Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Brel S.C. Piekarnia

Pracowałeś w firmie Brel S.C. Piekarnia i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
mysz - 2015-07-18 17:40:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ZNUDZONY - 2015-07-18 17:21:15]:
HA HA JESTES SMIESZNA TO Z CIEBIE SIE SMIEJE CALY ZAKLAD I MOWI O TOBIE ,NA TWOIM MIESCU BYM SIE JUZ DAWNO ZWOLNILA MIEC TAKA OPINIE
zdjecie uzytkownika
www - 2015-07-18 17:54:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Spokojnie bez paniki. Jak nie ta praca to inna. Na Bema są przyjęcia
zdjecie uzytkownika
Fishu - 2015-07-19 01:09:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
He he na Bema by sie odnalazla...
zdjecie uzytkownika
Fishu - 2015-07-19 01:10:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
He he na Bema by sie odnalazla...
zdjecie uzytkownika
ktos - 2015-07-19 10:02:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zobaczymy co wymysli kierownik a co wczoraj pili na wydawce?
zdjecie uzytkownika
tyrutyru - 2015-07-21 12:48:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dobrze ze kierowcy są lepiej ogarnieci i nie piorą brudów na forum publicznym
zdjecie uzytkownika
mysz - 2015-07-21 14:17:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [tyrutyru - 2015-07-21 12:48:29]:
Wszyscy po cichu juz szukaja pracy,,ciekawi mnie tylko jak ta produkcja bedzie wygladała w pazdzierniku,a moze biuro i kierownictwo bedzie musialo pewnego dnia stanoć do pracy ha ha ,zero motywacji do pracy widac to gołym okiem ze ludzia sie nie chce juz pracowac
zdjecie uzytkownika
Fishu - 2015-07-21 23:35:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Bo maja zapewnione inne rozrywki...
zdjecie uzytkownika
ktos - 2015-07-22 11:37:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no widac juz po ludziach ze nieche sie robic jak by byla kasa to by sie robilo a ty fishu ryj bo jestes debil
zdjecie uzytkownika
???'' - 2015-07-23 14:12:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Po co wylewac zale na forum zeby ludzie sie smiali trzeba bylo udzielac sie na zabraniu do szefa a nie stac w milczeniu. A najwieksze halo robia ci ktorzy najwiecej sciemniaja wiec jak nie pasuje witek z checia wasze wypowiedzenia przyjmie.
zdjecie uzytkownika
lew - 2015-07-23 17:58:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [???'' - 2015-07-23 14:12:49]:
A GDZIE ludzie maja to robic,????u naszego kierownika nie maja naco liczyc,tam tylko chodza ci co kabluja,,wystarczy rano zobaczyc jak stoja ,jeden przed drugim,.Na zebraniu to ludziska do konca nie załapali o co chodzi!!!!!!,a ty nie cfaniakuj bo byc moze tez sciemniasz,,i NIE STRASZ NAS WYPOWIEDZENIAMI,
zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-07-23 18:42:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
ha ha nasze wypowiedzenia ????,a kto IM BEDZIE PRACOWAŁ??? ZA TE MARNE GROSZE???,BO CHYBA NIE BEZROBOTNI Z BIURA PRACY??, CO PRAWDA NIE MA LUDZI NIE ZASTAPIONYCH,ALE JEDNO JEST PEWNE ,TAK SZYBKO TAKA PRODUKCJE LUDZIE Z ULICY TEGO NIE ZROBIA,`!!!NIECH NAS ZWOLNIA TO SIE PRZEKONAJA ha ha
zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-07-25 18:41:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie masz co zrobić z czasem nie potrzebne ci pieniądze przyjdź do Brela
zdjecie uzytkownika
koteczek - 2015-07-25 23:42:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokładnie popieram brel to teraz jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] taka praca
zdjecie uzytkownika
xxc - 2015-07-26 09:04:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niech tylko sprubuj zrobic to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to musza sie liczyc sie z kontrolami .wystaeczy juz teraz zrobic fotki co sie dzieje na zakladzie ...a kare b dostali nie Mala
zdjecie uzytkownika
xxc - 2015-07-26 09:04:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
KACZKA - 2015-07-26 11:15:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Stanowczo odradzam prace w BRELU,TO oboz pracy za marne grosze,wyzysk,totalny,ale kedyś przyjdzie kara dla TYCH co nie umieja docenic dobrego PRACOWNIKA
zdjecie uzytkownika
koteczek - 2015-07-26 15:09:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Teraz to bedzie obóz pracy wszyscy powinni sie z tamtad zwolnić i nie powinien tam nikt sie przyjmowac zgadzacie sie zemna
zdjecie uzytkownika
Bezrobotny z nałogami - 2015-07-29 23:09:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wie ktos czy są teraz jakies przyjęcia? Jestem zainteresowany pracą na wydawce.
zdjecie uzytkownika
xxx - 2015-07-30 18:29:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Bezrobotny z nałogami - 2015-07-29 23:09:25]:
Nie wiem jak jest na wydawce!!ale moze chcesz przyjść na Chleb?:??tam jest fajnie ,nie narobisz sie aaa godzinki same wpadaja ha ha ,
zdjecie uzytkownika
baran - 2015-07-31 00:06:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na wydawke hehe a jakie masz nalogi ? Jak alkochol to sie zaprzyjaznisz szybko z kolesiami nawet co inne porobisz oni sa super w tych sprawach hehehehe to pajace i buraki
zdjecie uzytkownika
uuuuuu - 2015-07-31 10:16:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kolego lub kolezanko z chleba a moze by tak na buleczki poszedł? Albo na krojenie? Czemu akurat do was co?
zdjecie uzytkownika
xxxxxxxxxxxxxx - 2015-07-31 12:52:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [uuuuuu - 2015-07-31 10:16:02]:
Własnie ,JA zapraszam na KROJENIE,,taka ,,LEKKA'' PRACA!!!!!!!,JAK ktoś przyjdzie raz to wiecej go nie zobaczysz,Zapraszamy!!!
zdjecie uzytkownika
koteczek - 2015-07-31 23:33:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dokładnie krojenie to super sprawa zapraszamy hmy tylko kogo ktoś chetny. Tam jest spokoj, nie piją , nie ćpaja tylko zapier.....ą . To jest ciężka praca :) pozdrawiam krojenie :)
zdjecie uzytkownika
xxxxxxxxxxxxxxx - 2015-08-01 00:53:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [koteczek - 2015-07-31 23:33:26]:
Dziękujemy W imieniu Krojenia i zapraszamy
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brel S.C. Piekarnia

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Brel S.C. Piekarnia?
Zadaj pytanie
alert