4Printers Sp. z o.o.

Opinie o 4Printers Sp. z o.o.

dawny Przedstawiciel Handlowy 2013-05-14 15:15
Odradzam wspolpracy z tym pracodawca, [usunięte przez moderatora] , zatrudniaja tylko na umowe zlecenie i prowizji nie umieszczaja na umowie przez co po zwolnieniu odmawiaja wyplaty , powinien sie nimi zajac PIP !!
someone 2016-12-07 00:33
Firma super, rodzinna atmosfera (zakaz wstępu obcym), za dużo wiesz i umiesz to też nie pasujesz. Wszystko o tobie wiedzą, znają twoje plany, obiecują cuda wianki a potem.... siup wylatujesz. Bo już zrobiłeś co miałeś więc Cię nie potrzebują. W weekendy pracujesz za free. Czad, aż się chce :-)
dobra rada 2017-01-30 12:42
Bardzo duża rotacja pracowników co źle wpływa na pracowników, płaska struktura bez możliwości awansu. Brak motywacji pracowników, który postrzegany jest dla firmy tylko i wyłącznie jako koszty. Słowa "jak nie chcecie pracować to drzwi są otwarte" padają nie raz. Prowizje? temat poruszany na rozmowie jako wysokie stawki, realnie czegoś takiego nie ma.
nie polecam 2017-02-08 17:13
Rotacja jest mega. Kilku do kilkunastu pracowników rocznie w firmie mającej 10 osób to już nie świadczy źle o ludziach. Problem zdecydowanie tkwi gdzie indziej. Zamiast motywacji jest zniechęcenie, obiecują i nie dotrzymują słowa. Obłuda, dwulicowość i zachwiania emocjonalne odbijają się na wszystkich. Zdecydowanie nie polecam. A jeśli chodzi o prowizje to tylko czcze gadanie, nic więcej.
Zostaw swoją opinię o 4Printers Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Printers Sp. z o.o.