TRAX BRW

Przeworsk

Opinie o TRAX BRW

xxxx 2010-08-07 23:40:08
co do płac to totalna porażka
rycho 2012-01-23 13:58:11
firma jakich wiele w tym regionie zarobki na chleb nie wystarcza liczy się tylko przerób i zysk człowiek to sprawa drugorzędna a warunki pracy lepiej nie mówić odezwać się nie można bo powiedzą ci że za bramą czekają tłumy myślę że z czasem ten (usunięte przez administratora) się skończy bo świadomość ludzi rośnie w innym regionie ten zakład nie miał by prawa bytu
k 2012-10-10 17:54:23
(usunięte przez administratora)brak szacunku do pracownika, zarobki w przeważającej większości minimalna pensja plus śmieszne stażowe, brak socjalnego, jakichkolwiek dodatków, talonów na święta, zmuszanie do darmowej pracy w soboty i nieraz w niedzielę \"a jak ci nie pasuje to możesz się zwolnić, nikt nikogo na siłę nie trzyma\"
bolo 2012-11-21 17:55:46
od 10 12 12 zaczną się płace urągające godności człowieka .W końcu mamy.....................\'\' demokrację.\'
Robotnik 2013-04-26 07:45:49
Witam
Dowiedzialem sie że ponoć sa przyjęcia do tej firmy.Jak sprawa z wynagrodzeniem wygląda itp.prosze o cenne info.dziekuję
gość 2013-06-22 17:09:21
zapomnij o pracy w tej firmie no chyba że chcesz pracowac za marne grosze:):)
gall 2013-06-25 15:56:38
Powiem Ci tak pensja na poziomie 1000zł jest tam akord ale z tego co sobie wypracujesz miesiacznie firma odbija Ci 20%, atmosfera zalezy na jakim dziale i zalezy u jakiego kierownika bedziesz pracował
gall 2013-06-25 21:16:44
1300zł mozna wyciągnąc ostatnio nie ma tam dobrych miesięcy:)ale za to sa tzw promocje na meble bez Vat, czyli firma sprzedaje krzesła taniej bo sa bez podatku Vat ale za te obnizki płaci pracownik bo Ci z pensji uwalą:):)
gall 2013-06-26 06:36:15
podstawa to 900zł brutto na umowie, łącznie 1300 zł
gość 2013-06-27 12:29:26
No jeżeli masz mozliwość wyjazdu nawet na 2 3 miesiace jestes młody to nie rozgladaj sie narazie za praca w polsce za 1000zł jak wrócisz to zawsze na zime cos znajdziesz
anonim 2013-07-02 07:53:12
na niektórych stanowiskach praca w potwornym zapyleniu na koniec dnia to z nosa czarna sadza leci:)ogolnie jestes poganiany itp nie wolno stana na 5 min pieniadze sa raczej na czas zawsze 10 praca 8 godz dziennie
on 2013-07-07 20:55:06
nawet sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zawracaj
ddd 2013-11-25 11:35:10
praca kiepska, pieniądze jeszcze gorsze, a kierownictwo uważa sie za panów świata i lepiej nie wyrażać własnego zdania... tak w skrócie
mmmmmm 2014-01-25 17:23:24
kasa jest beznadziejna roboty coraz więcej za coraz mniejsze pieniądze jeśli macie mozliwość wyjazdu to sie nie zastanawiejcie w 100% odradzam tą firmę
rpz 2014-01-27 11:12:29
ludzie to po co tkwicie w tym "zakładzie pracy"
ja 2014-02-06 16:10:43
A mamy wyjście? gdybyś miał rodzine na utrzymaniu. zrobiłbys podobnie
Bartek. 2014-02-22 01:32:40
Witam. słyszalem ze jest nabór do Pracy, ktos moze wie cos na temat dochodow ? tylko tak szczerze. z Góry dzieki. Pozdrawiam :)
matador 2014-02-24 19:08:20
No zarobki najnizsza krajowa w duzym zapyleniu szkodliwym dla zdrowia a na umowie masz 900 zł brutto, kierownictwo do bani generalnie wyzysk
kanaris 2014-03-26 22:34:12
witam, w firmie trax płaca to płaca minimalna w naszym kraju,czyli 1680 brutto,na umowie o pracę jest 900 brutto plus premia uznaniowa, są osoby które zarabiają więcej 1800 - 2000 netto, ale te osoby pracują najczęściej już długo i wykonują bardziej skomplikowane prace, (usunięte przez administratora) nikt tego nie ukrywa, jeśli coś komuś nie pasuje kierowany jest do kadr, nie polecam tej firmy,
pracowity 2014-04-16 10:02:21
Witam:) na wstępie już odradzam ten zakład jest normalnie tragedia, z pieniążkami jak wpłynie te 1100/1200 to niewiadomo co z tym zrobić i na co przeznaczyć żeby było dobrze a jeszcze jak ktoś ma rodzinę i dzieci to naprawde masakra:/ to świadczy o tym że prezes i ten drugi mały, gruby, czarny to egoista myślą tylko o własnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a reszta niech się martwi...kierownictwo też jest zdrowo walnięte...stoją nad tobą jak wykonujesz daną pracę to patrzą ci na ręce i mało tego to jeszcze stanie ci z tel. i mierzy ci stoperem czas ile ci schodzi dana praca...TO ŻAŁOSNE ZE ZA TO MAJĄ PŁACONE!!!a jak mają dużo czasu wolnego podczas gdy inni pracują to kierowniki jadą sobie na obiadek do ZGODY...a na jednym zebraniu kierownik do swoich pracowników powiedział "że 1200zł to dla was i tak za dużo"...tak na koniec jeszcze to ZERO szacunku do pracownika...dla młodych nie ma tu miejsca, wogóle nie ma przyszłości a za 1200 to szkoda tu siedzieć i zastanawiać się na co to wydać...chyba że ktoś ma rodzinę to inna sprawa chodź uważam że zawsze jest rozwiązanie trzeba próbować i szukać żeby coś zmienić na lepsze a nie siedzieć cały czas w TRAXIE i tylko narzekać... lepsza praca sama nie przyjdzie...
Forseco 2014-04-29 02:07:33
(usunięte przez administratora).Firma która dosłownie i w pełni słowa tego znaczeniu ma człowieka za zero parobek za 900 zł,szefostwo po podstawówkach to wystarczy,mają się za panów a są szarymi zerami chciałbym tylko przypomnieć ze komuna się skończyła i wypada mieć szacunek do pracownika bo dzięki nim macie panowie za co jeść.A innym jeżeli mają możliwość radze na łeb i szyje szukać czegoś innego w bardziej cywilizowanym zakładzie pracy.
Edros 2014-06-26 11:33:47
Panie i Panowie, powiem Wam krótko. Nikt nikogo na siłę w tej firmie nie trzyma. Każdy ma swoje własne zdanie i sam decyduje o tym gdzie pracuje, ale dla wszystkich najlepszym rozwiązaniem jest narzekanie. Pozdrawiam!
pracowity 2014-07-14 14:16:58
Bidon 2014-09-11 09:07:24
Piszecie tylko o kasie... A może by tak napisać o tym jak wygladają te meble itp.? Zamówiłem poprzez BRW stół z krzesłami. Krzesła ok wszystkie ładni zrobione, bez uszkodzeń. Natomiast stół doszedł bes wkrętów, kołków itp by go można było złożyć. Poza tym blat uszkodzony - rysa. Jakby tego było mało każdy z trzech blatów oklejony inna okleiną! BRAWO!! czy ktoś to sprawdzał przed wysyłką? czy w tej firmie jest dział kontroli jakości? Zaznaczam, że stół nie kosztował 900zł, 1200 czy nawet 2tys. a więcej. Więc jeśli pracownik wykonuje taka partaninę, to w jaki sposób chce miec dobrą wypłatę?
Jak się popytałem, nie tylko ja mam taki problem w Firmą TRAX jako podwykonawcą dla BRW.
I teraz się pytam - jak mam czekać następne dwa miesiące (bo dwa minęły od zamówienia do wysyłki) na stół??
traxoza 2014-11-21 20:11:53
pracuje od połtorej roku w traxie.... wiec w punktach:
1. Wypłata jest zawsze na czas, a jak 10 wypada w weekend to wczesniej
2. Zarobki w duzej mierze uzależnione są od wykonywanej pracy, wydziału, oraz ilości dni roboczych:p ja najwiecej zarobiłem 2100 zł, ale to był miesiac ze piernąć sobie nie było kiedy.
3. denerwujące jest tam ze Ty zarobisz średnio 1500 zł, a ktoś ktoś kto tylko pierdzi w stołek albo chodzi po wydziałach z taśmą klejącą i metrówką zarobi 2 razy tyle.
4. Jest akord którego nie ma na umowie ! Czyli wyrobić da sie nawet i 4000 zł brutto, ale wcale nie musza Ci tego zapłacić, bo umowa jest 900 zł plus premia uznaniowa czyli najniższa krajowa 1250 na rękę, masz robić dużo ale nie za dużo zebyś przypadkiem za dużo nie zarobił.
5. Panuje tam ogólny bałagan, gdyby ktos troszke logicznie pomyślał to cała produkcja była by dużo sprawniesza, zero komunikacji między wydziałami i ciągle czegoś NIE MA !
A na koniec:
Wiosna, lato, jesień, zima, a piniendzy w traxie ni ma :p
monika za pracą tutaj klika 2015-01-29 14:59:01
t ostateczna definitywna podstawa netto wynosi w TRAX BRW tylko 900 zł? to trochę jednak mnie zniechęca, ale może jakieś inne warunki i benefity z kontraktu z pracodawcą tą finansową niedogodnośc w jakikolwiek sposób rekompensują... i odnosze się do pytania poprzednika, czy nie lepiej właśnie cv dostarczyć osobiście?
tulisz 2015-03-30 20:12:45
TRAX BRW jest firmą pochodzą z Przeworska... tak wiem ,ze wszyscy się zastanawiają gdzie to własciwie jest no i właśnie. To , że jest to tylko mała miejscowość pozwala firmie za nieduże pieniadze nająć pracowników do produkcji mebli którzy przecież pracują tak samo jak Ci którzy zgłaszają się z większych miast, a za dużo mniejszą kasę
marian 2015-04-26 06:39:35
trax uczy życia w luksusie
jamo 2015-05-13 23:49:19
Trax brw zwalnia w tej chwili na potęgę, zwolnienia będą na wszystkich wydziałach łącznie z biurem, na niektórych wydziałach mami się pracowników że zwolnienia nie obejmą ich wydziału, ale to NIEPRAWDA, ZWOLNIENIA BĘDĄ WSZĘDZIE, NAWET NA ''STOŁACH - NOWA LAKIERNIA - W6''.Prawdopodobnie niech chcą aby ktoś na chorobowe uciekł, więc kłamią. W pierwszej kolejności nie zostaną przedłużone umowy pracownikom którym umowy o pracę kończą się w najbliższym czasie, potem do odstrzału idą pracownicy z najmniejszym stażem, typowani przez kierowników i brygadzistów. Do zwolnienia pójdzie około 30 osób, na razie. Pozdrawiam.
ten 2015-05-13 23:57:20
To prawda, wiedzą o tym kierownicy i brygadziści ale wciskają ludziom kit, niedługo dostaniecie wypowiedzenia, bez ostrzeżenia,
monia 2015-07-08 16:11:49
ja słyszałam, że nie 30 a 100 osób do zwolnienia. Nie ma zamowień, nie ma pieniędzy....ale Prezes jest
ona 2016-04-08 08:08:06
Były ostatnio przyjęcia na tapicerów i szwaczki.Pracuje w traxie i nie narzekam ani na kierownictwo ani na kasę...
LOLA 2016-04-12 08:12:12
Pozdrowienia dla Hanki syna hahahahahaa
ja1111 2016-04-30 16:47:10
Jak tam teraz z pracą, są jakieś przyjęcia?
siwy 2016-05-10 22:42:54
Są przyjęcia szukają krawcowych i tapicerów za 1300zł z dwoma sobotami,robimy narożniki po 10000zł po 3 latach pracy zarobki 1300 zł a jak sie odezwiesz to do zwolnienia zapraszam do pracy
siwy 2016-08-05 22:35:37
są przyjęcia
pracownik 2016-08-21 11:30:17
zadzwon do kadr (usunięte przez administratora)
siwy1 2016-08-28 11:36:57
są przyjecia trzeba sie zgłosic do działu kadr
pracownik 2016-08-30 16:50:18
tak sa przyjecia
Bum bum bum 2016-09-04 21:44:26
Sa przyjęcia. I to nie Trax zwalnia ludzi tylko ludzie sami się stamtąd zwalniają. Dla przykładu jakiś czas temu faktycznie zwolnili 100 osób. Potem dzwonili żeby wrócili do pracy i nawet połowa nie wróciła. Cyrk po prostu, jak się nie nauczą szacunku do pracowników to niestety ale zostaną sami. Co do przyjęć to należy udać się do kadr z CV.
Bum bum bum 2016-09-04 21:45:19
Zależy 2016-09-14 08:46:24
Czyli nie zarobi więcej jak 1300 zł?
siwy1 2016-09-29 19:16:05
jak chcesz sobie dorobić w traxie to nie ma problemu przychodzisz na 6 do 14 a potem do drugiej pracy od 15 do 23 i 1300 dorobisz
ja pierdole 2016-10-09 10:58:17
Trax-BRW jest jak pepco wiecej za mniej
1. Bałagan w papierach bałagan z systemem rozliczenia pracownika MAT
2. Jedna hala zwala błędy na drugą itd
3. Wypłata (czyt. jałmużna) najniższa krajowa (umowa 900zł brutto + premia uznaniowa czyli akord)
4. Akord stawki wzięte z kosmosu, plany produkcyjne bez możliwości wpisania niektórych czynności
5. Pracownicy zamiast pracować wypełniają idiotyczne papierki
6. w biurach zamiast zajmować się paierologią to robią jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykresy słupki czy pracownik zjebał 10 % czy 100%itp
7. Robisz w hałasie i zapyleniu które jest rakotwórcze (szkodliwego oczywiście nie ma )

A ogólnie taka nędza że bida przestała piszczeć
pracownik 2016-10-23 11:06:13
jak bedziesz dobrze pracował to i zarobisz . ja pracuje na 3 zm i sobie chwale jest ok. ale trzeba pracowac 8 godz a nie opierdalac sie to idze wyciagnać dobrą kase
pracownik 2016-10-23 11:12:24
bałagan w papierach mat jest ale kierownik i mistrzowie staraja sie to wyprowadzac na bierzaco a jak cos nie wejdze idziesz do kierownika i to załatwi na pewno , karzdy ma zapłacone za swoja prace
peacownik roku 2016-10-25 05:36:18
Człowieczku to tam chyba za krótko pracujesz. H.j z tego mata jak i tak więcej nie zarobisz. Na wypłatę zawsze wielka niewiadoma. Tylko w traxie w XXI wieku ludzie pracują według akordu, który na końcu i tak ląduje na biurku pana Mał.a żeby upierdolic. A jak masz za dużo zarobione to stawki w dół - żebyś zapierdal.al szybciej
Zostaw swoją opinię o TRAX BRW - Przeworsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAX BRW