Pegasystems

Kraków

Opinie o Pegasystems

dada 2016-08-06 13:23
No sorry kolego ale to chyba oczywiste, że na takim stanowisku jak support engineer masz umowę albo kontrakt pewnie można to z nimi dodatkowo negocjować. Osoba, która ma ponad 5 lat doświadczenia bo tylko takie tutaj przyjmują raczej nie zawraca sobie głowy innymi ofertami
Weronika 2017-05-09 15:04
Jak wygląda możliwość rozwoju pracownika w firmie? Czy pracownik ma otwartą ścieżkę kariery? Jak oceniacie Pegasystems jako pracodawcę?
artklu 2017-05-17 11:26
Zaleznie od działu, ale z tego co slyszalem jest to wprost proporcjonalne do zdobytego dosiwadczenia stazu oraz postępów w pracy, tj.: samodzielnosci... Zawsze mozna na corocznych lub polmetkowych spotkaniach poruszac takie kwestie jak awanse. Z pewnoscią można polecic tego pracodawce, a dzieje się teraz coraz wiecej. Projekty należą do nietrywialnych i najbardziej rozpoznawalnych globalnie firm. Nie są żmudne i dlugie jak powyzej roku. Pracodawca to takze dobry opiekun pracownika w tym wypadku.
Weronika 2017-08-08 15:47
Skoro pracujesz @artklu jak wygląda sprawa godzin? W aktualnych ofertach Pegasystems jest mowa o elastyczności. Czy to znaczy, że pracownicy mogą liczyć na nienormowany czas pracy, czy może jest tak jak w innych miejscach, że jeden dzień można pracować z domu?
Zostaw swoją opinię o Pegasystems - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pegasystems