AJ Inwest Sp. z o.o.

Czerwonak

Opinie o AJ Inwest Sp. z o.o.

pracownik 2014-11-23 19:26:31
Omijajcie tę firmę atmosfera niedostateczna aby pracować a w szczególności nie płaci na czas.
obecny pracownik 2014-12-14 08:46:33
Chyba poznaje byłych kolegów. Ja w AJocie pracuje do teraz, mam umowę o prace i nie zamierzam niczego zmieniać. Płatności są terminowe, a jak potrzebowalem to nawet przed czasem dostalem. Jakub jest bardzo ok, tylko trzeba w drugą stronę podejsc tak samo.
a za małe przeroby sie wylatuje z każdej firmy, drodzy koledzy!5
mario 2015-01-03 10:25:38
Czy moglbym sie jakos skontaktowac z kims kto jest podwykonawca tej firmy , lub byl ? mam oferte z tej firmy o wspolprace jako podwykonawca . Prosze o oferte
ja 2015-05-13 09:57:36
firma bardzo spoko. wszystko ok
pracownik 2015-06-18 11:17:04
nie wiem o co wam chodzi.. pracuje w AJ od ponad roku i jak dotąd nie spóźnili się z płatnościami. Dostałem komplet narzędzi Hilti jak tylko przeszedłem na umowe o prace. Na zleceniu każdy musi się wykazać i sprawdzić, a przedmówcy najwyraźniej nie dali rady i mają pretensje nie do tego do kogo trzeba :P
Buehehehehe 2015-08-16 20:45:36
Umowa o pracę w AJ? Narzędzia hilti? Chyba coś ci się przyśniło kolego
Buehehehehe 2015-08-16 20:47:34
Umowa o pracę w AJ? Narzędzia hilti? Chyba coś ci się przyśniło kolego
odp 2015-09-20 13:09:32
wysłać Ci zdjęcie? :P bo ja je mam a Ty już wychodzi na to że nie pracujesz.. co, za kiepskie przeroby ??
erf 2016-05-15 19:26:00
no wlasnie przeciez to by dziwnie wygladalo :D ludzie mogliby sie wystraszyc nawet ;p mozna rpzeciez sprobowac tutaj spytac o to o co sie chce..tylko z drugiej strony dobrze by bylo jakby ktos odpisal cos;p
Zostaw swoją opinię o AJ Inwest Sp. z o.o. - Czerwonak
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AJ Inwest Sp. z o.o.