Opinie o Mostrami sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Mostrami sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mostrami sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostrami sp. z o.o. w Warszawa

Marcin Nowy wpis

Jak godzinowo pracujecie ? Możecie się zamieniać ?

Anna Nowy wpis

A ja nie miałam żdnych problemów. Kontakt co prawda tylko przez mail, ale bezproblemowy. Pani z BOK bardzo miła, zwrot przeszedł błyskawicznie. Nie wiem, skąd te opnie. Konkurencja?

DO Nowy wpis

Ja czekalam dlugo, nie reagowali na maile w ogole. Ostatecznie napisalam pismo, ze daje im okreslony termin na zwrot i sprawe kieruje do sadu. Bylam tak wsciekla, ze faktycznie chcialam to zrobic. Zwrocili kase tuz przed uplywem wyznaczonego czasu. Nikomu nie polecam zakupow tam.

Graża Nowy wpis

zamawiałam buty w styczniu, dotarły na koniec lutego a po odesłaniu czekam na zwrot 4 tygodnie, 3 monity i nic..

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Mostrami sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
grazyna

Ja też czekam na zwrot pieniędzy,od 12-stego grudnia,na 490 zl. I też nie odpowiadają .Spróbuję jeszcze w UOKiK,jeżeli działa to może coś wskóram.

D

Ja tez od dwoch miesiecy czekam na zwrot. Zastanawiam sie co teraz z tym zrobic. Oczywiscie na maila nie pdpowiadaja.

Ines

Od ponad miesiąca proszę o zwrot pieniędzy. Nie odpisują , nie odzywają się . Nie wiem co mam dalej czynić . Poradźcie ,proszę .

Nikol

Proszę nic nie zamawiać czekam 3- mce na zwrot pieniędzy .Wszystkim odpowiadają że przekaże księgowej - Bzdura . Myślę że oni już są w agonii, a jeszcze próbują kogoś nabrać. Może ktoś zna właściciela albo gdzie mieszka ?

Kate

Dzięki za te opinie, bo już miałam zamawiać rzeczy.

Ostrzegam przed zamawianiem czegokolwiek w tej firmie. Ja czekam już miesiąc na zwrot pieniędzy za zwrócone towary. Pewnie się nie doczekam. Złożę zawiadomienie do prokuratury.

Krysia

Mostrami? Już padli-zwolnili większość pracowników, na stronie juz brak nr-u telefonu, nie ma jak kiedyś czatu na ktorym była dostępna Pani konsultantka zarówno w godzinach wieczornych jak i w weekendy, teraz kontakt tylko przez email w dni powszednie 9:00-17:00. Prawdopodobnie właściciel zamyka/wygasza interes. Przy monitowniu o zwrot pieniędzy PAni z bok-u twierdziła ze przekaże sprawe do księgowośći-dla zainteresowanych -księgowość jest 4metry od niej w osobie księgowej Pani Ani siedzącej przy nieodległym biurku.

mimi

Nie polecam :( słabe pensje, wielkie obietnice, notoryczne skargi klientów (zwroty pieniędzy) - bardzo ciężka atmosfera

Wiola

Firma skandalicznie spóźnia się ze zwrotami, pracownicy muszą znosić notoryczne skargi klienta

Beata
@Wiola

OD 3- Ch m-cy walczę o zwrot gotówki za zwrócony towar / bo przysłali mi zupełnie coś innego niż zamawiałam .

GAROU

MOSTRAMI-dziadostwo, tylko umowa zlecenie 1800zł max, fatalna atmosfera, koszmar

admin

Wiesz coś nowego o rekrutacji i zatrudnianiu do firmy Mostrami sp. z o.o. ? Twoja opinia jest ważna.

Zostaw merytoryczną opinię o Mostrami sp. z o.o. - Warszawa

Mostrami sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Duchnicka 3
    01-796 Warszawa