logo SPEAK UP - The English School

SPEAK UP - The English School

Wrocław

Opinie o SPEAK UP - The English School

ELF 2013-03-22 16:12:55
PROPONUJA NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ PLUS PREMIA, KTÓRA JEST NIE DO ZREALIZOWANIA...CO Z TĄ POLSKA?????
thx 2015-04-16 22:44:15
Jestem kursantem i mogę wypowiedzieć się w sprawie kredytów, jak chcesz się uczyć zapłacisz szukasz szkoły co będzie preferować płatność za miesiąc nie będzie miała
uczniów bo po prostu nie przyjdą na kolejny miesiąc, nie jest to szkoła dla ludzi co mają myśl że chodzę kiedy chce i płace kiedy chce, trzeba przemyśleć jakie się cele chce się osiągnąć w życiu i tyle w temacie, jeszcze jedno nie masz kasy nie porywaj się z motyką na słońce prywatnie to wiele więcej kosztuje.
Kamila 2016-02-17 12:57:22
Ja polecam. Poziom nauczania jest wysoki, nie zdarzyło się, żeby grupa się rozpadła czy zajęcia nie odbyły. Przede wszystkim odpowiadała mi metoda, która zastępuje żmudne siedzenie z książką i baaardzo fajna atmosfera, która sprzyjała nauczaniu.
nanyit 2016-06-10 11:41:14
Dostałam tam pracę, nie dzięki znajomościom tylko dzięki swoim umiejętnościom.
Pracuję 5 miesięcy, atmosfera dosyć miła, cele wysokie, ale do zrobienia. Wiadomo że nic za darmo nie ma, tym bardziej w sprzedaży. Pensja stała, bez opóźnień. Dodatkowo zniżki w Empiku, karta Benefit i inne.
Zostaw swoją opinię o SPEAK UP - The English School - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPEAK UP - The English School