Car4you

Opinie o Car4you

Pieeeter 2014-06-11 13:07:04
Uwaga na tą firmę.(usunięte przez administratora)
Xmen 2015-07-20 10:09:29
Uwaga znowu firma Car4You szuka pracownika a raczej jelenia. Zatrudniaja na okres probny obiecuja cuda i zwalniaja.
Piter 2015-09-06 22:43:42
Witam.Możesz coś więcej napisać czemu przestrzegasz przed tą firmą?Pytam bo szukam pracy wysłałem zgloszenie i zaprosili mnie na próbe,a chodzi o przygotowywanie aut do sprzedaży.Będe wdzięczny za odpowiedz.

eldo 2015-12-11 18:58:59
Regularnie szukają pracownika na myjnie, oraz doradcy ds sprzedaży aut. Jak ktoś wcześniej pisał cuda na kiju obiecują, a rzeczywistość trochę inna. A jak będziesz szedł na rozmowę to zapytaj się jak wygląda godzinowy wymiar pracy, bo może Cię zdziwić fakt że pracujesz od 9 do 19 od pon do pt, a potem czeka Cie pracujący weekend sob i nd (!)i raczej pojęcia jak nadgodziny czy odbiór dnia za pracujący weekend nie funkcjonują w tej firmie, miesięcznie wychodzi koło 250 godzin pracujących. Umowa oczywiście na najniższą krajową, ale umowę dostaniesz jak się sprawdzisz, czyli kilka tygodni musisz bez świadczen porobić.Plus za samochody z jakimi pracujesz- raczej brak 10, 15 letnich trupów. Atmosfera w pracy OK, ale nie ma się co przyzwyczajać, bo jak się rozeznasz na jakich warunkach się tam pracuje, to już się będziesz żegnał z ekipą.
eldo 2015-12-12 16:33:49
To nie jest pomyłka. Pracujesz w tygodniu po 10 godzin i co drugi weekend, w sob 7 godzin, a w nd 4h, czyli 12 dni pracujących 2 dni wolnego. Jak potrzebujesz wyjść wcześniej , albo przyjść później bo masz coś do załatwienia to nie ma z tym problemu, ale to małe pocieszenie. Głównie dlatego mają taką rotację, a na ich stronie ogłoszenie o pracy w dziale handlowym wisi cały czas.
eldo 2016-05-27 23:07:40
Pojęcie nadgodziny nie funkcjonuje w tej firmie, na papierze masz 168 godzin wpisane a wyrabiasz około 240-270. Podobno znieśli pracujące niedziele, taki ukłon Szefostwa w stronę pracowników, czyli teraz jakieś 8 h w miesiącu mniej pracujesz. Sam decyduj czy się na to piszesz...
skso 2016-07-09 22:22:27
Raczej nikogo nie @mirek, skoro nie ma żadnej oferty.
Zostaw swoją opinię o Car4you - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Car4you