Opinie o Militaria.pl w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Militaria.pl. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Militaria.pl o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Militaria.pl w Łódź

Luka Nowy wpis

Fajna praca, przyzwoite zarobki i do tego fajny zespół dlatego polecam pracę.

Bombelek2526 Nowy wpis

Obowiązują premie. Rozdzielana jest po równo w zależności od starań pracownika i tego czy na koniec miesiąca masz tyle planu ile powinieneś czy nie. Premie są niezłe. To trzeba przyznać.

Weronika

Czy praca w tej firmie jest wymagająca ?

@Weronika

Ta firma wymaga wszystkiego. Dbania o klienta, o sklep, o realizacje planów, poprawę statystyk. Głównie od stanowisk kierowników regio w górę. Ciśnienie jest BARDZO duże na realizację każdej danej w tabelce. Ludzie wyżej nie widzą ludzi tylko tabelkę w excelu. Czuć to po jakimś czasie.

Stefan

Różnica zdań na temat wysokości wynagrodzenia zawsze byłą i będzie. Ważne, że dobrze się pracuje!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Militaria.pl? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Bombelek2526

Praca w militaria.pl w Manufakturze ma dwa plusy. Jeden z plusów to ludzie którzy tam pracują a drugi to rabaty pracownicze. I na tym kończą się plusy. Wymiar godzinowy to zazwyczaj 12 godzin ale zdarzają się zmiany od 14:00. Przerwy jako takiej nie ma ale na spokojnie można sobie wyskoczyć po jakiś obiad. Najbardziej drażniąca rzecz to ciągły wyścig szczurów. Firma ma strasznie duże parcie na budżet i na realizację planów. Jeżeli nie robisz hajsu jesteś złym pracownikiem nawet jeżeli dbasz o sklep. Da się to bardzo odczuć szczególnie po dłuższym czasie. Jeżeli sklep nie przyniesie oczekiwanego przychodu jest bardzo duży nacisk na poprawę statystyk. Niestety statystyki są układane przez osoby które prawdopodobnie nie wiedzą jak wygląda sprzedaż w sklepie. Grafik jest w miarę elastyczny da się go dopasować Natomiast w sezonie wakacyjnym mogą urlop cofnąć. Co do płacy - obowiązków jest dużo rzeczy które trzeba ogarniać jest dużo A w dodatku trzeba robić plany co skutkuje tym że jest bardzo dużo rzeczy nad którymi trzeba mieć kontrolę. Jednak wygląda w to w ten sposób że za pracę konia dostajemy zapłatę dla kucyka.

bari

Witam serdecznie .Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Pracownicy chwalili przede wszystkim tutaj atmosferę pracy. Co do wynagrodzenia i warunków na jakich się pracuje to bywało różnie…Niemniej sprzedawców których szukają przybywa szybko

Abandon
@bari

Szukają bo ludzie się zwalniają bo jest beton i masakra finansowa, w Lidlu lepiej płacą.

NICK

Ja kupuję w sklepie cqb. Produkty są zgodne z opisem i przychodzą na czas.

dany

i co? złożyłeś tam CV?

masterodi

Dokładnie o to mi chodziło, że prócz typowo militariowych produktów też w ofercie mają outdoorowe rzeczy. A tym się interesuje, więc by mi pasowało chyba

Karolci@

Raczej to, że militaria.pl sprzedaje też sprzęt outdoorowy

Gromek

Co militaria mają do Outdoor. Każdy \\\"Fanatyk\\\" militariów i sztuki jaką jest survival wie gdzie uderzać. To jest jedna z niewielu branż która nie musi mieć wymagającej formy reklamy. MILITARIA RZĄDZĄ

masterodi

I jak? Dostałaś tam prace? Jak jest? Napisz coś więcej, bo właśnie szukam pracy i a znam się trochę w temacie outdooru, więc militaria by mi pasowały chyba

Zostaw merytoryczną opinię o Militaria.pl - Łódź

Militaria.pl