Brel S.C. Piekarnia

Poraj

Opinie o Brel S.C. Piekarnia

troche smutno sie robi 2017-02-24 16:13
to ze lata to wiadomo bo nikogo nie widziałam żeby pawel ,artur,albo zbyszek tak latali.jak on na Kozakiewicza na wydawce gadał ze on wsadził i taka wyszła bułka to trochę smutne jest ze tacy ludzie są ze nie umieją się przyznać do czegoś .pracowałam z nim i tylko robił nazłość.
Kierowca 2017-02-24 19:20
A ja sie pytam gdzie sa PITy???? Chyba zdaja sobie sprawe ze zapłacą Kare maja krótki Czas
Ada 2017-02-25 03:18
Takie g... produkuje,ze jedynie bezdomnym podrzucić. A wystarczy trochę zainteresować się pracą, a nie h... wie czym
Myszkow 2017-02-25 14:30
W tym naszym brelu kwitnie nienawisc Sama ostatnio słyszalam jak jedna czarna kanapek obgadywala jakąs kobiete z zapiekanek. Niech pilnuje swojej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nic nierobila tylko podsuchiwała co Kto mowi!! Co za wredne babsko
===---====---====----====---====----== 2017-02-25 19:01
Tam wszyscy są siebie warci zapiekanki jak idą na Myszków to potem opowiadają co się się dzieje na myszkowie w poraju wszystko a i odwrotnie.
!!'' 2017-02-25 20:07
Nienawiśc i złosc jeden drugiego by utopił w łyzce wody kuzwa bo ten jest piecowym a ten ciastowym a robić sie niechce!!
artur 2017-02-26 12:44
widać ze wy to zawsze kogoś się uczepicie,porostu powiedzie to mu w oczy a nie na forum pisać i jak zawsze głupie nicki jakieś wymyślone i pisanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] porostu niech każdy dział się zajmie swoim działem a ze łazi i się patrzy co u kogo się dzieje.
Koleś 2017-02-26 20:33
DamasiewicZ taki jesteś mądry??? a kto łazi i kabluje do kierownika??? Taki jestess swiety?? A twoja nieudacznak zonka co robi???
ARTUR 2017-02-26 20:58
ODPOWIEM CI NA PIERWSZE ZNAKI ZAPYTANIA HI HI TAK JESTEM MODRY.A TERAZ DRUGIE ZNAKI ZAPYTANIA KAŻDY ŁAZI TO CZEMU JA MAM NIE ŁAZIĆ HI HI.A TERAZ TRZECIE ZNAKI ZAPYTANIA TAK JESTEM ŚWIETNY PASUJE MI TO.NO I CZWARTE ZNAKI ZAPYTANIA NA PEWNO KAŻDY JEST NIEUDACZNIKIEM JA TEZ HA HA A TY.NASTĘPNYM RAZEM TROCHĘ MNIEJ BŁĘDÓW ROB OK BO WIDAĆ ZE UCZYŁEŚ SIĘ NA ULICY A NIE W SZKOLE BUZIAK:* MORDO
cholera 2017-03-01 16:40
dziękujemy za wypłaty za styczeń w marcu.
0000000000000 2017-03-02 23:25
Brel síę sypie jak stary domek z kart.Cięcia w ludziach kiedyś w 8 cięzko było.a teraz w 5 kazą robić za te marne grosze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Proszę przyjsć i pokazać jak sie pracuje 8 godzin bez przerwy kto to widział zeby nawet 10 minut nie bylo czasu sobie pojesc???? Kary im dowalic i nasyłac kontrole Brel to Obóz zal tych biednych ludzi
znajomy 2017-03-04 00:31
jakie ciecia jak cygana wywalili bo nic nie robił to fakt a nowy jest z wydatki?
Funfel 2017-03-04 10:00
Wiadomo bylo zawsze ze na wydawce kto robił To robił.a kto spal i siedział na komorkach.Ale im.bylo wolno bo tata Witek mial swoich synow a reszta z wyjatkami to chołota to samo było z picjem tyle lazy sie udawało ale ostatnim juz Nie. KTO DOŁKI POD KIMŚ KOPIE sam w nie pada, nie jedna osobo odeszła przez niego
kAMIL 2017-03-04 17:51
DLACZEGO BREL REZYGNUJE Z BIEDRONEK ?
Pan Świata. 2017-03-04 19:57
A niby czemu ma rezygnować z Biedronek. ?
Pan Świata. 2017-03-04 19:58
Chyba na tym ta firma stoi tak naprawdę.
Pan Świata. 2017-03-04 20:10
( usunięte przez administratora )Ale każdy myśli że oni nam przynoszą zyski. Ha ha ha. Śmieszne ! Dzięki nim będziemy chodzić bez wypłaty. ! Spójrzcie prawdzie. !
Uf 2017-03-05 18:46
Bardzo dobrzee. SZCZYT chamstwa tak traktuje swoich pracowników Brel nie masz prawa isć na Urlop bo ci nie wolno przyczym są wyzwiska i zastraszanie o zwolnieniu.. Trafi swoj na swego a wtedy bedzie firma mieć wesoło a jezeli chodzi o zwolnienia to proszę zwalnic a sami tego nie Zrobimy Tu szaczun dla kierownika Witka uniego nigdy nie bylo problemu z Urlopem zawsze czlowieka zrozumiał Dzieki Panie Witku.
Ada 2017-03-06 05:10
Co Ty bierzesz kolego ? To jest tak jakbyś zrezygnował z oddychania. Może już nie wypowiadaj się.
odpowiedz 2017-03-06 11:09
ee to ty Kamil z zapiekanek co z baśka i ta czarna uciekliście bo każdemu dupę na forum zrobiliście to weź się nie wypowiadaj bo ty nawet na zapiekankach nic nie umiałeś tak samo jak na krojeniu tylko łaziłeś i się każdym interesowałeś .
Kamil W 2017-03-06 12:11
Ze grzecznie zapytam kto się podszywa po demnie jak jest tak lomny i myśli ze nie wiem ze pisze jako Kamil to jest głupi jak but do tego brak odwagi i kultury osobistej żeby powiedzieć wprost w oczy co myśli a tak jest zwykłym tchurzem tak się zachowują dzieci z przedszkola a nie dorośli ludzie którzy są normalni masz do mnie problem z chęcią podał ci mój numer telefonu i zadzwoń to pogadamy sobie miej synku odwagi której ci brak osle
Swiety ha 2017-03-06 12:14
Tee.. Inteligwnt,,odwal sie od zapiekanek!!! Nie miales odwagi sie podpisać!!!! Ty sie nikim nie interesowaleś ( aś) nalezysz do tych co..,, pili czy kradli????? A moze do tych co godziny dopisywali??? Albo do co piepszyli sie na parkinach hhha zamilcz lepij
Monika 2017-03-06 12:48
Ta czarna ma imie Monika .Nie zycze sobie zebys pisal pisala o mnie .Bo kto obgaduje I pisze na forum to juz wiem .Tylko Myszkow jest do tego zdolny .Tak Wiec bujaj sie odemnie Druga sprawa ,to ja nie uciekam chyba ci sie w glowie po przewracalo .Pomysl troche Zanim cos napiszesz ,sama sie zastanawiam skad ucieklam .Powiem tak na te wasze forum to chce mi sie zygac ,tak jak napisalam odpi....... Sie odemnie raz na zawsze .
a 2017-03-06 12:56
Barbara i Kamil ciągle aktywni na forum bo ich odzew błyskawiczny Słyszałem ze w piekarni w Myszkowie też was nie lubia i sie z was śmieja
Kamil W 2017-03-06 13:12
Masz odwagę to pogadaj na żywo cwelu a nie na forum brak odwagi widzę masz bojna dupa z ciebie cykor z ciebie
Baska 2017-03-06 13:22
Bawią mnie te twoje wredne wpisy Ale mnie to nie wrusza łosiu Przyjdz na Myszkow to bedą się smiac i z Ciebie ha za malo pracy na poraju pozdrawiam ha ha A co do wpisów to zapweniam Cie za mam duzo przyjemniejsze zajęcie..
abdul 2017-03-06 13:32
Gdybyście nie zyli ciagle brelem i na forum nie siedzieli i nie pisali to byście tak szybko w swojej obronie nie napisali jaki tu bez was spokój wasz dział to nie wypal a w Myszkowie się z was śmieją
Kamil W 2017-03-06 13:47
Ty bys sobie nawet nie poradzil przy zamaiataniu podlogi. Nie masz takiego wykształcenia. Nawet a co dopiero o pracy ciekawe chyba skończyłeś zawodówka bo z pisownia ciężko u ciebie gamoniu szkoda pisania brak ci odwagi stanąć twarzą w twarz żal takiego człowieka. .
Abdul 2017-03-06 14:14
Zyj w takiej swiadomosci. Hahaha pozdrowienia wygnancy hahaha
Hi hi hi 2017-03-06 15:26
To marszczone stare kurwisko znow obciąga???? Jest w swoim zywiole musi być dobra raz jednemu raz drugiemu Teraz ma pole do popisu hi hi.
abdul 2017-03-06 15:54
Wróćcie na poraj to was utemperujemy pierdoly
Ok 2017-03-06 16:47
Zeby ciebie ktos nie utemperowal idioto
K 2017-03-06 16:56
Kim ty jestes zwyklym smieciem zapamietaj to sobie gnoju bo masz na sumieniu duzo i dawno Karol powinien cie zwolnić szmaciarzu
Kierowca 2017-03-06 18:25
Zenada.... To sa ludzie z Brela Kazdy ma coś na sumienie więc lepiej Ci zaczeli pisać niech zamilkną bo moze byc ostro a wtedy pojdą nazwiska Co Kto? KIEDY Z kim? I inne rzeczy
$$$ 2017-03-06 20:05
Jesteście nienormalni po prostu mi Was żal ! ! !
Kultury za grosz ! I wychowania !
WSZYSTKICH WAS WSADZIĆ DO JEDNEGO WORA BO WSZYSCY JESTEŚCIE SIEBIE WARCI !
artur 2017-03-08 00:21
a ty abdul powiem ci tak brak co odwagi żeby podejść do Kamila i mu to powiedzieć prosto w oczy dziś chłopak robił z nami pojecie ma i zaś wiesz podpisałeś się nickiem jakimś pewnie nie jednym bo masz nicków dużo rożnych a wiesz czemu po zostawiłeś tu taki ślad adres IP wystarczy cie tylko podpuścić i wpadasz Wystarczy wejść http://sniffip.com stronka bardzo fajna bo porostu ustalasz adres innej osoby .
zly 2017-03-10 19:51
Nie dostal ktos jeszcze wyplaty z Myszkowa?10 ty a tu nic?pierwszy raz?za pozno zrobili przelewy:/?
Kierowca 2017-03-20 18:32
Co sie dzieje z Brelm?? Pieniądze dla kierowcow na 2 razy to zalosne
??? 2017-03-20 19:42
A czym się różni kierowca od pracowników niczym raczej my zawsze mieliśmy ma dwa lub trzy razy to dlaczego wy nie
Kierowca 2017-03-22 15:23
Prawda jest taka ze od początku zgodzilusmy sie na To To Mamy.Jestesmy niewolnikami na wlasne zyczenie
Wydawka 2017-03-22 19:16
Te swiry by pracowali po 13 godzin?? Jak nie mają rodzin i dzieci to niech siedzą nawet po 14. Zalone zielone ludziki i kablarze
Koles 2017-03-22 21:13
Nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkim Bo ja nie mam zamiaru pracować po 12 godzin i nikť mnie nie zmusi i jeszcze,, bez zadnej przerwy,, Wiec przypominam tym którzy myslą ze sa kierownikam ja chcecie to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ile wam sie chce
Loczek 2017-03-22 21:39
Dokladnie tu sie zgodze . Przerwa nalezy sie kazdemu . Robisz 12 godz to masz prawo do przerwy . Radze poczytac kodeks pracy .
!!!!!! 2017-03-23 07:41
Ale tam robią debile żona w domu dzieci przypilnowane druga oprócz brela życia nie ma trzecia dzieci duże więc mogą siedzieć. Tylko dziwi mnie to że Witek takim władze daję jest to chore wszyscy powinni się zbuntować i nie sie to nie nie może jeden karakaniec rządzić piekarnia.
????! 2017-03-23 20:57
A najgorsza jest ta gruba czarownica z tym glosem hetery ja patrze jak mu nadskakuje fu
!!!!!! 2017-03-24 06:40
Ale o kim mowa bo tam jest parę takich
!!!!!! 2017-03-24 12:21
A już się domyślam o kim
??? 2017-03-24 18:11
Obgaduje wszystkich pierdoła sam ostatnio słyszalem niech sie zajmie swoim nieudanym zyciem
Gggggg 2017-03-24 22:16
Ale co Slyszalas pewnie nic ,ogarnij sie I pisz na temat czlowieku . Tu nie chodzi o nadrzecznom
???? 2017-03-25 06:25
Słyszałem jak juź coś!!! A chleb to gdzie jest?? Na francuskiej czy nadrzecznej Co zabolało??? Przydupasy Tomusia
Zostaw swoją opinię o Brel S.C. Piekarnia - Poraj
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brel S.C. Piekarnia