OIE Support sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o OIE Support sp. z o.o.

admin 2015-08-12 13:21
Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie OIE Support sp. z o.o., o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!
chetnyMngr 2016-04-24 14:25
czy duza jest rotacja pracownikow?interesuje mnie czy z wewnatrz nie awansuja nikogo na Mng
2016-08-10 08:49
Wiadomo jak tam się kształtują zarobki na niższych stanowiskach?
r 2016-08-10 10:38
Chyba nie jest tak źle, skoro ostatnio miały pokazać się jakieś oferty pracy. Wiadomo coś w tym temacie? Pozdrawiam
lala 2016-12-07 00:00
zdecydowana większość z wewnątrz, więc kicha na całego... Byli EAje, większość kobity, panoszą się, a motywować to zbytnio nie potrafią. Ta z zewnatrz też jakaś taka... szkoda gadać. Managerowie to od zawsze słaby punkt w tej firmie
Aneta 2017-04-11 13:21
@lala a co możesz powiedzieć więcej na temat firmy jako pracodawcy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.
ilippo 2017-07-18 11:02
bylem tam na rozmowie 1,5roku temu. widac golym okiem duza rotacja,nastawienie na typowe sprzedawanie studiow. zarobki zaproponowali 2400netto wiec zaden szal,ale to bylo 1,5roku temu wiec moze teraz jest inaczej. obecnie uwazaja,ze nieokreslona umowa po !2latach pracy! to cos nadzwyczajnego. w normalnej firmie 3miesiace lub 6miesiecy i nastepna daja na czas nieokreslony.
nikogo niezniechcecam,ale firma dobra chyba tylko dla starterow.
Aneta 2017-08-22 14:12
@ilippo - czy obecnie jesteś pracownikiem OIE Support sp. z o.o.? Jak teraz wygląda sytuacja w firmie? Czy pracodawca oprócz podstawowego wynagrodzenia zapewnia również dodatkowe benefity, na przykład w postaci prywatnej opieki medycznej? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.
Zostaw swoją opinię o OIE Support sp. z o.o. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OIE Support sp. z o.o.