Space Concept Katarzyna Kraczkowska

Płońsk

Opinie o Space Concept Katarzyna Kraczkowska

Byly Klient 2012-07-26 22:27:17
W stosunku do innych bedacych na rynku firm ta jest niestety bardzo slaba :(
Pawel W. 2012-11-06 00:33:16
Niekompetencja Pani Katarzyny jest wprost razaca - projekt ktory wykonala okazal sie zawierac mnostwo bledow - nikomu nie polecam. Projektant ktory poprawial projekt zlapal sie za glowe i od razu zabral sie za poprawki...
as 2012-11-30 19:39:00
bzdury pisane przez nieudoną konkurencję
Pawel W 2012-12-08 13:52:59
Pani Katarzyno to nie sa bzdury tylko fakty - zrobila Pani projekt ktory przecietny student zrobilby lepiej. Polecam nauke nie tylko jezyka polskiego ale i fachu w ktorym Pani pracuje
Space Concept Katarzyna Kraczkowska 2012-12-10 12:30:50
Proszę o oficjalne złożenie rekalmacji.
Jeżeli będzie uzasadniona zobowiązuję się zwrócić koszty usługi.
Anna 2013-07-24 21:30:27
Miałam przyjemność współpracować z Panią Kasią przy projekcie domu jednorodzinnego. Co najważniejsze - Pani Kasia ma doskonały zmysł do tworzenia ciekawych rozwiązań architektonicznych, dzięki temu budynek mimo problematycznej lokalizacji został bardzo praktycznie rozwiązany. Kompetentna i bardzo miła osoba - jak najbardziej polecam korzystanie z usług firmy.
ilo 2016-04-22 09:21:37
Naparwde firma ma spore biuro projektowe, ale zastanawiam sie jak wygląda u nich praca taka na co dzień jednak.
Zostaw swoją opinię o Space Concept Katarzyna Kraczkowska - Płońsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Space Concept Katarzyna Kraczkowska