Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Tylko szczerze który pracownik sapy co pracuje fizycznie od początku i ma 3tysiące złotych żaden pracownik tych pieniędzy niema na czysto a nawet z nadgodzinami nie zarabia to oczym my tu mówimy.

Ja rozmawiałem z osobą która powiedziała mi ze w firmie Sapa powinno być płacone szkodliwe czemu nie jest ja się pytam a na całym zakładzie sa warunki szkodliwe rakotwórcze np Anadownia opary z wanien to wszystko wzdycha pracownik do płuc jest to bardzo szkosliwe dla zdrowia tylko pamiętajmy ze was oszukują bo jest zawyżone stężenie hasału i substancji szkodliwych dla zdrowia a BHP twierdzi ze wszystko jest ok to jest oszukiwanie ludzi prosto w oczy jak np anadownia tam jest stężenie substancji rakotwórczych oparów po za norme.Pozdrawiam

xd

a kto tam jest kompetentny - ludzki

A o kim mówisz ze niekompetentnego przełożonego co pracowałeś tam ze wiesz.odpisz

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Bo mial niekompetentnego przełożonego widzacego w nim zagrożenie. Kazdy o tym wie. Tyle w temacie.

Witam nie polecam pracy na Anadowni za dużo substancji rakotwórczych i wogule jest nie dobrze tam pod wgledem opary wszystko jest chemia szkodliwe dla płuc no i jeszcze serwis tam jest najgorzej jeśli chodzi o substancje szkodliwe dla zdrowia.

xd

A poprzednik czemu zostal oddelogowany(BHP)przeciez to konkretna fuch

okimo

''i znowu wyszło szydło z worka''

onnnn

SAMI TEGO CHCIELISCIE - BYŁ CZASZ BYŁO BY LEPIEJ. NO ALE NIESTETY SAMI JESTESCIE SOBIE WINNI. DOJADA WAS ZE PRZY CZTERDZIESCE BEDZIECIE WYGLADALI JAK 80 LAT- KREGOSLUP, DEPRECHA I CIAGLE GACIE PELNE

BOMBEL

Spoko, od marca ruszają pociągi do BERLINA. Wyjazd o 7:00 z Trzcianki. Kto jedzie za ojro (usunięte przez administratora) szwabą podcierać??

Witam powiem wam szczerze w Sapie nie jest zle tylko mało płaca i nie płacą szkodliwego a powinni doplacac za warunki szkodliwe bynajmniej na Anadowni to 100procent sa warunki szkodliwe tyle i na temat.

Jurek

Zostają tylko osoby , ktore sa w komitywie ... Trzcianka the best i tylko temu podobne slogany ...reszta out ! Trzcianka musi być numer jeden , koszt na kilogram musi być mniejszy w prezentacji , w rzeczywistość marnie tonwyglada ... Zamieszanie w ukladanie klocków cały czas na okrągło , dzisiaj Wisła tutaj płynie jutro bedzie tam...liczy sie akcja , czas pokaże który zakład jest numer jeden.

Witam powiem ci Przez agencje Randstad dużo nie zarobisz bo wtedy ci odciągną wypłaty najlepiej zrobić sobie 2 soboty nadgodzin nie więcej wiem bo miałem przykład 2 soboty nadgodzin 1544zł z 3 sobotami. pamiętaj tylko 2 soboty ani więcej.Pozdrawiam

1200zl

Wczoraj kolo godziny 15 jeden z pracowników Sapy został zatrzymany przez Straz miejska za co a za to ze kolo urzędu miasta od tyłu wyjezdzal a jej zakaz he he smiech na sali jeździ motorem a nie zna przepisów ha ha wiecie o kogo chodzi o pracownika Anadowni.

jobjob

A ta chinka z kadr czego się do drugiego pokoju przeniosła? w sumie dobrze bo tej czarnej mendy społecznej teraz tam nie ma, ale ta znowu siedzi jak wystraszony kozioł i nic nigdy nie wie..

oo

Nemo iudex in sua causa

onet

Czym się charakteryzuje stanowisko inżyniera procesy? Czyż nie tym, że osoba sprawująca je niszczy godność pracowniczą pracownika po przez różnego rodzaju zniewolenie pracownika?

Nie polecam tam pracy no chyba że lubicie pracować w weekendy za wolne w tygodniu za najniższą krajową a wykonywać pracę wartą średniej krajowejbo o tym nie mówią złodzieje. Ja na szczęście już od pewnego czasu nie muszę tam tracić nerwów. Na szczęście są jeszcze inni normalnie pracodawcy.

człowiek

w zapis nie mają szacunku dla szarego robiła. robią z ludźmi co chcą , a w szczególności ostatnimi czasami na fabrykanci błyszczy Łucku Luke. Szkoda bo mógłby być to najlepszy dział a klika to rozwali bo ludzie odejdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.