Mo-Bruk Sp.k. J.Mokrzycki

Karsy

Opinie o Mo-Bruk Sp.k. J.Mokrzycki

JAN 2014-03-11 18:49:47
Miałem okazję pracować w/w firmie, a dokładnie w dziale produkcji. Praca nie jest jakoś strasznie ciężka, ale trzeba mieć świadomość, że robi się tu przy odpadkach (czyt. śmieciach), co samo w sobie nie jest ani miłe, ani zdrowe. Pamiętajcie!!!
Wynagrodzenie? Różne, oscylujące w okolicach 2 tyś. netto. Wszystko zależy od stażu i stanowiska. Atmosfera w pracy nie najgorsza. Po za kilkoma "nierobami", którzy ją psują, jest całkiem w porządku. Odchodzący kierownik w porządku człowiek. Brygadziści pół na pół, a nowy kierownik (zięć prezesa) - uważajcie na niego. ;)
Teraz minusy.
Możecie harować za dwóch (a będziecie często, jeśli zależy wam na premii), starać się, poświęcać, ale wiedźcie jedno. Jeśli nie jesteście z rodziny prezesów, tudzież z kręgu bliskich znajomych, nikt nie zauważy waszych trudów. Ważniejsi będą pracownicy którzy mało robią, dużo piją a wy harujecie za nich i właśnie dlaczego, bo jeden jest z rodziny, a drugi to sąsiad. Jesteście z góry na straconej pozycji. Owszem możecie się postawić, ale to nic nie da. Nikt was nie poprze. Generalnie wszyscy narzekają, ale jak trzeba się postawić i powalczyć o swoje, nikt nie ma na tyle jaj żeby powiedzieć słowo. Przerabiałem to wielokrotnie. Gdy mój kolega po raz kolejny się upił i zasnął bóg wie gdzie (np. w szatni obok której brygadzista jadł obiad:), a ja z innym kolegą musiałem tyrać za niego, wszystko było ok. Nikt tego nie widział(kapusiem nie jestem więc nie doniosłem, ale i tak by to nic nie dało, czyt. wyżej). Jak byłem zmęczony i wyprostowałem się na chwilę od razu znajdował się ten sam brygadzista i obrywało mi się że nic nie robię. hahahah.... Szkoda słów...
Premia generalnie wynosi 30%, ale raczej na pewno takiej nie dostaniecie. Albo wezmą wam za .... np. za to że robicie w grupie z obibokami i macie dość robienia za nich więc też stoicie, albo prezes obetnie całej produkcji premię, "bo w firmie jest źle", "bo jest was za dużo". Tymczasem
JAN 2014-03-11 18:51:05
Tymczasem młody prezesik, w między czasie, kupi sobie auto za 100 000 tyś. a zakład zatrudni kolejnego kierownika. :)
Praca w Mo-Bruku to jednak nie tylko praca w siedzibie firmy. Bądźcie gotowi na częste delegacje o których dowiecie się na dzień przed wyjazdem. W brew pozorom nie zarobicie na nich więcej, bo potem czekają was do odebrania urlopy i pensja spadnie o blisko połowę.
Pracowałem w wielu miejscach i powiem szczerze. Są miejsca gdzie jest gorzej, ale są i miejsca gdzie jest lepiej. Jeśli się komuś uda dostać do MB to pomimo moich powyższych narzekań, radzę spróbować. Na dłuższa metę jednak nie polecam, w trosce o wasze zdrowie. I to psychiczne i to fizyczne. Jeśli macie fajną pracę to nawet nie myślcie o MB. ;) Pozdrawiam.

A teraz przesłanie do prezesa prezesów.
Ja naprawdę panu źle nie życzę.
Rozumiem, że szefowi należy się szacunek, ale jeśli szef nie ma go dla swoich pracowników to oni nie będą go mieć dla niego. Proste. I polecam częstsze wizyty na produkcji. Niezapowiedziane!!!
Rumburak 2015-11-10 22:33:09
Miła atmosfera rośnie wprost proporcjonalnie do Twoich wyników finansowych w tej fIRMIE przez małe f
Marek 2016-04-20 11:08:11
Wiesz co @Alek to nie jest powód do zaskoczeń, prawda jest taka jak mówisz, że to wszystko zależy od tego jakim pracownikiem jesteś, jakim są ludzie inni i jakie robicie razem targety czy jakim jesteście zespołem, wszystko to gra grupowa jest, tak to widzę
Zostaw swoją opinię o Mo-Bruk Sp.k. J.Mokrzycki - Karsy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mo-Bruk Sp.k. J.Mokrzycki