ZUE S.A.

Opinie o ZUE S.A.

Leszek

@Duszek aż takie przestarzałe mają metody pracy?

Duszek

ZUE - firma z cyklu 'komuno wróć'...

Tomcio

Jakiej stawki można się spodziewać na wydziale usług kolejowych ?

Zielony

W jakim zakresie można spodziewać się zarobków na stanowisku kierownika robót energetycznych w ZUE?

Firma ZUE S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Maszynista PS-00, prowadzący pojazdy specjalne, kierowca kat. C. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Bartolomeo

jakie są opinie o wydziale usług kolejowych ktoś wie? ;)

nik

Omijać jak najszerszym łukiem, nie warto tracić zdrowia dla tej firemki

@nik

Możesz coś więcej powiedzieć ile godzin w miesiącu jaką stawkę proponują jaka atmosfera w pracy czy za nadgodziny placa

Raszid
@Jarek

Atmosfera zależy od brygady.Nadgodziny płacą wypłata zawsze na czas. Omijał bym dział inżynierii, (usunięte przez administratora) ze strony kadry im wyższy stołek tym mniejszy szacunek do pracownika fizycznego.

Ola

Jak wygląda praca w administracji, jakie zarobki, czy jest mobinng Dzięki

Rudy Mundek
@Ola

Zależy od działu, generalnie radzę omijać szerokim łukiem zespół oferowania, szefowa działu kompletna porażka... ????????

Bocznica

Byłem na rozmowie dają na początek 13zl.+dpdatki które może dostaniesz. 50%za nadgodziny. Do 60km.sam płacisz za hotel i pod koniec kontraktu tak szybko zniknie jak się pojawiles i dają to już odczuć na pierwszych krokach w tej firmie. Pozdrawiam

@Bocznica

Na jakie stanowisko aplikowales

Wiktor

@nik napisz dlaczego omijać ! W takiej formie post nic nie mówi.

MK

Jak większość polskich firm (usunięte przez administratora) na rozmowie rekrutacyjnej. Mieli dać znać o wynikach rekrutacji ,ale oczywiście nikt się nie odezwał.

Szczery

Niestety prawda o tej firmie jest jedna chcą pracownika do wszystkiego z uprawnieniami operatora, kierownik poc, elektromonter, brygadzisty, maszynisty,rob torowego, etc w jednej osobie za np 20 zł i wysyłają cię samego do roboty bo masz papiery. Niestety ale jak z nimi współpracowałem to chcą żeby robić na 5 stanowiskach jednocześnie. Pozdrawiam tą chorą firmę chwila moment i dojdzie do masy wypadków jak tak dalej pójdzie.

Ola
@Szczery

To wypowiedź pracownika czy konkurencji

Szczery
@Ola

Pracownika pozdrawiam

Jarek

Witam jak wygląda praca na stanowisku elektromontera jakie są zarobki ile godzin w miesiącu się pracuje Pozdrawiam

Zuzanna
@Jarek

Dzień dobry, takich szczegółów nie znam więc niestety nie odpowiem. Wiem tyle co wyczytałam na GoWork i z ich ogłoszeń -jest prywatna opieka medyczna i umowa o pracę. Ciekawe tylko czy od razu, czy najpierw dają na przykład na 3 miesiące inny rodzaj umowy? Ktoś wie?

Mloda
@Zuzanna

Umowa o pracę od początku

Uprzejmy
@Jarek

Zależy tramwaje czy kolej na koleji lepsze zarobki ale niestety praca w delegacji no i niestety raz są godziny a raz nie

Ciekawy

Witam,jak wyglada praca na stano maszynisty?

Uprzejmy
@Ciekawy

Wszystko zależy do jakiego działu

duszek

Pracownicy pokażmy że uzbieramy: https://pomagam.pl/wojciech_nurek

Wiecie czy Zakłady Usług Energetycznych i Komunikacyjnych grupa ZUE S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź

jak sobie po pracy do domu weźmiesz, to czemu nie...;)

Andrzej95

Jak wygląda kwestia pracy na stanowisku inżyniera budowy? (inżynier budownictwa). Na stronie jest kilka ogłoszeń na inżyniera, lecz w żadnym nie wymagają doświadczenia zawodowego. Da się coś tutaj zarobić? czy jak świeżo po studiach to najniższa krajowa? Jak wygląda kwestia pracy, robi się nadgodziny? płacą za nie sensownie czy tylko 8h i do domu??

Dobry duszek
@Andrzej95

Co do inżyniera. Na budowie robi się od rana do wieczora. Wstajesz przed 6 i do 16 minimum, bardziej standardowo do 18:00. Jak były odbiory, to było kilka dni z rzędu od 6 rano, do 23, czasem 1-2 w nocy. Było ciśnienie, że trzeba, że musi być zrobione. Ok, ale nikt mi nie zapłacił za poświęcenie, co było pierwszym sygnałem. Kasa dla początkujących inżynierów, pewnie do dzisiaj mniejsza niż na kasie w biedronce, a są roboty, które początkujący, ambitny inżynier ogarnie bez trudu po tygodniu nauki i może odwalać niezłą robotę na start jaką by musiał starszy inżynier odwalać i tak. Ale tego się nie docenia. Młody, nie ma uprawnień, nie ma argumentów, to nic, że pracowity i ambitny, dusić jak cytrynkę aż się wypali. Im więcej ludzi bez swojego zdania zostanie, tym bardziej współczuję zarządowi, bo użeranie się z baranami, czy członkami rodziny pozorującymi robotę, wykańcza.

Inżynier
@Andrzej95

Potwierdzam co mowil dobry duszek. Praca na delegacji od zmierzchu do switu - nie ma czasu na zycie prywatne. O 8h to mozna pomarzyc zreszta na delegacji i tak nie ma to wiekszego znaczenia bo nie pojdziesz po pracy z rodziną na spacer czy z kumplami na piwo. Nadgodziny nieplatne oczywiście. Jesli chodzi o zarobki to jakis czas temu jak przyjmowano nowych inzynierow to stawki byly jak za prace (po tyle godzin i na wyjeździe) bardzo bardzo niskie. W ostatnim czasie odeszlo część doswiadczonej kadry wiec moze da sie cos 'ugrac' bo brakuje ludzi. Sama praca nie jest zla ale jesli ktos mysli o ustatkowaniu sie i zalozeniu rodziny odradzam

d
@Dobry duszek

długo pracuę . widziałem parę fajnych karier … pracowników , inżynierów … 2 inżynierów , tych znam , zostali dyrektorami . pracownicy brygadzistami , brygadziści majstrami … piepszszysz ...

Sebastian
@Inżynier

Piszesz, że nadgodziny nie są płatne. Można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie? Interesuje mnie, czy jest możliwe takie rozwiązanie.

Arek83

Witam, jak wygląda praca na stanowisku robotnika torowego? ;-)

kkr
@Arek83

prawie jak w klubie nocnym, w sensie idziesz i zapinasz

Złoty

Witam. Jak się teraz pracuje w ZUE ? Gdzie lepiej płacą w kolejówce czy na tramwajowych?

artur1982

witam chodzi mi o sumę w przybliżeniu jak z nadgodzinami i pracą w weekend

plasser
@artur1982

Zarobisz tyle ile zlomu nazbierasz

ajax
@artur1982

8500 tysia jak po 12 dymasz oczywiście w niedziele i sobotę na tramwajowych inwestycjach robota super łopata na długim stylu byś sobie miał na czym brodę oprzeć jak patrzysz na koparkę czy dobrze robi a sekcja kolejowa wyciąga 12500 tysia tylko delegacja

@ajax

Powiedz mi ile dni w miesiącu trzeba przepracować na te 8,5tysia słyszałem ze ta premia wynosi 15 procent i jest uznaniowa czy zawsze ja dostajesz za co zabierają.Pozdrawiam

zue

to prawda

zainteresowany

Ile można zarobić jako elektromonter sieci trakcyjnej kolejowej, zarobki plus minus i jak wygląda praca w delegacji, jak z zakwaterowaniem, wyżywieniem, wyposażeniem elektromontera w narzędzia i odzież roboczą, jak z dojazdem w miejsce danej budowy na koszt firmy czy swój, i czy proponowana jest jakaś dana stawka minimalna, czy tylko płaca godzinowa, czy zakład robi jakieś kursy szkolenia i uprawnienia w celu podniesienia kwalifikacji elektromonterów.

@zainteresowany

Witam pracujesz juz jako elektromonter ile ci zaproponowali Pozdrawiam

Ciesla
@zainteresowany

Panowie jakie są stawki dla dobrych fachowców na stanowisku cieśla zbrojarz

Zostaw merytoryczną opinię o ZUE S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w ZUE S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZUE S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUE S.A.?

ZUE S.A.