brak logo

4Printers Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o 4Printers Sp. z o.o.

dawny Przedstawiciel Handlowy 2013-05-14 15:15
Odradzam wspolpracy z tym pracodawca, [usunięte przez moderatora] , zatrudniaja tylko na umowe zlecenie i prowizji nie umieszczaja na umowie przez co po zwolnieniu odmawiaja wyplaty , powinien sie nimi zajac PIP !!
10
someone 2016-12-07 00:33
Firma super, rodzinna atmosfera (zakaz wstępu obcym), za dużo wiesz i umiesz to też nie pasujesz. Wszystko o tobie wiedzą, znają twoje plany, obiecują cuda wianki a potem.... siup wylatujesz. Bo już zrobiłeś co miałeś więc Cię nie potrzebują. W weekendy pracujesz za free. Czad, aż się chce :-)
2
dobra rada 2017-01-30 12:42
Bardzo duża rotacja pracowników co źle wpływa na pracowników, płaska struktura bez możliwości awansu. Brak motywacji pracowników, który postrzegany jest dla firmy tylko i wyłącznie jako koszty. Słowa "jak nie chcecie pracować to drzwi są otwarte" padają nie raz. Prowizje? temat poruszany na rozmowie jako wysokie stawki, realnie czegoś takiego nie ma.
3
nie polecam 2017-02-08 17:13
Rotacja jest mega. Kilku do kilkunastu pracowników rocznie w firmie mającej 10 osób to już nie świadczy źle o ludziach. Problem zdecydowanie tkwi gdzie indziej. Zamiast motywacji jest zniechęcenie, obiecują i nie dotrzymują słowa. Obłuda, dwulicowość i zachwiania emocjonalne odbijają się na wszystkich. Zdecydowanie nie polecam. A jeśli chodzi o prowizje to tylko czcze gadanie, nic więcej.
4
hahaha 2017-05-15 23:13
I kolejna rotacja. Kolejne przynajmniej 2 osoby na przełomie 4 miesięcy hahaha Gratulacje i życzę powodzenia. Śmiechu warte.
1
Zostaw swoją opinię o 4Printers Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Printers Sp. z o.o.