Opinie o B2B It Sp. z o.o. w Wrocław Europejska 4

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie B2B It Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie B2B It Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B2B It Sp. z o.o. w Wrocław Europejska 4

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w B2B It Sp. z o.o.?

Xxx Nowy wpis

Fajna firma, fajnie usuwają ludzi i negatywne komentarze długo nie pociągniecie

J Nowy wpis
@Xxx

Czyli firma nieciekawa ? W ogłoszeniu ciekawie prezentuje się ta oferta pracy..dwie zmiany , wolne weekendy..a jak atmosfera , kierownictwo ?

Pracownik Nowy wpis

Czemu przymuszają ludzi do nadgodzin może nie każdy chce je robić dopóki nie skończysz zleceń nie pojedziesz do domu to jest poprostu (usunięte przez administratora)czasu człowieka powinni zatrudnić więcej osób i by nie było takiego czegoś

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w B2B It Sp. z o.o.?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie B2B It Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Paulina

Od kilku dni próbuje się skontaktować z firmą o pracę.. Zostało wystawione ogłoszenie.. Od jednego numer do drugiego podają.. Zero kompetencji..

Tdr

(usunięte przez administratora) i krentacze. Tak samo dostarczają zamówienia jak traktują pracowników. Nigdy więcej nie chcę mieć z tymi śmieciami nic wspólnego.

Oks kom

Отличная компания.Прекрасная рабочая атмосфера.

Абракадабра
@Oks kom

Потому что факты говорят обратное-распространен Моббинг, двойные стандарты,недружелюбная атмосфера в коллективе и многое другое

Joanna

Z tego co widzę kilka lat temu pisali tutaj o pracy na akord i o tym, że starali się ciąć pracownikom dosłownie na wszystkim... Mało to motywujące. A jak to wygląda po trzech latach? Dalej lubią coś podbierać z wypłaty czy raczej wszystko działa stabilnie i zgodnie z umową? Pracownicy są zadowoleni?

Co wchodzi w socjal B2B It Sp. z o.o.?

up

Co to jest "socja!"?

Joanna
@up

Czy to sarkazm, że niby nie dają nic czy serio nie wiesz?xd Może chociaż na jakąś czarną kawę można liczyć, albo jakiś owocowy wtorek czy nie bardzo?

Sapek

(usunięte przez administratora) tu 3 lata. Pozdrawiam starą Gwardię :)

Jan

Opinie wśród Was są mocno podzielone. Jak zatem wygląda aktualna sytuacja w firmie? Coś się zmieniło na lepsze? Czy wręcz przeciwnie?

Erwin

Wystarczy sprawdzić w internecie, że firma ma dobre opinie pod wieloma względami!

hAdEsRoOm
@Erwin

Nie mogę znaleźć, czyżby zapomniałam(em) jak korzystać z dostępu do sieci? Daj dowód, linki i screnshot's. Moje motto - zawsze sprawdzam.

nick carter

Przebujałem się przez nie jeden magazyn/ zakład we wro, w jednym miejscu zagrzałem miejscówę na parę lat, w i nnym zaś przejściowe parę miechów bądź nawet zamykało się na kilku dniach. Robotem nie jestem ale tyrać się nie boję, a jeśli chodzi o robotę w tym miejscu to spokojnie mogę przyznać iż na warunki jakie panują w okolicy ( ogólnie w miejscach pracy typu magazyn czy też produkcja ), to jest to złota praca, nie będę wychwalał przez jakie względy i dlaczego moja opinia jest pozytywna bo jeszcze ogarnie ten post jakiś łeb z tzw. " góry" i zrodzi się w jego głowie pomysł aby ukrócić tą sielanke, nie koniecznie miałby to być przedstawiciel zarządzania ale też zwykły, pracownik, który jest zazdrosny bo nie potrafi "odezwać" się kiedy potrzeba i musi (usunięte przez administratora) jak beduin, ( wcale nie chciałem tu obrażać tym określeniem prawdziwych Beduinów). Generalnie, krótko i na temat kończąc wypowiedź, tyra jest jak najbardziej w porząsiu, i hajs się zgadza, a jeśli ktoś nie potrafi uszanować jak i nie zna jego zakresu wykonywanej pracy to w każdym innym ( Polskim czy też zagranicznym miejscu pracy ) będzie (usunięte przez administratora) za 3-ch, 8-u, 10-u i wiecznie niezadowolenie będzie jego nierozłącznym elementem towarzyszącym każdego dnia.dziękuje.dobranoc.cz jak czapka, p jak parasol.

admin

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie B2b It Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Bioro ochrony
@admin

Jesli lubisz prace akordowa,napewno jest to praca dla Ciebie,doszukuja sie wszystkiego zeby zabrac hajsy z wyplaty,jeden blad rowna sie twoja dniowka,wylapiesz 3 bledy,to tak jakbys robil dla nich 3 dni za darmo,praktycznie 90procent to ukraincy,reszta to polacy,cala gwardia sie zwolnila,zostalo chrabstwo kacapskie.Niewiesz o ktorej wyjdziesz I przyjdziesz jak wyjdziesz po 8 godzinach,dostaniesz notatke za wyjscie roboty,autobusy platne do roboty,a pisza ze dojazd zapewnia pracodawca,jaka w tym logika,za 6 zl mozesz zjesc jeden posilek,sa u tez za 9,12,pozatym samowolka,bezkrolewie robisz co chcesz,pracujesz na siebie..Niemaja podejscia do czlowieka,wszystko w pizdie.pozdrawiam

Margo0110
@Bioro ochrony

Zgadzam się w 100 % era kamienia łupanego w zarządzaniu!!!!

@admin

Brak podwyżek, brak motywacji , wyzysk. Do tego dochodzi nie wykwalifikowana kadra począwszy od " akwarium " poprzez ludzi " funkcyjnych ". Jeden drugiemu wilkiem.Godziny pracy ?? Tego nikt nie wie... wchodząc do pracy nikt nie ma pojęcia o ktorej wyjdzie. Pracownicy z swoim transportem sa przymuszani do zostawiania na nadgodziny, a reszta uzalezniona od autobusu, który specjanlnie jest zamawiany jeden późno w nocy żeby pracownicy nie wyszli do domów. Zero perspektyw, zero fajnej atmosfery , zero zarządzania, zero jedno wielkie zero..... Nie polecam !!!! A wiem co piszę... byłem pracownikiem kilka sezonów i wiem o czym pisze.

Sylwia
@anonymous

Czy rzeczywiście jest aż tak źle? Być może od czasu, gdy zakończyłeś swoją karierę w firmie, coś się w niej zmieniło na lepsze? Pamiętaj, że słowo wyzysk może być traktowane jako poważne oskarżenie. Słowo wyzysk oznacza występek polegający na wykorzystaniu przymusowego położenia innej osoby i zawarciu z nią umowy, nakładając na nią obowiązek świadczenia niewspółmiernego ze świadczeniem własnym. Czy na pewno to słowo masz na myśli?

a po co?

Praca wymagająca ale dobrze płatna. Tu hartuje się stal:) polecam.

Ja i kot.

Tak. Jest, egzystuje. Nie.

Zostaw merytoryczną opinię o B2B It Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w B2B It Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy B2B It Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B2B It Sp. z o.o.?

B2B It Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.

B2B It Sp. z o.o.