logo Eiffage Polska

Eiffage Polska

Kielce

Opinie o Eiffage Polska

\\\"Młodszy\\\" 2012-07-05 13:20:52
Klimat w firmie - nie do zabicia :)
Podejrzewam że już nigdy więcej niestety nei uda mi się znaleźć tak zgranego stada:) Ludzie świetni (choć oczywiście wyjątki też są), warunki pracy dobre, kasa... no - zawsze można w tym względzie zrzędzić ale naprawdę- fajne miejsce
prawda 2014-08-21 18:33:19
Polityka firmy polega na podpisywaniu bardzo niekorzystnych umów dla wykonawców póżniej robią z wszystkiego problemy.oszuści, nie płacą, naprawdę uważajcie.
Wykonawca 2014-09-08 11:09:32
Ciebie tez przekręcili? Mnie na bagatela 70 tys. PLN. Oszuści, wystrzegajcie się tej firmy. Najpierw podpisują umowę później każą podpisać ugodę i nie wypłacają wszystkiego. Przestrzegam przede wszystkim przed budowami w Warszawie !!!!!!!
kamil 2014-10-02 13:03:56
jak spartoliles robote grubasie to za co mnieli ci zapłacic ktos to musiał po tobie poprawiac i temu komus tez musieli zapłacic jak sie podpisuje umowe to trzeba sie z niej wywiązywać niestety
bandit 2015-07-20 13:10:55
Hej Kamilku do góry
Chyba nie znasz życia dzieciaku i nigdy nie byłeś na budowie
Realia są takie, że zawsze ten kto płaci rządzi i jeśli nawet masz
racje to droga sądowa w Polsce jest bardzo długa ......
Więc cwaniaki od Generalnego Wykonawcy wykorzystują sytuację proponując
ugodę lub generalnie mają w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo wiedzą że ponad 50% wykonawców nie
pójdzie na drogę sądową.
I koło się zamyka a zarabiają tylko na wykonawcach bo większość przetargów branych jest poniżej kosztów.
René Artois :) 2016-07-04 17:51:22
Czepiasz się szczegółów. Pracuje już w tej firmie kilka ładnych lat, raz jest lepiej raz gorzej. Owszem ciężko czasami wywalczyć podwyżkę czy awans ale jak się ma kartę przetargową i jest się wartościowym pracownikiem to da się osiągnąć zamierzony cel. Benefity typu multisport zamienne na np. bilety kinowe są, wczasy pod gruszą są, karty podarunkowe na dzień dziecka i karty na święta Bożego Narodzenia też. Szkolenia jeśli jest dużo chętnych - grupowe są a i indywidualne też się zdarzają jeśli ktoś ma taką potrzebę, kwestia lojalki za indywidualne - jak w każdej innej firmie. Jest też system premiowy, ci z biura mają lepiej niż ci na budowie - biuro rozliczane co roku a budowa po zakończeniu kontraktu - kiedyś był system premiowy ale się się tylko o nim słyszało a na koncie nie przybywało :). Od 2-3 lat się to powoli zmienia w dobrym kierunku. Ludzie są na prawdę zajebiści, rodzinna atmosfera i wypowiem się tu tylko o regionie południowym bo z północnym mam mniej do czynienia, choć i zdarzają się też kwiatki. Co do wyroku to nie napiszę nic, od tego jest upoważniona osoba. Na pewno nie jest tak źle jak to koleżanka wypisuje. Każda większa bądź średnia firma miała jakiś trudniejszy okres.
Wracając jeszcze do samego zatrudnienia - praktyki popłacają (te na budowie szczególnie) bo zdarza się że jak ktoś się mocno angażuje a nie tylko grzeje stołek to może liczyć na etat. Minus to średnie zarobki - wiem, że gdzie indziej mogą więcej płacić ale nie wiem czy kiedykolwiek trafię na podobnie zgrany team.
To tyle. Żadna reklama tylko rzeczywistość.
ALEKSANDRA223 2016-07-14 10:57:44
Czepiam się szczegółów? Elementarna wiedza z podstawówki to szczegół? Czy w tej firmie tak samo się buduje jak szefostwo posługuje się językiem polskim?
KAMA 2016-07-31 16:33:09
niestety, piękny język polski zagrożony, szkoda...
Gregor 2016-09-27 13:55:47
A ja mam takie pytanie odnośnie zarobków.Czy możliwe jest,aby zwykły powiedzmy majster miał na umowie koło 4500zł?
Zostaw swoją opinię o Eiffage Polska - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eiffage Polska