Centrum Innowacji ProLearning

Wrocław

Opinie o Centrum Innowacji ProLearning

anonim 2012-12-11 10:41:56
Szkoda czasu, niestety bardzo nieprofesjonalne podejście do kursanta.
Alicja 2014-02-12 09:59:42
Miła atmosfera,wyluzowani ale konkretni prowadzący i pyszne ciastka w przerwie. Bez wahania się , polecam!
ProLearninig 2014-02-21 11:09:46
Szanowna Pani / Szanowny Panie Anonim

chętnie przyjmujemy głosy konstruktywnej krytyki, pozwalają nam one na ciągłą poprawę jakości naszych usług. Bylibyśmy wdzięczni za doprecyzowanie stwierdzenia "nieprofesjonalne podejście do kursanta", aby móc zaradzić takim zdarzeniom w przyszłości.

w wyrazami szacunku
zespół CI ProLearning

uczestniczka 2014-11-22 16:58:59
Obsługa na recepcji daje bardzoooo wiele do życzenia - miałam uczucie jakby ktoś mi robił łaskę, zero uprzejmości. Plus za poczęstunek.
ProLearning 2015-05-13 11:29:20
Szanowna Pani Uczestniczko

chętnie przyjmujemy głosy konstruktywnej krytyki, pozwalają nam one na ciągłą poprawę jakości naszych usług. Proszę o kontakt w opisywanej sprawie na sstanczak@prolearnig.pl abyśmy mogli omówić Pani reklamację

z wyrazami szacunku
Stanisław Stańczak
BDM
Zdziś 2016-04-21 15:12:12
Czy do Centrum Innowacji ProLearning jest w Waszym mniemaniu sens iść? Pytam, ponieważ byłem nie raz nie dwa telemarketerem i chciałbym wiedzieć jak jest teraz, zwłaszcza, że no brzmi to ciekawie dość
Zostaw swoją opinię o Centrum Innowacji ProLearning - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Innowacji ProLearning