość długi czas w firmie Kubik niestety długi czas chorowałam.Dostałam zwolniona z pracy w tej chwili przez umowę na 1/2 etatu nawet zasiłek dla bezrobotnych mi się nie przysługuje
Lottomilioner 2016-08-09 22:06:47
Panie w delikatesach pl.Wolskiego w Bytomiu nie zezwolenia na obsługę Lottomatu! Są stare blankiety Mini i inne bez możliwości aktywacji Super Szansy. Obsługa miła jeśli chodzi o sklep, ale jeśli chodzi o Lottomatu, czarna magia!
Lottomilioner 2016-08-09 22:07:16
Zostaw swoją opinię o Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik