B2b It Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o B2b It Sp. z o.o.

admin 2015-08-12 12:23
Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie B2b It Sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.
Ja i kot. 2017-06-01 03:21
Tak. Jest, egzystuje. Nie.
a po co? 2017-07-06 18:09
Praca wymagająca ale dobrze płatna.
Tu hartuje się stal:) polecam.
Bioro ochrony 2017-09-15 10:22
Jesli lubisz prace akordowa,napewno jest to praca dla Ciebie,doszukuja sie wszystkiego zeby zabrac hajsy z wyplaty,jeden blad rowna sie twoja dniowka,wylapiesz 3 bledy,to tak jakbys robil dla nich 3 dni za darmo,praktycznie 90procent to ukraincy,reszta to polacy,cala gwardia sie zwolnila,zostalo chrabstwo kacapskie.Niewiesz o ktorej wyjdziesz I przyjdziesz jak wyjdziesz po 8 godzinach,dostaniesz notatke za wyjscie roboty,autobusy platne do roboty,a pisza ze dojazd zapewnia pracodawca,jaka w tym logika,za 6 zl mozesz zjesc jeden posilek,sa u tez za 9,12,pozatym samowolka,bezkrolewie robisz co chcesz,pracujesz na siebie..Niemaja podejscia do czlowieka,wszystko w pizdie.pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o B2b It Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B2b It Sp. z o.o.