Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Spar Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Spar Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2011-02-02 10:14:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Daj poznać tą firmę innym. Nie trzymaj przydatnych wiadomości tylko dla Siebie. Ciężko jest odnaleźć opinie o spółce Spar Sp. z o.o. której siedzibą jest Wrocław . Jeśli cokolwiek o niej wiesz podziel się opiniami. Czy ta firma generalnie prowadzi rekrutację? Jeśli tak to na które miejsca najlepiej składać CV? Internet jest dziś najważniejszym źródłem informacji, dołącz się do budowy największego zaplecza informacji o pracodawcach.
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-12-08 02:16:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
w żadnym wypadku nie polecam pracy w SPAR!!!!! Wiem co mówię!!!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spar Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: