Militaria.pl

Łódź

Opinie o Militaria.pl

masterodi 2012-06-05 15:19
I jak? Dostałaś tam prace? Jak jest? Napisz coś więcej, bo właśnie szukam pracy i a znam się trochę w temacie outdooru, więc militaria by mi pasowały chyba
Gromek 2012-06-05 18:47
Co militaria mają do Outdoor. Każdy \\\\\\\"Fanatyk\\\\\\\" militariów i sztuki jaką jest survival wie gdzie uderzać. To jest jedna z niewielu branż która nie musi mieć wymagającej formy reklamy.
MILITARIA RZĄDZĄ
Karolci@ 2012-08-07 11:32
Raczej to, że militaria.pl sprzedaje też sprzęt outdoorowy
masterodi 2012-08-13 10:46
Dokładnie o to mi chodziło, że prócz typowo militariowych produktów też w ofercie mają outdoorowe rzeczy. A tym się interesuje, więc by mi pasowało chyba
dany 2012-08-20 11:56
i co? złożyłeś tam CV?
NICK 2014-08-27 15:38
Ja kupuję w sklepie cqb. Produkty są zgodne z opisem i przychodzą na czas.
bari 2016-05-19 18:02
Witam serdecznie .Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Pracownicy chwalili przede wszystkim tutaj atmosferę pracy. Co do wynagrodzenia i warunków na jakich się pracuje to bywało różnie…Niemniej sprzedawców których szukają przybywa szybko
Zostaw swoją opinię o Militaria.pl - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Militaria.pl