Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Red Star Rafał Gucia w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Red Star Rafał Gucia. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Firma Handlowo-Usługowa Red Star Rafał Gucia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Red Star Rafał Gucia w Katowice

Wojtek Nowy wpis

Jaka jest w firmie stawka miesięczna ?

Lola Nowy wpis

Chciałabym przestrzec i doradzić, jak unikać tego typu firm. Szukam od miesięcy pracy i nacięłam się na nich już kilka razy, nauczyłam się też czytać oferty. * Często nie ma nazwy firmy, tylko mętne opisy * Jeśli nazwa firmy jest - trzeba sprawdzić KRS, bardzo często okazuje się, że taka firma w ogóle nie została nigdzie zarejestrowana. Tutaj autentyk: w jednym z gołoszeń dają nazwę i piszą, że jest to młoda marketingowa firma rodem ze Szczecina. W KRS okazuje się, że takowa w Szczecinie w ogóle nie isnieje. * Należy pokopać głębiej z nazwą firmy, jedną znalazłam w KRS (dokładnie była to firma Global), ale nie zgadzał się adres. Na dodatek była to branża gastronomiczna. Rzuciłam jednak okiem na nazwiska właścicieli. Pokopałam dalej - tę firmę, z tymi samymi właścicielami, znalazłam figurującą jako... restaurację na Mielęckiego 10 w pokoju 403. To jest częsty adres, pod którym mieszczą się te firmy., uważać na to miejsce. * W nagłówkach ogłoszeń często jest wzmianka, że to nie call center * Treść ogłoszenia mętna, nie ma opisów obowiązków, są bzdety typu "poszukujemy młodych, energicznych osób, wymagamy otartości na ludzi i samodzielności" itd. * Z firmy Global było coś o obowiązkach, ale było to ogłoszenie na... asystentkę zarządu. Obowiązki były skrajnie łatwe typu segregacja dokumentów. Uważać - asystentka zarządu zwykle musi władać biegle jednym lub dwoma językami obcymi i zajmuje się często umawianiem spotkań. O tym nic nie było. * Często piszą, że dopiero co się otwierają i w związku z tym poszukują ludzi na wszystkie stanowiska, liczba wakatów jest odznaczona na np. 5 albo więcej. * Facebook - jeśli mają Facebooka mają zwykle zalajkowany Greenpeace albo tego typu organizacje (Amnesty International itd.) * Telefony z zaproszeniem od przesłodkich i miłych dziewcząt, często o dziwnych porach (wieczorami albo... w niedzielę późnym popołudniem, bo taki mi się też trafił) Jeśli coś mi się przypomni albo zmienią sposób pisania ogłoszeń, dopiszę więcej.

kasix Nowy wpis

Wygląda na to, że teraz firma rzekomo nazywa się tak: Red Star - http://redstarpolska.pl/, niemniej mój chłopak pracuje tam, stety, niestety. Firma nie ma szyldu, zmieniała nazwę i to fakt. Ścieżka kariery i inne duperele - o nich też była mowa. Wypłata idzie z Krakowa, przy czym ten główny oddział nie ma strony internetowej. Podobno otwierają nowe biura, ale gdzie znaleźć taką informację? Skoro tylko rzekomo biuro w Katowicach ma stronę, a Kraków w ogóle?

ala Nowy wpis

czy oni teraz rekrutują pod nazwą silesia business consulting?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Firma Handlowo-Usługowa Red Star Rafał Gucia. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
ciuciuBABKA

Witam , na temat tej firmy ciągnie się baaaardzo długi wątek polecam innym zanim pójdą na rozmowę bo to zwykli oszuści w dodatku podają się pod różnymi nazwami !!! (usunięte przez administratora)

wiem

Chciałabym podzielić sie opinią na temat podmiotu, który zwie sie Red Star Poland. Swoje biuro maja w katowicach na ul. Mieleckiego 10. Próżno szukać w sieci opinii na ich temat - dlaczego? nikt nie mial z nimi jeszcze doczynienia? a moim zdaniem warto podzielić sie spostrzezeniami i oszczędzic czasu innym - tym, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.... Nie ma danych rejestrowych firmy, nie wiadomo kto jest włascicielem firmy, a niby działają na 3 rynkach ( telekomunikacja, bankowość i energetyka) Czyli co? czyli niby świetna posada jaką Ci telefonicznie obiecują ( do dzialu marketingu, albo obslugi klienta w biurze, przy reklamacjach, umowach a tak naprawdę - pukasz po drzwiach obcym ludziom i proponujesz podpisane nowej umowy na dostawę energii z innym dostawca) Moim zdaniem to nie fair, że publikują ogloszenia o pracę, której tak naprawdę nie ma - człowiek jedzie, traci kase i czas, a tu okazuje się, że manager opowiada Ci o szkoleniu od 11-20 jakieś assystment center i wybór najlepszego kandydata na lidera

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Red Star Rafał Gucia - Katowice

Firma Handlowo-Usługowa Red Star Rafał Gucia
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Aleksandra Fredry 29 lok. 3
    40-662 Katowice