Detal Market Sp.j.

Sosnowiec

Opinie o Detal Market Sp.j.

... 2015-09-06 17:42:01
Witam,
Nie polecam pracy w Market Detal (MILA).
Wyzysk człowieka przez człowieka za najniższe wynagrodzenie. Pracują tam pracownicy jeszcze ze starego marketu ABC później POLO a teraz MILA. Kobiety nie dają rady fizycznie i psychicznie. Najlepiej to się sklonować po 5 razy i każdy z klonów dać na inny dział i jeszcze żeby pracować jak pstryknąć palcem raz i już zrobione. W sklepie syf kiła i mogiła nie kupuje tam niczego bo się brzydzę. Osoby na stanowiskach kierowniczych dobierane są z przypadku bez jakiegokolwiek przeszkolenia i wiedzy jak to się rozmawia z pracownikiem. Najlepsza metoda rozmowy to zastraszanie krzyki i donoszenie do głównego kierownika na pracownika.
Jak dla mnie szkoda czasu i zdrowia. NIE POLECAM!!
Anka 2016-01-31 15:39:48
Mnie interesuje wystrój wnętrza w MILI Płock ul. Wyszogrodzka, brak dostępu do taśmy kasowej przy rozpakowaniu zakupów, taśma zastawiona jakimś koszem z produktami często połamanymi i wytartymi bo stoją przy ruchu osobowym. Niech idzie tam niska kobieta w ciąży i spróbuje się wypakować na taśmę (uwaga, może ścisnąć jej brzuch). Powinno to być niezwłocznie usunięte, nikogo to nie obchodzi a w żadnym innym sklepie nie robią takich rzeczy. Klient musi mieć swobodny dostęp i manewry w wypakowywaniu a nie scisk brzucha. Poza tym niezbyt czysto ale motywacja finansowa raczej kiepska więc się nie dziwię, sporo pań odeszło.
Tomasz z Sosnowca 2016-09-06 20:49:37
Na szczęście tu nie pracuje,ale zdarza mi się robić zakupy.Najgorszy sklep pod względem obsługi klienta,kolejki do kas i smutne kasjerka,które się klucz między sobą która ma iść na kasę i wszystko przy klientach,kierownicy nie kompetentni nie umiejacy rozmawiać z klientem na pytanie o dyrektora lub o kogoś do kogo można zgłosić skargę każą szukać w internecie. Personel również słaby i niedouczony.Na dziale z warzywami często często zdarza mi się znaleźć owoce i warzywa z pieśnią,jednym słowem DRAMAT, NIE POLECAM!
Zostaw swoją opinię o Detal Market Sp.j. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Detal Market Sp.j.