Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Wierny

@Anonim Uważam, że do pracy chodzi sie po to żeby pracować i nie przeszkadza wtedy fakt że ktoś patrzy na ręce. Firma jest świetna i nie pozwoli sobie na rządy pracowników nie do końca życzliwych firmie.

A jak tam ma kierownik produkcji? Dostalem oferte.

Wierny

Niektórym najlepiej w pracy wychodzi wyśmiewanie, obrażanie i poniżanie a jeszcze innym udawanie że pracują!!

Witam powiem tak ze wprowadzenie 4 brygady w Firmie to jest głupota każdy pracownik o tym mówi i powie wiec się dziwicie ze się ludzie zwalniają ludzie już nie wytrzymują ciągłe chodzenie po halach patrzenie ludziom na ręce.Pozdrawiam życzę miłej niedzieli

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Waldi

A co powiecie na temat pracy jako regionalny menedżer sprzedaży? Jakie wyposażenie dostaje się na tym stanowisku.

-------

Z gówna bata nie ukręcisz.

Kuba

Czy z całą pewnością nie da się powiedzieć coś dobrego o firmie? Pracuję tu i nie mam takiego wrażenia.

Ale tu chodzi o to po co 5 kierowników na dziale Fabrykacja 1 nie wystarczy ale i tak ludzie się zwalniają z Sapy i nie gadajcie ze nic się nie dzieje jak się dzieje.

Iza

Znalazłam ofertę dla specjalisty ds.jakości z językiem angielskim i pomyślałam , że tu dowiem się coś więcej. Jakie mają wymagania na początek? Jak pracuje się w firmie? W jakich widełkach jest wynagrodzenie?

Dział HR
@Iza

Iza, zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszystkie pytania - rekrutacja.lodz@sapagroup.com. Pozdrawiam :)

Witam powiedzcie mi czy to prawda że mają zamknąć Fabrykacje z informacji dostarczonych prawdziwych mają ponoć zamknąć Fabrykacje ja się nie dziwie po co 5 kierowników na dziale Fabrykacja 1 nie wystarczy tak jak ludzie mówią w mieście Trzcianka w firmie Sapa nie jest dobrze ludzie się zwalniają no to co teraz powiecie ze jest super ludzie czas się obudzić i powiedzieć sobie szczerze ze nie jest dobrze.Pozdrawiam

sapowicz

Prezes znaczy uszatek??? :) on ma wszystkich w..... tak panie W. pewnie tego nie czytasz ale moze doniosą ci inni:) kulomiot dyrektorem hahaha, domek wybudowany a co :) a zwykły pracownik zapie..... na nich i ma 2050zł brutto, gdzie sprawiedliwość? ja pamiętam jak był Soren, wszyscy przed nim robili w portki bo bali się Szewcji a dziś??? PGR i UKŁADY !!! pisać ludzie nie bójcie się straszyć mogą dzieci babajagą a nie prokuratorem ,pozdro !!!

GOŁOTA

Już góra wywąchała ukraińców do pracy ponad siły i się wyrzuca fachowców i pracowników którzy coś mają do powiedzenia.Np.W Chrzanowie jak się na blogu czy fb napisze że firma Sapa to same pociotki i układy ,to się wylatuje na zbity pysk ,a taki idiot menager robi za kapo jak dawno w Oswiecimiu-omijajcie ten obóz pracy z daleka młodzi!Niech sobie góra sama robi(cala góra)!ZARĘKAWKII KASKI NA ŁBY I DO ROBOTY LENIE!

sapowicz

Co się dzieje w państwie SAPA ??? Pan specjalista od inwestycji inwestuje w zewnętrzne firmy dając im prace. Np. dział złom nie istnieje, robote za 2 razy większą kase robi firma X , prasują wióry a co:) a złomiarzy na anodownie, albo na fabrykacje. Panie P. specjalisto i kolego Pana Ł. na układy nie ma rady :) SAPA to jeden wielki układ, nie dal ludzi dla kolegów, znajomych, rodziny. Nie pchać się tam. Nie ma sprawiedliwości, obiboki mają a robole ... pracują na nich by tamci mieli premie.

Karol

Czy mógłby ktoś dodać coś w temacie nowej oferty pracy dla specjalisty ds.jakości ze znajomością języka angielskiego? Jakie warunki trzeba spełnić na wejście? Jak się pracuje, z jakimi osobami? Z góry dziekuję

Zarząd Sapy kupuje nowe auta a dla ludzi z produkcji nie ma na podwyżki-co to k....a jest?

PITERSNAK
@00000000

No jak ma byc dla was jak biura muszą jechać na popijawę krokusy oglądać :D

PITERSNAK
@00000000

NAJLEPSZE JEST TO ,ŻE KAZALI W CHRZANOWIE LOJALKI PODPISAĆ ŻE NIKT NA ZAKŁAD NIE BEDZIE NAGADYWAŁ NAWET JAK SIĘ ZWOLNI-TYM TO PROKURATOR SIĘ POWINIEN ZAJĄĆ!

Hubert
@00000000

Bo ludzie ci którzy tak naprawdę na ten kołchoz pracują,to są tak zastraszeni że nawet te głupawe czapeczki noszą na łbach!(jak taka czapeczka może cokolwiek ochronić?!!!) to nastepne kłamstwo sapy i ich idiotycznego kierownictwa!!! Te barany z bhp maja płacone za innowacje więc lataja jak debile wśród porządnych pracowników i im wymyślają chujowiny zeby tylko otrzymalli premię za innowację-ja mam pytanie do prezesa :czy ty gosciu choc trochę patrzysz na pracowników? przecież to tak naprawdę te myszy na was robią!zacznijcie w końcu myśleć!

szczera

Nie ma ideałów a fimę tworzymy my sami - ponieważ to od nas zależy jaką atmosferę sobie stworzyny i czy chcemy się zaangażować w to co robimy. Jeśli lubimy swoją pracę to będzimey także lubić firmę, ktróa nam to umożliwiła. Osobiście rozumiem ludzi, którzy są sfrustrowani i piszą tutaj niepochlebne opinie, ale może warto się zatanowić czy ta praca, którą wykonuję na co dzień daje mi satysfakcję.

gustek
@szczera

ty szczera sama nie wierzysz w to co piszesz!jakim cudem można tu cokolwiek otrzymać jak tylko cię gonią i karają?!!To Zwykły obóz pracy ,a nie normalna firma!Masz ciągle podnoszone normy i najlepiej jak je jeszcze bardziej podniesiesz!A o premii zapomnij bo góra musi jechac na wyjazd integracyjny najlepiej to juz w Alpy bo ciągle im mało

Gregor

Sapa Aluminium jest fajną firmą , pracuje tu juz dość długo i nie narzekam. Płace w terminie fajni ludzie. Ogólnie dobrze trafiłem i dziwię się wpisom

Natalia

Czy dowiem się cos w temacie pracy dla project manager z językiem niemieckim? Bardzo chcę pracować dla Sapa Aluminium Sp. z o.o. i dobrze wiedzieć troszkę więcej.

Dział HR
@Natalia

Natalia, jeśli masz pytania dotyczące tego stanowiska, wyślij proszę wiadomość na rekrutacja.lodz@sapagroup.com, chętnie udzielę informacji. Pozdrawiam!

XYZ

Firma idzie na dno przez paru partaczy w żółtych kamizelkach. Każdy wie o kogo chodzi..

Praca

Jak zarobki na produkcji ?

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.