Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Edyta

@Trzcianek, prosimy o merytoryczne wypowiedzi.

[Data ostatniej zmiany: 3 października 2001] Art. 35. 1. W razie wykazania przez osobę, której dane osobowe dotyczą, że są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane, administrator danych jest obowiązany, bez zbędnej zwłoki, do uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych, czasowego lub stałego wstrzymania przetwarzania kwestionowanych danych lub ich usunięcia ze zbioru, chyba że dotyczy to danych osobowych, w odniesieniu do których tryb ich uzupełnienia, uaktualnienia lub sprostowania określają odrębne ustawy. 2. W razie niedopełnienia przez administratora danych obowiązku, o którym mowa w ust. 1, osoba, której dane dotyczą, może się zwrócić do Generalnego Inspektora z wnioskiem o nakazanie dopełnienia tego obowiązku. 3. Administrator danych jest obowiązany poinformować bez zbędnej zwłoki innych administratorów, którym udostępnił zbiór danych, o dokonanym uaktualnieniu lub sprostowaniu danych.

Ja chciałem się odnieść tu do opinii o firmie Sapa Aluminium nie mówcie że ktoś bzdury tu piszę i złą opinie o firmie mówi żeli tu ludzie piszą to jest coś na rzeczy nikt nie chce tu kogoś urazić ale jeżeli ktoś piszę jak w firmie jest to chyba prawda jakaś jest przecież nikt by nie pisał bzdur prawda bądźmy szczerzy a nie sami siebie oszukujemy w końcu nie tylko o Sapie Aluminium są opinie o innych zakładach też ludzie piszą prawda bo jeśli by tak nie było to by ludzie nie pisali opinii.Pozdrawiam

Edyta

Jak wygląda atmosfera między pracownikami?

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
A się pracowało

Własnie , się pracowało kilkanascie latek :) układy, układy,układy:) Jak tam koziołek? kadilaczek poszedł w odstawkę, brak poparcia, miszczowie dają rade? ,,, od zera do miszcza taką kariere zrobił młody fredek, dziś miszcz, tatus załatwił, temu obibokowi robote u uszatka, przez transprtowca:) Wiem, wiem,,, dobrzy ludzie juz dawno za bramą, zostali dziobaczki. ci to mają stawki,,, a inni na nich robią, tak jak w PGR. Tylko kraść nie mozna bo kamer nawet w wc kilka:) Pozdrawiam prase nr 1 moje miejsce w Sapie od początku.

Witam chciałem się podzielić opinią o firmie Sapa aluminium pracowałem tam miałem już dostać umowę na Sapę Aluminium i co oszukali mnie praca nie jest zła ale bezpośrednio na Sapę się nie dostaniesz trzeba zatrudnić się przez agencje RANDSTAD umowa śmieciowa tygodniowa na taką umowę kredytu się nie dostanie zarobki przez agencje też nie są duże 1700zł z nadgodzinami to wcale nie jest dużo a prawda jest taka ten co pracował 8 miesięcy umowy na Sapę nie dostał A ten co przyszedł nowy to po 3 miesiącach dostał na Sapę umowę no bo pewnie znajomości miał albo rodzinkę w biurze .Pozdrawiam życzę milej Niedzieli.

pracownik sapy
@Anonim

jak siejesz takie ploty to szkodzisz firmie a prawda jest taka że są redukcje etatów i jak ktoś jest słaby i sobie nie radzi to mu podziękują

Wiernypracownik

Pracuję w Sapa-ie i nie narzekam. Mogą być momenty gorsze i to jest normalne. Trzeba pracować z zaangażowaniem a poprawi się atmosfera i wzrosną wyniki.

Wierszyk

Nie widziałem żadnych nowych ofert pracy, czy Sapa nie prowadzi nowej rekrutacji? Myślę, że takie "wpisy" nie służą , gdyż podważają zaufanie do firmy. Mam o nich dobrą opinię i jeśli ktoś wie o pracy to prośba o info. Każda praca będzie dla mnie dobra.

widlakowy
@Wierszyk

Popracuj, zmienisz opinię :)

berni18

Pytam , jak jest na wózkach widłowych tam ?

widlakowy
@berni18

Musisz kilka lat popracować fizycznie, potem jak bedziesz dobry wskoczysz na wózek:) z łapanki na takie stanowisko nie ma szans trzeba zasłużyć :):)

VinDiesel
@berni18

Stary zajebicie! Jezdzisz wozkiem tam i nazad, drifty, skretche, popierdzielasz jak mae autko, jak chcesz być szypki i wsciekly to naqrwiasz na maxa! Zabwa na 102!

Wierny pracownik

Ja pracuję w Sapa i jest super. Mamy zgraną ekipę ludzi, nikt za nikogo nie musi pracować, naprawdę spoko. Zarobki są ok. chociaż zawsze mogłyby być większe. Ludzie którzy generalnie nie lubią pracować to robią te wpisy, tylko szkodzą firmie nie rozumiem .

syzyf
@Wierny pracownik

Odstaw dopalacze synu:-)

syzyf
@Wierny pracownik

Odstaw dopalacze synu:-)

koper

Sapa Chrzanów, Mawa dziwny dział. kiedy zarząd się zainteresuje ewenementem na skalę Światową. czy to oddział, czy kurnik z jednym kogutem.

KEPA

Poświęcasz się dla Sapy, pracujesz sumiennie, nie chorujesz nie bierzesz UŻ, jesteś dobrym pracownikiem? Nigdy, popełnisz błąd, noga się powinie, SAPA WYPLUJE JAK ŚMIECIA.

o o

Interes Prawny

zielonooka

Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy w Randstadzie jest wypłata?

Chmielu
@zielonooka

ELITA FIRMY jedzie na ochlaj jak co roku. Darmozjady będą się bawić za nasze premie!

OOOaaaprprprprprprrrrrpuffffff_____plum
@zielonooka

W randsztadzie nie ma wypłaty tylko kieszonkowe na kanapki i fajki żebyś mógł się spokojnie spełniać w pracy fizycznej a i wyskoczyć towarzysko do palarnii przy fajce z kawka gratis . AAAAA co tam sie opowiada za historiee... jesli chcecie napisze w innym wątku. dastwidania

elita

:)oo

Herbert!!!

A na A 3 i pakowaniu4 brygady ,ludzie sie zwalniają, dużo L 4...BRAWO ,BRAWO dla "ekipy rządzącej. ..rubcie tak dalej

Herbert!!!

antyupa

Wołyń - PAMIĘTAMY!!!!!!!!!!!

praaacownik

Pracowałem na anodowni, pakowaniu, prasach i korekcji. Zwiedziłem większość dzialow w Trzciance i mogę powiedzieć, ze jeśli jesteś skończonym idiota, który nie potrafi pracować to nie dziw się, ze będziesz wyśmiewany. Taka jest prawda jeśli idziesz do pracy to żeby pracować, a nie sciemniac, takich jest pełno i to oni najwięcej narzekają. Jeśli dobrze wykonujesz swoja prace to brygadzista to widzi i zawsze postara się pomoc, bo na tym tez polega jego praca. Jak przyjdziesz i będziesz na wszystko narzekał to nikt nie będzie chciał z toba pracować. Jeśli jesteś normalnym człowiekiem to możesz się z ludźmi dogadać. Nie z wszystkimi, bo jak w każdej pracy znajdzie się paru idiotow i pare osób które wchodzą kierasa i brygadzista w (usunięte przez administratora) tak głęboko, ze mogli by wyjść przez usta.. Pracujac zauważyłem ze jeśli trafisz na dobrych ludzi to praca sama idzie i nim się obejrzysz zlatuje 8h. Jako zatrudniony przez agencje randstad nie ma mowy, żebym podpisał umowę na sape . Nadgodziny wypłacane co miesiąc, lepsze zarobki. Jako zwykły robol wyciągam 2 tysiące na rękę z 2-3 nadgodzinami w miesiącu. Nie jest to za wiele jak na ciezka prace, ale zawsze wiecej niz najnizsza krajowa.Taka jest moja opinia. Pozdrawiam.

xd

Warto dołączyć do tej firmy. W szybkim tempie, średnio po 3 miesiącach można zmienić zatrudnienie i zadomowić się w ZUS na dobre z powodu mobbingu - statystycznie 15 osób rocznie a w konsekwencji szybciej stać się rencistą. Ale i tu pracodawca ma swoje chody średnio 2 razy w miesiącu kontrole tj. ZUS na zlecenie i kontrole niezapowiedziane mężów zaufania firmy tj . tak zwane naloty kamikadze. No cóż trzeba coś robić, żeby pracownik wiedział kto tu rządzi a jak się nie podoba zawsze można rozwiązać umowę z pracownikiem z powodu tego, że choruje na firmę. Ale czy to oby zgodne z prawem to już inna kwestia - tzw. ,, ochronka''.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.