Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Eurofins Agroscience Services Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Eurofins Agroscience Services Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2010-11-17 13:35:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Znasz opinie ludzi pracujących w tej firmie o swoim pracodawcy? Opinia pracowników to siła przetargowa wielu przedsiębiorstw w miasteczkach takich jak Szamotuły , zostaw swoją opinię o firmie Eurofins Agroscience Services Sp. z o.o.. Pomóż zareklamować własnego pracodawcę, daj znać przyszłym pracownikom o warunkach panujących w waszej spółce. Wszelkie uwagi będą bardzo przydatną informacją dla przyszłych pracowników.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofins Agroscience Services Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: