Monetti Urszula Monetti

Gdynia

Opinie o Monetti Urszula Monetti

anonim 2011-02-17 12:38:19
W końcu "Monetti" w Klifie.Piękne pościele.Świetna,profesjonalna obsługa i tak trzymać!
frakowy 2013-04-30 14:50:21
Mierna firma niewypłacająca wynagrodzeń w terminach, dająca dziadowskie umowy, brak towaru spowodowany "chwilowymi problemami firmy". Jedyna zaleta pracy tam to naprawdę sympatyczni ludzi pracujący w większości sklepów. Ale tot też nie reguła.

Szczerze nie polecam
Nik 2013-06-11 21:05:51
Nie radzę pracy w tej firmie, pracujemy przecież po coś a nie za darmo nie jesteśmy instytucjami charytatywnymi. Pracodawca na czas nie płaci składek ZUS za pracowników!
Aga 2013-07-10 01:05:02
Na skraju bankructwa, zapomnij o umowie i wypłatach na czas.... Odradzam!!!
Zosia 2013-08-26 09:22:27
Ile można zarobić na stanowisku sprzedawcy, bo słyszałam, że 1000 netto jako podstawa, a z premią 2000-3000 netto? Czy to prawda, bo byłabym zainteresowana pracą w Krakowie i czy wszędzie są takie problemy z wypłatą wynagrodzeń?
pracownik 2014-08-28 20:15:19
Ta firma to jakaś pomyłka !!!! Nie ma wypłat, nie ma umów, nie ma niczego!! Pani Monetti olewa każdego, kto zadzwoni w prawie wypłaty, wyłącza telefon albo po prostu nie odbiera. Jest osobą, która w ogóle nie liczy się z innym !!!
ODRADZAM prace w tej firmie !!!
byly pracownik na szczescie 2014-09-13 21:22:00
wszystkie zle opinie powyżej sa niestety prawdziwe. Wynagrodzenia wypłacane z miesiecznym opóźnieniem, a o wynagrodzenie po odejsciu trzeba walczyc sądownie. Trzymajcie sie z daleka!
akp 2014-11-04 10:31:34
Ostrzegam wszystkich przed ta firmą nie oddają pieniędzy za towar zakupiony!!!!!
masakra 2014-11-27 20:48:42
masakra, firma to jedna wielka pralnia brudnych pieniędzy, powiazana z dziesiątkami spółek, ktore oszukują setki ludzi, że się nikt nie potrafi za to wziąć....
Kiara 2014-12-11 11:49:49
nie wiem czy to pralnia pieniedzy w firmie Monetti bo ale napewńo jest to firma ktora zarządzana jest przez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Zeby prac pieniądze trzeba miec rozum a oni jedynie kradną.na pranie pieniedzy to właścicielka jest za głupia.
Klara 2015-08-17 23:36:38
KIARA nie ma zielonego pojęcia co to znaczy prac pieniądze....szybko by wygrała w sadzie bo uznaliby ja za niedksztalcona i moe jedynie by mala kare zaplacila za paplanie glupot. i to bez wysiłku większego. Niestety o takim poziomie świadomości zatrudniani sa tam pracownicy.
Nie rozumienia pojęć wypowiadających słów, Paplaja co usłyszą... Stad jaki wlasciciel tacy pracownicy.....
partyk 2016-04-05 00:33:23
Hahahahahahahahahaha
wed 2016-05-11 17:52:58
@patryk no wiesz co powiem Ci ze nie rozumiem zbytnio twojego koemantrza..on ani nic nikomu nie daje ani w niczym nie pomoze..dobrze by bylo gdyby taka opinia w czyms pomocna byla jednak zeby ludzie sie czegos dowiedzieli o firmie albo o pracodawcy..
polenta 2016-11-05 23:17:45
klaro jak dla mnie to u ciebie z definicja prania pieniedzy slabizna. skad ten atak na kiare?
Zostaw swoją opinię o Monetti Urszula Monetti - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monetti Urszula Monetti