General Credit Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o General Credit Sp. z o.o.

kura 2015-02-11 17:05:33
Jest wiele firm,które działają lepiej lub gorzej ale na całym świecie takiej firmy nie znajdziecie , która wabi i mami najlepszymi ofertami. A gdy przyjdzie dzień wypłaty pakuj manatki i do chatki. c.d.n.
echo 2015-02-11 18:48:50
Obiecanki,cacanki,a jakie wizje że ho ho ho,a tymczasem ani wypłaty,ani prowizji,atmosfera w pracy jak w podrzędnym horrorze,ale i nie ma się co dziwić,skoro kierownica-beztaleńcie-na poziomie resoru-a król lew -kanapowiec,jednym słowem -DRAMAT!!
artist 2015-02-11 19:50:03
Od piorunów ,nawałnic,plagi i trzęsienia ziemi oraz od takich pracodawców -chroń NAS PANIE-bo nie uchronisz NAS PANIE -od głodu,zarazy i wojny
Plusz 2015-10-05 23:33:11
Jak to "ani pensji, ani prowizji".. Rozumiem, że prowizja to może być pic na wodę.. ale pensja. Przecież to jest obowiązek pracodawcy, by wypłacić pracownikowi jego należności. @echo chętnie poznam szczegóły pracy tam. Jeśli możesz, to podziel się z innymi swoimi doświadczeniami z firmą. Pozdrawiam.
Gall Anonim 2016-11-01 15:37:48
@Plusz przepracowałam w tej firmie 5 miesięcy i jestem w stanie zaświadczyć, że w tym przedziale czasu pensja wypłacona w terminie została tylko raz, a tak poza tym o każdą kolejną trzeba było robić awantury u - jak to Echo nazwał - kanapowca. Porażka.....Ludzie, którzy kompletnie nie ogarniają, co to jest i czym się je zarządzanie firmą....
Zostaw swoją opinię o General Credit Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie General Credit Sp. z o.o.