Dentsu Aegis Network Polska

Opinie o Dentsu Aegis Network Polska

korpo 2016-05-20 22:42
DAN jest wspaniałą grupą, atmosfera panująca wśród pracowników jest naprawdę rzadko spotykana jak na korpo takiej wielkości. możliwość rozwoju osobistego, szkolenia - człowiek jak się stara zostaje zauważony i nagrodzony, trzeba tylko chcieć pracować. naprawdę polecam!
alek123 2016-08-19 13:24
Nie polecam pracy w jednej ze spółek, iprospect, niskie zarobki, umowy śmieciowe, nadgodziny i każą lojalki podpisywać, żenada
skaioa 2016-08-19 14:47
Pewnie, że jest sporo wykształconych pracowników, ale i tak ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie @al, ale może warto dowiadywać się u nich bezpośrednio.
@@@ 2017-04-04 09:59
"+" ciągle coś się dzieje, możliwości rozwojowe dla bardzo ambitnych, szybki rozwój, wiele benefitów

"-" ciągłe nadgodziny, stresująca atmosfera, wieczne niezadowolenie przykrywane licznymi eventami, kasa i nacisk na nią zasłania ludzkie odruchy, zakłamanie i walka szczurów zwłaszcza w iprospect
npo 2017-06-27 12:06
Rekrutacja jest prowadzona bardzo chaotycznie.
Patrycja 2017-08-08 19:33
@npo - mógłbyś podać więcej konkretów? Jak dokładnie przebiega proces rekrutacji? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy będą to przydatne wskazówki. Obecnie dostępnych jest kilka ogłoszeń, więc Twoje doświadczenie z procesem rekrutacji może być bardzo pomocne.
anonim 2017-10-06 07:35
Nie polecam
Karmen1987 2017-10-11 10:49
Firma niekompetentna. Żeruje na pracownikach. najlepiej zatrudnić samych studentów na umowę zlecenie, za bardzo małe pieniądze. Niech karmią się prestiżem pracy w wielkiej korporacji, która pizzą i piwkiem chce przekonać swoich pracowników, że są ważni i firma o nich dba. Zatrudniają niekompetentnych liderów, którzy nie sprawdzają się w swojej roli. Wiecznie zmieniają reorganizują strukturę- niby ma to coś poprawić, a nie zmienia się nic. Ogólnie nie polecam. Zarządzający chyba nie radzą sobie z tak dużą korporacją. może warto było pozostać małą firmą bez szkody dla pracowników. żenada
me 2017-10-19 07:16
iProspect - nie polecam. więkoszość pracowników w wieku wczesnostudenckim, najważniejszy status studenta, żeby było taniej bo oczywiście umowa zlecenie, kompetencje już nie tak bardzo ważne. Jeśli zostaniesz dłużej i będziesz więcej kosztował firmę to wiedz, że znajdą zaraz kogoś na twoje miejsce a tobie powiedzą nara. Nie wazne ze byłes dobry w tym co robiłeś. Ważniejsza kasa niz człowiek. Zreszta juz na etapie rekrutacji wiele osob skarży się, że po rozmowie nie dostaje kompletnie żadnej odpowiedzi a jakiekolwiek próby kontaktu z hr są ignorowane co doskonale obrazuje na jakim poziomie są hr i traktowaniu ludzi.
me 2017-10-19 07:17
Zostaw swoją opinię o Dentsu Aegis Network Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dentsu Aegis Network Polska