Opinie o Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek w Szczecin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czym w Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Rawcio Nowy wpis

Kiedyś pracowałem firmie Remont-Bud przez 4 lata bardzo solidny pracodawca nigdy się nie spóźniał z wypłatą ale niestety wykończył go nie uczciwy inwestor, który nie tylko (usunięte przez administratora) Remont-BUD ale i inne firmy na grube pieniądze . Jeżeli jeszcze firma pana Wiesława działa to polecam firmę Remont-Bud .

Natalia Nowy wpis
@Rawcio

@Rawcio Co sprawiło, że odszedłeś z Remont-Bud? Czy firma sama była zmuszona by Cię zwolnić? Opisz jak to było i jakie były powody. Dzięki.

Rawcio Nowy wpis
@Natalia

Jak przekręcił inwestor szefa to zrobił spotkanie powiedział jaką ma sytuację ze inwestor przekręcił go na grubą kasę i że niestety ale musi nam podziękować bo nie będzie miał kasy na wypłaty na następny miesiąc . Zachował się ok. wobec nas, nie którzy pracowali u niego po kilka lat . Różnie bywało jak to szef ale wypłaty zawsze były na czas .

Filip

Czy ktoś się orientuje jak można skontaktować się z Panem Wiesławem? (usunięte przez administratora)

Kamil

Zastanawiające się to wasze milczenie. Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek ma opinię dobrego pracodawcy. Czy to jest powód, że nie ma na co narzekać?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
arek

a nie wiesz jak teraz? W sumie to jest martwy sezon na jakies prace budowlane, ewentualnie może jakieś wykończenia?

Alan i Ewa

Firma Remont-Bud dziś skończyła remont Domu u mnie remont został przeprowadzony fachowo i czysto Polecam !!! Alan i Ewa

arysto

Witam , nie znam jakości usług tej Firmy ale osobiście robiłem usługę obudowy kominka u Pana Wieśka i z wypłatą nie było żadnego problemu ,opinie tego typu że nie płaci pieniędzy czy podobne są dla mnie przynajmniej dziwne.Pozdrawiam.

Rafciu

Pracuję firmie Remont-Bud od roku i jest ok.

Sybol

Pracuje u tego pana jest ok. kasa jest płacona na czas pracuje już w firmie Remont-Bud 4 lata z przerwami szef nienawidzi alkoholu w pracy .

Podjuchy

Remont-bud wykonywała remont poddasza u mojej mamy w bardzo szybko zrobili remont i za normalne pieniądze polecam firmę Pana Wiesława Anna Krawczyk

Właśnie dziś firma remont-bud skończyła remont mojego zalanego mieszkania bardzo szybko się uwineła i solidnie polecam firmę remont-bud jako dobrego wykonawce .Adam

Goska

wiesiu ten pan wszystkich smaruje na necie i na ulicy mnie też a morze niech sam napiszę za co jego zwolnili z pierwszej pracy Pozdrawiam G.

Darek Ł.

WIESIU NIECH TEN PAN POKAŻE JAKĄŚ PRACĘ KTÓRĄ WYKONAŁ KIEDYŚ SAM . BO MYŚLĘ ŻE TAKIEJ NIE MA . A ON JEST ZNANY ŻE SMARUJE WSZYSTKICH JAK COŚ JEMU NIE WYJDZIE OLEJ JEGO NIE JEST WART BY SIĘ NIM ZAJMOWAĆ

P

Żal mi pana P. bo pan tylko potrafi pisać na każdego w internecie bzdury jak panu coś nie wyjdzie jaki pan musi być mały żal mi pana ile już pan obsmarował ludzi oprócz Pana Wiesława ???

Antoni

Firma Remont-bud wykonywała dla mię na Ul. Mieszka I kostkę brukową i elewację bardzo solidnie prace zostały wykonane bez problemu .

Jach P

Przestań Wiechu pisać sam o sobie pochlrbstwa bo to jest śmieszne. Ty nie potrafisz sam sobie tyłka podejrzeć a co dopiero mówić o remoncie.ha ha ha. Gwoździe od wkręta nie odróżni Jach

Polecam Firmę Remont- Bud jako rzetelną firmę wykonywała dla nas rozbudowę domu Piotr

Witam firma remont-bud wykonywała u mnie remont domu byłam mile zaskoczona wraz z mężem . Bardzo szybko uwinęli się z remontem . Firma ma normalne ceny bez naciągania . Polecam firmę Pana Wiesława REMONT- BUD . Przeczytałam tu opinie o tej firmie i myślę że to złośliwość konkurencji

ewa

bardzo solidna firma to co piszą na temat Pana Wiesława i jego firmy to jakieś bajki słowny i rzeczowy ma normalne ceny a inne firmy próbowały mnie na ciągnąć mnie Polecam firmę Pana Wiesława

Firma Remont-bud wykonywała u mojego Taty Ocieplenie Domu i chodniki z kostki brukowej solidnie wykonane prace miły Szef Firmy Tak Trzymać Panie Wiesławie P.S. Te głupie opisy które tu znalazłem na temat tego Pana myślę że są nie prawdziwe by oczernić człowieka niech Pan panie Wiesławie nie daje się konkurencji .

Zostaw merytoryczną opinię o Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek - Szczecin

Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.

Remont-Bud Usługi Wykończeniowo-Remontowe Wiesław Ślipek