Opinie o Jabłko Siedleckie w Siedlce

Spółka JABŁKO SIEDLECKIE powstała w 2010 r. z inicjatywy grupy sadowników regionu siedleckiego na czele, której stanął obejmując stanowisko Prezesa Zarządu Sylwester Kisieliński. Główny profil naszej działalności to handel świeżymi owocami i warzywami. Od roku 2013 po uruchomieniu nowoczesnej tłoczni wyposażonej w najnowszej generacji linię słoweńskiej firmy NIKO o wydajności 1000l/h staliśmy się także wiodącym w Polsce i Europie producentem soków tłoczonych na zimno. Posiadamy bazę przechowalniczą z komorami kontrolowanej atmosfery ULO na ponad 5000t owoców, linię do wstępnego sortowania, wodny rozładunek i załadunek oraz nowoczesną sortownię o wydajności ponad 6t/godz. Wysoką, jakość naszych produktów potwierdzają certyfikaty GlobalGAP oraz Integrowanej Produkcji. Jesteśmy w stanie zagwarantować ciągłość dostaw towaru o określonych parametrach zapakowanych w opakowania według życzenia naszych odbiorców. Dysponujemy specjalistycznym transportem chłodniczym opartym na samoc

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jabłko Siedleckie w Siedlce

RM Nowy wpis

Ta firma pozwala się realizować zawodowo, rozwijać swoje doświadczenie i uzupełniać wiedzę. Wszystko zgodnie z Kodeksem Pracy aż do bólu pierwszy raz byłem na prawdziwym szkoleniu BHP gdzie nie zmuszali mnie do podpisania papieru bez żadnego szkolenia. Tu pełne szkolenie profesjonalne. Ludzie mili i serdeczni chociaż nie tolerują jak komuś nie chce się pracować tylko udawać wtedy jest nie fajnie ale jak ktoś sumiennie wykonuje swoje obowiązki to żadnego słowa złego nie można powiedzieć na Jabłko Siedleckie. Służbowe auto, tel kom, tablet, i inne potrzebna narzędzia do pracy. POLECAM !

Agata

Firma OK warta zainteresowania jeżeli ktoś szuka pracy. Praca w sortowni dużo lżejsza niż przy pieczarkach a za podobną stawkę. Szczególnie polecam studentom bo można sobie ustalać z kierownictwem elastyczne dni i godziny pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Jabłko Siedleckie - Siedlce

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jabłko Siedleckie?

Kandydaci do pracy w Jabłko Siedleckie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042