Opinie o Medica Hilfe w Kraków

Posrednictwo pracy na rynku Niemieckiem i Polskim, nasza firma organizuje równie z kursy i szkolenia z zakresu opieki , oraz kursy języka niemieckiego .

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medica Hilfe w Kraków

Pejter4

Ludzie przegladaja wasze profile, trafia się osoba która tylko takie profile interesują(wiadomo o co chodzi) i co??? Wasz następny profil wisi na drzewie albo przystanku autobusowym pod tytułem "ZAGINELA..."

wiewióra

mają czas do 20 każdego miesiąca ,lecz zdarza się że wcześniej tak do 15- go płacą

Lena

W jednej opinii Pani pisała o zmianach wśród koordynatorek. Czy w tym przypadku chodziło o dosłowną rotację czy po prostu firma prowadzi taką politykę? W pierwszym wariancie co może być przyczyną i jakie występują warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Ciekawa jestem aktualnych zarobków.

@Kasia

Chce się upewnić tylko – czy ostatecznie miała Pani te wypłatę na koncie? Chodzi o to, że jeszcze jakiś czas temu pisano, że nawet 15tego płacą ze z żadną płynnością nie ma żadnego problemu, proszę o odpowiedź

Lena

Małgorzata opiekunka
@Lena

Zwalniają niekompetentne koordynatorki, całe szczęście. Myślę że głowny problem to właśnie jak koordynatorki nastawione są na zarabianie a nie mają w sobie ani troche empatii. Pracuje od dobrych lat i naprawde mało było pan z biura które były w porzadku . Teraz pracuje pani, która zawsze pomoże, odbiera nawet w nocy gdy coś się dzieje i naprawde wspiera a nie zostawia na pastwe losu- a tu porównanie Pani Karolina głowna koordynatorka w tamtym roku nigdy nie odebrała telefonu po 17:00 tłumacząc że do 17 pracuje. (pracują prawdopodobnie tylko 2 koordynatorki) Bedąc koordynatorem trzeba miec w glowie ze opiekunki nie pracuja od 9 do 17 i moga potrzebowac pomocy poza godzinami pracy. Teraz koordynatorka jest naprawde super, i słyszałam że jest nowy koordynator zobaczymy jak bedzie

@Małgorzata opiekunka

To mnie przy tym opisie tez zaczął interesować system wynagradzania takiego koordynatora. Mają te osiem godzin liczone od 9 do 17, tak? a co w razie takich interwencji, które Pani u siebie wskazała? Są liczone dyżury? Albo doliczane premie?

@Małgorzata opiekunka

Mam podobnie co poprzednik. Szkoda, że nikt nie podpisuje, czemu? Zastanawia mnie ta informacja dotycząca nowej osoby odpowiedzialnej za koordynację. Gdzie można znaleźć oferty pracy na takie stanowisko? Chcę się przyjrzeć ofercie. Czy możliwe, że będzie ktoś jeszcze potrzebny czy raczej należy oczekiwać aż miejsce się zwolni?

były koordynator

Zatrudniają nową osobę gdy zwalniają poprzednią przynajmniej tak było 3 lata temu nie wiem jak teraz

@Lena

Hej koledzy, koleżanki czy dostaliście wynagrodzenie za listopad , dziś 20 grudzień a tu nic.prosze o szczerą odpowiedź

@Pejter4

Panie PEJTER4 jeszcze nie zdarzyło się nigdy by nasz pracownik zaginął. Bardzo proszę o zaprzestanie pisania takich bzdur niepotwierdzonych żadnymi dowodami ponieważ zniesławienie jest karane przez Polskie prawo. Z poważaniem Medica Hilfe

Katarzyna

Zastanawiające z czego mogła wynikać tego typu sugestia. czyli prawdę mówiąc jakie są takie potencjalnie największe problemy jakie mogą spotkać obecnie tutaj zatrudnione osoby?

Pejter4

Dzień dobry Proszę dokładnie czytać co jest napisane a nie w taki sposób odbijać piłeczkę. Nie było mowy o żadnych takich przypadkach, to przestroga dla innych żeby nie bylo mowy o fałszywych danych itp. Z całym szacunkiem ale mam i nie muszę się z niczego tłumaczyć, doskonale wiemy że zmienienie i podawanie nieprawdziwych danych jest karalne! Konsultowałem taki przypadek i wszystko jest jasne. Pozdrawiam

@Katarzyna

Nie będę dyskutował o tym czy to co robię jest ok czy nie, nie mi ani pani to osądzać. Chodzi o szacunek do ludzi przede wszystkim a nie mydlenie oczu wypychanie za granicę i "drobne" (usunięte przez administratora) i niedociągnięcia ze strony firmy.

@Pejter4

"drobne"? skoro takie drobne to chyba nie problem, żeby szerzej je omówić? można to uznać za kluczowa informację dla aktualnych kandydatów?

@Pejter4

Czy dostaliście wynagrodzenie za listopad.

@Kasia

Hej, a jaka masz datę na umowie, bo teraz zwątpiłam? Pytasz o to 20-stego dnia miesiąca a z tego co kojarzę pisali wcześniej, że chyba one do 15-tego są, tak? nie można jakoś elastycznie się ugadać?

Ostrzegam
@Pejter4

Ludzie przeglądają żeby nie trafić na firmę która (usunięte przez administratora) opiekunki i opiekunów . Uwaga ta firma jest nie wypłacalna. Pan Damian i Anna tylko szukają naiwnych Proszę omijajcie . Pseldo firmę .

@Pejter4

Uwaga uwaga nie wypłacalna firma mina szukają naiwnych

Witam, a jaki jest dowód tej całej niewypłacalności? W innym wątku ktoś powołał się na ZUS, ale zostało to jednak podważone. Jeśli padają tego typu deklaracje to wole mieć jednak pewność, ponieważ myślałam o tej pracy

wiewóra Nowy wpis
@Ostrzegam

nie zgadzam się z tym co piszesz ,zawsze miałam na czas pieniądze, i nawet korzystałam z prywatnego ubezpieczenia co płaci firma ,ZUS opłacany ,wkurza mnie to, że ludzie takie rzeczy piszą nie zgodne z prawdą

wiewióra Nowy wpis

Rena

Dziękuję Pani Agnieszko, zawsze Pani wysłucha. Firma jak najbardziej ok.z dużym plusem. Polecam z całego serca , jak ktoś głupoty pisze to chyba z nudów. Jestem opiekunka zaznaczam i bez głupich komentarzy . Dziękuję jeszcze raz pani Agnieszko.

@Rena

Dowiadywałem się w ZUS . Ta firma jest nie wypłacalna. Proszę Państwa o ostrożność.

Barbara

Ktoś napisał, że nowa osoba jest zatrudniana gdy firma sama podziękuje innej za współpracę. Czy to się zgadza? a z jakich przyczyn zazwyczaj do tego dochodzi i po jakim czasie pracy? jakie są wymogi co do tego by w ogóle przyjąć się jako koordynator? Czy to trudna praca?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Medica Hilfe, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Natalia

Od 8 lat współpracuje z firma. Raczej jestem zadowolona. Wiadomo, czasem zdarzy się różny pacjent, ale ze wszystkiego da sie jakoś wybrnąć. Szkoda tylko, że co chwile zmieniają sie koordynatorki, ale może to i na lepsze.. Pozdrawiam Panią Agnieszkę, zawsze można liczyć- jeśli jest tu osoba zainteresowana wspólpracą z firmą, najlepiej jakby trafić na nią. Stały kontakt telefoniczny, zawsze pomoże. Wypłaty do 15 - myślę że jak większość firm, oferują także zaliczkę gdy jest potrzeba

Maria Tatiana
@Natalia

Zgadzam się z opinia, również pracuje z ta firma i firma jest rzetelna i uczciwa.

Olha

Kiedyś jeźdźiłam, byłam zadowolona. Teraz nie ma zleceń bez języka, ale czekam

Zośka
@Olha

te bez języka są gorzej płatne? jeżeli tak to o ile tak średnio? jak chyba dochodzi do wymiany informacji? z kontaktem nigdy nie ma problemu? długo trzeba czekać na kolejne oferty?

Katarzyna

Jestem 2 raz na wyjeździe, wszystko ok. Szkoda tylko że nie ma roweru ale podopieczna sypatyczna i rodzina się nie wtrąca

Kuba

firma jak każda inna, mało zleceń dla facetów czasem czekam nawet kilka msc aż coś sie trafi.. Ale kontakt telefoniczny stały przez cale zlecenie wiec jakby cos sie stalo to pomoga

Olga Iwanowa

Byłam kiedyś na zleceniu, było ok. Czekam na kolejne zlecenie z j. rosyjskim lub angielskim

Pejter4

Chce tylko dodać, że nie mówię tego po to zeby zaszkodzić firmie, a po to by zwrócić wasz uwagę na szczegóły na które większość z was zapewne nie zwraca uwagi. Nie mam powodów żeby stwierdzać że firma pośredniczy w nielegalnych procederach, ale niedopatrzenie tego może mieć naprawdę poważne konsekwencje. Są tacy którzy tylko na to czekają.

Katarzyna

Z tymi windykacjami to już temat zamknięty jest skoro od roku nikt na ten temat już nie pisał i nagle pojawiają się opinie od zadowolonych "klientów"? Jeśli tak to da ktoś znać jak te niejasności zostały rozwiązane ostatecznie?

Agnieszka

Od lat jeżdże z firmą Medica Hilfe na różne zlecenia ( pojechałam na 1 zlecenie i zostałam na 4 lata :)) Wiadomo, sztele trafiają się różne, ale nie zależy to od firmy. Zawsze jak bylo coś nie tak to koordynatorki służyły pomocą, mówiły jak postępować i zawracały do domu lub przewoziły na inną sztelę. Gdyby nie ciąza to i w tym roku bym pojechała :) Pozdrawiam

Paulina

Nie wiem skąd te negatywne opinie. Jezdze z firma juz 4 lata i nigdy nie było zadnego problemu którego nie udało sie rozwiazac. Wiadomo tez nie wszystko jest zależne od firmy (rodziny niemieckie trafiają sie rózne) ale nigdy nie miałam problemu żeby mnie zwiezli wczesniej

To firma ma problemy z windykacją ? Jak dużo osób ma problem z odebraniem należności?

Pomoc

Zajmuję się skutecznie windykacją. Chętnie pomogę Państwu w odzyskaniu swoich wierzytelności. Skuteczność opieram na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykacja jest prowadzona na jego koszt. KONTAKT: 789 224 341.

Eva
@Pomoc

Chętnie się z państwem skontaktuje,bo firma medica hilfe (usunięte przez administratora)mnie na duże pieniądze.

Gloria

Pracowałam raz z tą agencją, zlecenie było ok, a kadra czyli Pani księgowa, może nawet członek Zarządu do du... Późno przesyłają pieniądze na 20

Witam, czy firma płaci na czas? Za przepracowany miesiąc do 10-tego? Jeżeli mówią, że 1500 netto to rzeczywiście 1500 wpływa na konto, bez potrąceń??

Wiewóra
@Marta

Z tego pamiętam to płaci na czas ,nie ma problemu z wypłatami

@Marta

Firma nie płaci wcale, proszę uważać!!@

Tatiana

Firma jest dobrym pracodawcą, szanują pracowników dlatego mimo wielu trudów dnia codziennego warto tu pracować.

Agnieszka

Firma wypłacalna a to najważniejsze, rodziny są różne ale zawsze miałam wsparcie od Pań tam pracujących jak coś się działo i można było się ze wszystkim dogadać, najważniejsze moim zdaniem na obecnym rynku że zawsze wypłata jest na czas i jest stały kontakt z koordynatorem Pracuje już ponad rok i polecam

Aga

Ile lat doświadczenia, jakie kursy, jakie wykształcenie wymagane jest dla opiekunów?

Zostaw merytoryczną opinię o Medica Hilfe - Kraków

• Jak się pracuje w Medica Hilfe?

Zobacz opinie na temat firmy Medica Hilfe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medica Hilfe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Medica Hilfe
2.9/5 Na podstawie 37 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042