Area Cooling Solutions sp. z o.o.

Wrocław (okolice)

Opinie o Area Cooling Solutions sp. z o.o.

admin 2015-08-12 13:20
Masz doświadczenie z pracą w firmie Area Cooling Solutions sp. z o.o. i wiesz czy można w niej dobrze zarobić? Wypłaty są na czas? Napisz nam swoją opinię!
ed 2016-08-05 22:14
teraz zeby sie załapać na przyklad do pracy jako inzynier sprzedazy we Wrocławiu trzeba znac jezyk francuski
Hanna 2017-05-09 12:29
Pracujesz w Area Cooling Solutions sp. z o.o.? Jak firma przedstawia się w obecnym roku? Czy w firmie nastąpiły jakieś zmiany, o których warto byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat ogólnych warunków pracy w firmie.
Hanna 2017-05-09 12:29
Zostaw swoją opinię o Area Cooling Solutions sp. z o.o. - Wrocław (okolice)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Area Cooling Solutions sp. z o.o.