Dentsu Aegis Network Polska

Opinie o Dentsu Aegis Network Polska

korpo 2016-05-20 22:42
DAN jest wspaniałą grupą, atmosfera panująca wśród pracowników jest naprawdę rzadko spotykana jak na korpo takiej wielkości. możliwość rozwoju osobistego, szkolenia - człowiek jak się stara zostaje zauważony i nagrodzony, trzeba tylko chcieć pracować. naprawdę polecam!
alek123 2016-08-19 13:24
Nie polecam pracy w jednej ze spółek, iprospect, niskie zarobki, umowy śmieciowe, nadgodziny i każą lojalki podpisywać, żenada
skaioa 2016-08-19 14:47
Pewnie, że jest sporo wykształconych pracowników, ale i tak ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie @al, ale może warto dowiadywać się u nich bezpośrednio.
@@@ 2017-04-04 09:59
"+" ciągle coś się dzieje, możliwości rozwojowe dla bardzo ambitnych, szybki rozwój, wiele benefitów

"-" ciągłe nadgodziny, stresująca atmosfera, wieczne niezadowolenie przykrywane licznymi eventami, kasa i nacisk na nią zasłania ludzkie odruchy, zakłamanie i walka szczurów zwłaszcza w iprospect
npo 2017-06-27 12:06
Rekrutacja jest prowadzona bardzo chaotycznie.
Patrycja 2017-08-08 19:33
@npo - mógłbyś podać więcej konkretów? Jak dokładnie przebiega proces rekrutacji? Dla osób zainteresowanych ofertami pracy będą to przydatne wskazówki. Obecnie dostępnych jest kilka ogłoszeń, więc Twoje doświadczenie z procesem rekrutacji może być bardzo pomocne.
Zostaw swoją opinię o Dentsu Aegis Network Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dentsu Aegis Network Polska