Construction Trade Consulting Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Construction Trade Consulting Sp. z o.o.

wig 2011-08-08 01:10:21
Firma wypłacalna ale zarobki i warunki mieszkaniowe śmieszne chyba ze ktoś zamiast pracy w mcdonaldzie wybiera zawód spawacza to dla niego ta firma jest idealna
pk 2012-01-31 16:14:35
chyba rzeczywiscie byles pracownikiem w mcdonaldzie i nic innego nie umiesz
welder 2013-02-06 19:20:09
praca w wassertrudingen to istny oboz pracy pozdro jeleniom ktorzy tam robia
czak 2013-03-03 20:52:28
Firma notorycznie spóźnia się z wypłacaniem pieniędzy za pracę.
na umowie jest do 10- tego każdego miesiąca a tak naprawdę wypłaca 15, 18, 20,22 w zależności od nowej wymówki szefa ! za zjazdy do Polski wpisywany jest urlop bezpłatny aby obniżyć składki ZUS, chorobowe w niemczech płatne 80% ale jak zachorujesz w Polsce nie dostaniesz ani złotówki chorobowego. Tak jakby choroba wybierała ?!, brak premii, brak wypłacanych nadgodzin. po prostu goła wypłata.
jedyny plus to zwrot kosztów podróży, kwatera zapewniona -( nie zawsze godne warunki w zależności jak się trafi )
pr 2013-12-23 10:40:06
na co te kłamstwa? wprowadanie ludzi w błąd!
pewnie się nie nadawał do roboty i został zwolniony
bolo 2014-11-18 18:28:53
Hej chłopaki co tam słychac w Niemczech lepiej czy gorzej?
katros 2015-06-22 20:12:37
Witam, firma jest totalnie beznadziejna, pracowalem w Wassertrudingen to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mieszkanie w kupe osob na raz, istna porazka. W dodatku wyplaty nie sa na czas. Szef notorycznie 'gubi' nr konta swoich pracownikow;) Kierownikami w tym obozie sa ruscy takze sami mozecie sobie wyobrazic jak traktowani są polacy pracujący niby dla polskiej firmy ,ale u Niemców i zarządzani ruskimi. Po prostu brak słow. Nie polecam.
Sssssss 2015-07-20 12:49:55
Czyli od czterech lat nic się nie zmieniło w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w wassertrudingen
bob 2015-08-12 18:19:04
Witam ile zarabia spawacz w tej agencji w Niemczech
mmmm 2015-08-12 18:27:31
Wlasnie ile zarabia spawacz lub monter
Spawaluch 2015-09-12 13:51:09
8.50eur netto dawali kiedyś teraz to niewiem pozdro
KUBIK 2016-05-20 07:45:01
chlopaki kazdy kto ma pod kopula troche oleju niech nie jedzie do Wassertrudingen robota od 7 do 19.30[ponad 14 godz na nogach] po 2 rotacja co 2 tyg przyjezdzaja nowi i wyjezdzaja [wsród nich ja] robota pod presja chodzi 2 glupich ruskich [max i eddy] jestes szykanowany i nikim,pózniej problem ze zjazdem ze wyrobisz 230-270 godz to tez nie pojedziesz mobing przez 2-ch moskali,przyjechal ostatnio spawacz na maga to robil za szlifierza i montera nie powiem juz owymaganiach na tiga na 2 hali napisze jeszcze raz ZASTANÓWCIE SIE 10 RAZY ZANIM PRZYJEDZIECIE A JAK WRÓCICIE TO Z SZARPANYMI NERWAMI I PEWNIE Z NIEZGADZAJACA SIE KASA
mark 2016-07-29 18:38:07
hej mam propozycję ma montera przy remontach maszyn recyklingowych jak to tam wygląda czy naprawdę obóz??
mark 2016-07-30 09:30:43
edi 2016-08-01 09:26:19
edi 2016-08-01 12:51:24
witam proszę wszystkich o konkretną odpowiedz w sprawie pracy Mackesheim tj,, konserwacja maszyn recynglingowych interesują mnie warunki cały ogół tej firmy -a skąd masz takie info
mark 2016-08-01 13:11:15
hej mam propozycję ma montera przy remontach maszyn recyklingowych jak to tam wygląda czy naprawd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kolego przy czym ta robota?
ilonka 2016-08-02 12:43:53
Construction Trade Consulting (CTC) jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością z tego co widze, ale polityke zarządzania chyba w miare dobrą mają z tego co wiem, no i zastnawiam się tyko jeszcze jak sparwa wygląda jeśli chodzi o konkretne zarobki...
Zostaw swoją opinię o Construction Trade Consulting Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Construction Trade Consulting Sp. z o.o.