Opinie o Car4You Mariusz Czerwiński w Mińsk Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Car4You Mariusz Czerwiński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Car4You Mariusz Czerwiński o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car4You Mariusz Czerwiński w Mińsk Mazowiecki

Car4you Mariusz Czerwiński Nowy wpis

Proszę o usunięcie opinii. Ten temat dotyczy firmy Car4you Mariusz Czerwiński z siedzibą w MIńsku Mazowieckim. Firma została założona 14.07.2017r a wpis jest sprzed daty założenia i tak jak inne nie dotyczy mojej działalności.

Pieeeter

Uwaga na tą firmę.(usunięte przez administratora)

Car4you Mariusz Czerwiński Nowy wpis
@Pieeeter

Michał Nowy wpis

Czy przez covid zostały obniżone stawki?

skso Nowy wpis

Raczej nikogo nie @mirek, skoro nie ma żadnej oferty.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Car4You Mariusz Czerwiński, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

eldo

To nie jest pomyłka. Pracujesz w tygodniu po 10 godzin i co drugi weekend, w sob 7 godzin, a w nd 4h, czyli 12 dni pracujących 2 dni wolnego. Jak potrzebujesz wyjść wcześniej , albo przyjść później bo masz coś do załatwienia to nie ma z tym problemu, ale to małe pocieszenie. Głównie dlatego mają taką rotację, a na ich stronie ogłoszenie o pracy w dziale handlowym wisi cały czas.

eldo

Regularnie szukają pracownika na myjnie, oraz doradcy ds sprzedaży aut. Jak ktoś wcześniej pisał cuda na kiju obiecują, a rzeczywistość trochę inna. A jak będziesz szedł na rozmowę to zapytaj się jak wygląda godzinowy wymiar pracy, bo może Cię zdziwić fakt że pracujesz od 9 do 19 od pon do pt, a potem czeka Cie pracujący weekend sob i nd (!)i raczej pojęcia jak nadgodziny czy odbiór dnia za pracujący weekend nie funkcjonują w tej firmie, miesięcznie wychodzi koło 250 godzin pracujących. Umowa oczywiście na najniższą krajową, ale umowę dostaniesz jak się sprawdzisz, czyli kilka tygodni musisz bez świadczen porobić.Plus za samochody z jakimi pracujesz- raczej brak 10, 15 letnich trupów. Atmosfera w pracy OK, ale nie ma się co przyzwyczajać, bo jak się rozeznasz na jakich warunkach się tam pracuje, to już się będziesz żegnał z ekipą.

Xmen

Uwaga znowu firma Car4You szuka pracownika a raczej jelenia. Zatrudniaja na okres probny obiecuja cuda i zwalniaja.

Piter
@Xmen

Witam.Możesz coś więcej napisać czemu przestrzegasz przed tą firmą?Pytam bo szukam pracy wysłałem zgloszenie i zaprosili mnie na próbe,a chodzi o przygotowywanie aut do sprzedaży.Będe wdzięczny za odpowiedz.

Zostaw merytoryczną opinię o Car4You Mariusz Czerwiński - Mińsk Mazowiecki

Car4You Mariusz Czerwiński
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mieszka I 7
    05-300 Mińsk Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042