logo S7 Medical Company

S7 Medical Company

Opinie o S7 Medical Company

ak 2016-05-26 21:52:45
Jeśli ktoś pracuje w S7 to proszę o informację, czy warto, ile można zrobić i o co chodzi z tą firmą...
abc 2016-06-02 21:49:17
Firma bardzo porządna, rozwijająca się. Ale aplikowałem na PM i dostałem wiadomość SMS o przejściu do następnego etapu i szczegółach w przesłanym mailu, którego nie dostałem. Trochę jestem rozczarowany.
Piter 2016-06-06 15:05:29
Też jestem rozczarowany, bo również aplikowałem na PM i także dostałem sms o mailu, który nie dotarł.
s7health 2016-07-17 20:05:56
Proszę o podanie swoich adresów mailowych, na pewno ktoś się skontaktuję z Państwem
Krzysztof 2016-10-12 10:54:03
Obecnie jestem pracownikiem Firmy S7Health - pracuje jako NP.
Wynagrodzenie wypłacane rzetelnie i terminowo - standardowo 4tyś/mieś
szkolenia na wysokim poziomie. Polecam
seba 2016-10-18 11:08:46
w Firmie S7health pracowałem do momentu wylotu na stałe do UK. Gdyby nie taka konieczność pewnie dalej zajmowałbym się sprzedażą pakietów medycznych, które rozchodziły się jak świeże bułeczki :)
kwiatek81 2016-10-18 11:27:39
Witam wszystkich - do osób, które piszą tutaj bzdury i opinie negatywne radze mieć dystans - w większości są to ludzie który nie posiadają pakietów bądź też nie maja zielnego pojęcia na jakich zasadach można współpracować z Firma jako niezależny partner.

Moja opinia jest taka - NFZ jest kiepski i wszyscy o tym wiemy :-)) w porównaniu do pakietów medycznych to Bolek i Lolek na czarno-białym ekranie.

Możliwość zarobków jest również możliwa i to na dobrym poziomie - sprzedaż opieki medycznej to nie sprzedaż pierzyny oraz garnków - jak to mówił jeden z pracowników z którym rozmawiałem i co najważniejsze miał racje, wszystko zależy od podejścia i zaangażowania.
kate 2016-10-19 11:01:48
witam
Jestem rozczarowana, bo również aplikowałam na PM i także dostałam sms o mailu, który nie dotarł. w dodatku kilka razy otrzymałam tel że mail będzie wysłany/został wysłany a moje zdanie że nic nie otrzymałam zostało skwitowane "proszę sprawdzić SPAM, wyślemy ponownie" i cisza... dziwne
truskawka 2016-11-07 14:43:47
Kate ja nie miałam problemu, może faktycznie nastąpił jakiś błąd systemowy - warto skontaktować się raz jeszcze i zapytać o rekrutacje ponieważ praca na tym stanowisku jest warta uwagi.
Marcin 2016-11-09 17:51:55
Moi drodzy - jak wy chcecie cokolwiek sprzedać? Ktoś wam pisze sms-a , dzwoni z numeru który się wyświetla - obiecuje maila i ... cisza...
Byłem w takiej samej sytuacji i nie było dla mnie problemem zadzwonić i porozmawiać (jak się okazało z bardzo miłą Panią) i wszystko dało się załatwić szybko i sympatycznie pomimo braku obiecanego maila.
Jeżeli waszą jedyną reakcją na to zdarzenie jest rozczarowanie to może się zastanówcie czy chcecie działać w handlu bo może to nie wasza bajka...
Zostaw swoją opinię o S7 Medical Company - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S7 Medical Company