Bać-Pol S.A. Filia

Piotrków Trybunalski

Opinie o Bać-Pol S.A. Filia

magazynier 2012-11-16 19:53:43
nie polecam pracy w tym magazynie! pracowałem w kilku miejscach a to co się tam wyprawia to dramat.na początku kierownik opowiada o premiach,systemie zmianowy (3 zmiany) itd..pierwsza umowa to zlecenie,praca popołudnia i nocki,gdzie potrafią ci zmienić popołudnie na nocki,oczywiście na zleceniu nie ma dodatku za nocki! premia uzależniona od przedziwnego wzoru,w którym jest wydajność,błędy,waga towaru i jeszcze parę składowych.współczynniki błędów mnożony jest przez bodajże 2000, więc już trzy,cztery błędy pozbawiają cie premii.te kilka błędów przy kilku tysiącach towarów przerzuconych przez ciebie to mniej niż promil całości,więc premie wypracowuje sobie raptem kilku pracowników (wielkość premii około 200zł) zarobki po podpisaniu umowy 1600brutto.nadgodziny czasem się zdarzają,ale nie licz na zapłatę za nie,bo nadgodziny rozliczają co 3 miesiące,więc zawsze znajdą dzień by cie puścić godzinę wcześniej.bezpieczeństwo pracy i zorganizowanie pracy ZEROWE!nie wiem czy ktokolwiek ma uprawnienia na wózki i czy ma jakiekolwiek badania.brak towaru w podstawie?musisz wspinać się po regałach by ściągnąć sobie ciastka, puszki, napoje ! oczywiście możesz poprosić kogoś by zrobił to retrakiem,ale kto będzie sie odrywał od kompletacji i tracił wydajność dal ciebie jak możesz wspiąć się po regale na 1-sze piętro? a jak spadniesz i skręcisz nogę , to powiedzą , że twoja wina - choć kierownictwo i przełożeni wiedzą jak wygląda to w praktyce.ogólnie praca nie jest bardzo ciężka i to jedyny plus całości
xxxxxxxx 2014-05-14 02:40:20
(usunięte przez administratora)każdy rezygnuje z tej pracy
wykorzystywanie 2015-08-04 00:13:54
tam pan kierownik magazynu na stanowisko kierowników zmiany zatrudnia nie ludzi którzy mają jakąs wiedze tylko swoich przydupasów, którzy mu strzelaja z ucha. Patologia od początku do końca.
Mirek 2016-04-20 15:24:14
Wiesz co, no oczywiście że mają wiedzę i umiejętności, dlatego nie można się z nimi równać, to są bardzo bardzo dobrzy ludzie, mam wielką nadzieję, że wszyscy to widzą i nikt temu nie śmie nawet bezsensownie zaprzeczyć
Zostaw swoją opinię o Bać-Pol S.A. Filia - Piotrków Trybunalski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bać-Pol S.A. Filia