Dobrowolscy Sp. z o.o. Zakład Mięsny Centrum Dystrybucji nr 12

Zgierz

Opinie o Dobrowolscy Sp. z o.o. Zakład Mięsny Centrum Dystrybucji nr 12

hero 2012-04-24 02:48:38
A ja twierdze zupełnie inaczej. Firma sie rozlatuje, a dział handlowy ze [usunięte przez moderatora] na czele to po prostu porażka. Mobbing, mobbing i jeszcze raz mobbing. Ciekaw jestem ile ten [usunięte przez moderatora] teraz waży. Może [usunięte przez moderatora] go przerobi na jakąs wędline. I mam pytanie: gdzie jest indywidualna ścieżka kariery i gdzie podziały sie ufoludki?, czyli najlepszy pomysł [usunięte przez moderatora], mam nadzieje że jeszcze cie spotkam kiedyś!
halk 2016-05-16 22:24:57
Chciałbym zmienić swoją dotychczasową pracę ze względu na niskie zarobki. Od ludzi słyszałem , że całkiem przyzwoicie tutaj płacą stąd moje zainteresowanie firmą.
Zostaw swoją opinię o Dobrowolscy Sp. z o.o. Zakład Mięsny Centrum Dystrybucji nr 12 - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobrowolscy Sp. z o.o. Zakład Mięsny Centrum Dystrybucji nr 12