brak logo

Smile Design Clinic

Warszawa

Opinie o Smile Design Clinic

Asysta88 2016-10-30 01:13
Omijajcie to miejsce z daleka. Pani doktor właścicielka uważa , że krzycząc na pracowników dobrze się nimi kieruje. Podejmuje bezsensowne decyzje emocjonalnie czym wprowadza chaos, za który później wini pracowników. Wyjątkowo niemiła atmosfera, kamery i podsłuchy w klinice (kierowniczka ds administracji pozwała doktor do sądu za to), kawę i mleko pracownicy kupują sami. Przez 2 lata były 4 kierowniczki kliniki a 8 lekarzy uciekło stamtąd - to najlepiej mówi o tym jak się tam pracuje. Ludzie uciekają stamtąd. Paskudne miejsce do pracy - stres, stres i jeszcze raz stres i pretensje o cokolwiek. Poniżanie pracowników jest na porządku dziennym. Decyzje codziennie się zmieniają i zaprzeczają same sobie więc nie wiadomo co robić i jak pracować. Atmosfera zależy od aktualnego chumoru pani doktor, ale ZAWSZE jest źle albo bardzo źle. Unikajcie tej firmy jak ognia. Do tej pani należy też klinika Ortofan gdzie pracowałam i styl zarządzania pracownikami jest taki sam. Tam rządzi z mężem despotą, od którego nauczyła się krzyczeć na pracowników. Awantury między nimi przy pracownikach to codzienność tak samo jak krzyczenie na pracowników przy innych pracownikach. Poniżajace i żenujące.
6
Magda 2016-11-12 23:33
"Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma". Ja pracuje niezmiennie od 8 lat w tejże firmie co też samo za siebie mówi.
2
prosze o kontakt 2016-11-23 21:38
witam bardzo porsze o kontakt osobę z nikiem asysta88 o kontakt jakis do siebie najchtniej abym mogla zamienic pare slow szczerze to wyslalam cv do tej kliniki a nie chcialabym pracowac w takim stresie bo wiem cos o takich waru nkach pracy.
KLM19 2016-11-24 12:36
TERROR to codzienność. Właściciele wszystkich uważają za idiotów i nierobów. Podsłuchy i kamery są wszędzie. Atmosfera napięta i nerwowa. Na pracowników się krzyczy. Nie ma znaczenia kim tam jesteś - wszystkich traktuje się z góry i trzyma krótko. Tak krotko, że nie da się normalnie pracować bo wszyscy wszystkich się boją. Wyjątkowo nieprzyjazne miejsce. Do kompletu właściciele krzyczą nie tylko na pracowników, ale na siebie też! Awantury przy wszystkich to normalka...

A to co napisała Asysta88 to prawda.
5
OlO 2016-11-24 12:38
to po co tam jeszcze chcesz pracować? przecież widzisz opinie....
4
prosze o kontakt 2016-11-24 19:10
dzieki za info w takim razie podziekuje takiemu pracodawcowi....trzymajcie sie dziewczyny i powodzenia w szukaniu pracy :)
1
Aga 2016-11-28 10:16
Czytając powyższe opinie chciałabym włączyć się do dyskusji. Jestem pracownikiem w tej firmie na stanowisku asystentki od 11 lat (zarówno Orto-Fan i Smile Design Clinic) i nie przypominam sobie, żeby w naszej firmie pracowała ASYSTA 88 i KLM 19.Bardzo proszę o informacje jak długo pracowałyście u nas-1 dzień ???????????
3
Zrównoważona :) 2017-06-11 11:17
Aga uważasz, że ktoś się podpisze imieniem i nazwiskiem pod opinia? Uważasz ludzi za idiotów?.....
Tylko jedna osoba pracuje tam długo i na pewno nie ma na imię "aga"...może się podpisz

Dobrze wiesz że tak wygląda praca w obu klinikach jak napisały dziewczynu. Tez byłam i tez uciekłam. .. koszmarne miejsce...
2
Moni 2017-07-25 02:43
Omijać z daleka! !!! Nerwy podsłuchy i donosicielstwo to codzienność. Wrzeszczenie na ludzi i obwinianie ich za wszystko to "kultura pracy" właścicieli. Humory zmieniają się pani wlascicielki codziennie i nigdy nie wiesz na co aktualnie trafisz. Najczęściej na "ochrzan" za jej beznadziejne pomysły które zmienia codziennie i nikt się już nie łapie co ma robić i jak.
2
Zostaw swoją opinię o Smile Design Clinic - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Smile Design Clinic