Opera Śląska

Bytom

Opinie o Opera Śląska

kik ass 2013-09-06 00:21:44
Łukasz - 2010-10-19 17:38:08

Znasz opinie ludzi pracujących w tej spółce na temat własnego pracodawcy? Co myślisz o pracy w Opera Śląska? Zostaw swoją opinię, Bytom nie jest małym miastem z pewnością ktoś skorzysta. Co dobrego a co złego słyszałeś o tej spółce? Inni z wielką chęcią również o tym poczytają. Jakie jest podejście do ludzi wewnątrz spółki ?
co można napisać firma rodzinna wszyscy to jakieś jedno kolesiostwo jedna wielka ściema dyrektor to tylko na papieże a tak naprawdę rządzi tam księgowa a związki są ok .Pracownicy są zgrani ale jeden na drugiego patrzy jak by go za kapować no i wazelina na każdym kroku jak wchodzę przez portjernie to już się trzymam czegoś żeby się nie wywrócić od tej wazeliny . kierownik [usunięte przez moderatora] hehe cwaniak jak się by nim cba zainteresowało to by poszedł siedzieć za łapówki i inne wiadome mi sprawy .jak ktoś lubi hardcor to polecam dla masochistów
sezam 2015-10-29 14:16:28
Średnie zarobki? Najniższa krajowa ...a nawet niżej...bo najniższą krajową masz już po dodaniu premii. Pakiet socjalny? Jeśli chcesz czasem wziąć pożyczkę to owszem jest, no i paczka na święta dla dziecka, czasem jak nie masz co do gara włożyć to możesz napisać o zwrotna zapomogę.
Owocnego starania się o posadę :)
Karimata 2016-04-21 21:57:16
Umowy na czas określony. Pakietu medycznego nie ma. Rzeczy typu Multisporty itp nie ma. Wypłata np. 1280 zł brutto + premia (jak łatwo wyliczyć muszą dać tyle żeby dobić do najniższej krajowej). Podwyżek wypłaty nie ma.
amak 2016-05-21 18:05:24
konkretna to jest oferta na database managera :) mega, w sumie Bisnode może być dobrym wyborem..
Zostaw swoją opinię o Opera Śląska - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Opera Śląska