Brel S.C. Piekarnia

Poraj

Opinie o Brel S.C. Piekarnia

Jrena 2016-10-17 12:00:57
On jest inaczej rozliczany hi hi i tu znow klania sie kierownik.jedni wychodza o 2 w nocy a Kubus o 5 jak to jest bo nie rozumiem!!jr
koleżanka 2016-10-17 13:16:11
No powiem Wam że tam jest tak mała produkcja na nocy że nic dziwnego ze wyrabia sie w 5 godzin a z drugiej strony maszyna idzie swoim tepem chyba lepiej wyjść po 5 godzinach i isc do domu jak ktoś ma rodzinę to raczej mu sie do niej spieszy a jak ktos nie ma to niech robi nawet 12 godzin :) PROSTE ! Niewiadomo jaka ciężka praca to znów tam nie jest. Jedynie z tym racja że nie powinno tak być że on wychodzi wczesniej niz wy z tym się zgodzę!!!!! No ale zawsze tak jest że brygadzista ma większe przywileje. Niestety :/
Przecież też możecie pokombinować nikt Wam nie broni :-)
Jemu się udaje to i Wam się uda :-)
Pozdro :D
Łysy 2016-10-17 15:55:10
Co znaczy według Ciebie,, pokombinować,,???! Jak nie jestes Kasznia Mazakiem itp.to jesteś Nikim.im wolno wszystko. To co nagadają na Ciebie Witek łyknie a ci co pracuja maja przechlapane. Czasy do pisywania godzim chyba juz mineły ale picje jest dalej Juz patrzec na to nie moge ale teraz zobacze ktotegoś to zadzwonie i podam Nazwiska
osa 2016-10-17 16:33:41
no bo na ich miejsce trudno znaleść a na zwykła pomoc przyjmą kogo kolwiek i dlatego mają fory . Może jak szef by wiedzial o tym inaczej by to było ale wątpie
Zapiekaneczki 2016-10-17 20:09:38
Przyjedz do nas na zapiekanke.Zapraszamy
... 2016-10-17 23:20:13
Dzięki ale nie mam zamiaru robić po 12 godzin.
damas jebaniec 2016-10-18 00:26:00
odwalcie się od kolorów co was obchodzi kto o której wychodzi do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jasnej a zyzio robi jak robi jest kierownikiem zmiany i rozum ma wie co robi a nie ten podpisze sie na tym walniętym forum jakieś głupie nicki lepiej interesujcie się możne swoja robota bo dziś był przykład kasznia wypycha nasze bulki bo niema ich kto wzioc od godziny 18 tylko olek zapiernicza mysle ze pasowalo by zebranie z Karolem i Grzesikiem zrobić czesc.
Pół etatu na parkingu 2016-10-18 06:02:43
Właśnie brygadziści zapierdalaja a łebki siedzą na parkingu ale sami sobie na to pozwalają dlaczego żaden brygadzista się nie umie odezwać wielcy kierownicy a nawet z łebkami sobie nie mogą poradzić za dużo mieli swobody od samego początku i teraz robią co chcą
Orzełek 2016-10-18 08:42:02
Kto siedzi to siedzi.(usunięte przez administratora) !! Ha dobre sobie kazdy z.nich oprucz Pawła ma pomocnika Nie przepadam za Kasznia bo jest teraz wtredny kiedyś taki nie był. Ale to On musi przerzucić tyle mąki.i ma przerąbane a reszta to lenie
Brygadziści od boleści
kolory 2016-10-18 10:38:45
brygadzista wiesz od czego jest od stania i wydawania poleceń i kieruje brygada i wypatruje kto jest leniem o go usuwa z brygady bo osłabia skład za to ma płacone i jest rozliczany ze wszystkiego.
Orzełek 2016-10-18 13:46:25
Tak tak wiem , brygadzisto od bolesci,, od. Stania i opierdalania sie lub od picja ewentuaknia od czegoś innego ha wiesniaki
to ja pisze 2016-10-18 14:05:26
Brygadzista zatrudnia ludzi ze może ich usuwać???
Orzelek 2016-10-18 14:46:31
Nie nie brygadzista nie zatrudnia osób. MASZ racje ale dobrze wiesz ze wszystko co powie.. Czy jest to prawde Czy nie, zawsze ma racje i osoby pomocnicze sa czasami bez szans

hej 2016-10-21 11:15:19
niby tak ale jak wiecej osob ze zmiany wstawi się za tą osobą pomocnicza to też inna rozmowa.
Nie jestem robotem 2016-10-24 23:03:59
Brygadzista jest od stania? Nie sądze on powinien zasuwac a nie żądzić zmianą. Od tego jest kierownik a nie brygadzista. Ludzie wy macie pojęcie co to brygadzista? Kurde pomyślcie trochę. Żaden zwas nie nadaje się na to stanowisko. W innej pracy byście byli zerem za takie zagrywki.Brygadzista ma pod sobą ludzi, których szanuje i im doradza, a wy brygadzisci podpierdalacze, to jest szacun. Zmianowi od sześciu boleści. Zatrudnijcie się w innym zakładzie to będziecie wiedzieli co to brygadzista. Debile dla kasy na wszystko. Ale to Myszków jeden drugiego sprzeda. Padalce
Nemś 2016-10-25 06:38:57
Juz raz to napisałem Jaki kierownik taki zakład..Witek nie nadaje sie na to stanowisko.nie ogarnia tego.wszystkiego a do Kierowniczki z Myszkowa duzo mu brakuje.
Orinoko 2016-10-31 12:28:32
W końcu mam wolne swieto i nie musze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w Wszystkich Świetych
On 2016-10-31 12:42:27
Chwalić się czy żalisz- pajacu???
Orinoko 2016-10-31 13:37:14
Chwale się baranie.. I ciesze zarazem bo swieta robisz za figo no chyba ze jeteś podpierdalaczem kierownika a inni za ciebie za suwają
On 2016-10-31 14:50:54
Nie pasuje to się zwolnij-analfabeto!!!!!
Orinoko 2016-10-31 15:02:33
Własnie to zrobiłem konowale
On 2016-10-31 19:17:28
Wywalili cię a nie zwolniłes się krojenie a zapiekanki to nadal Brel
Kamil Baśka Monika 2016-10-31 20:14:11
Posuchaj kolego odwal sie od NAS i wciągaj w wasze gierki!!! Naucz sie czytac tekstu.. Bo nikt z nas nie jest,,Orinoko,, a po drugie nikt nas nie wywalił buraku. Jest nam tu naprawde super szczególnie ze nie musimy patrzec na takich pajaców jak ty. A jak chcesz nadal polenizować to prosze bardzo. Tylko wtedy nie bedzie juz grzecznie. Nic sie nie zmieniło tak jak bylo jest dale jeden drugiego by zagryzł.
Zapiekanki 2016-10-31 20:46:15
Tak moze mas wywalili ale przysluge nam Witek zrobil .Tak robimy po 12 godz I to mnie cieszy bo co 2 dzien mam wolne. I Godzin mi nie brakuje. Reszta niech sie wali zainteresujcie sie soba . Dajcie mam spokoj . Nie interesujcie sie zapiekankami bo to nie wasz interes .My pracujemy tam wy pracujecie na piekarnii.Wiec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nas
Miasto Czestochowa 2016-10-31 21:31:47
Nie wywalili mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a nawet jakby to zrobili to nie mysl sobie ze o tobie nic nie wiem .Wjem wszystko co sie dzieje u was . Ja to bym was spalil w oswiecimiu wszystkich pokoleji .Wiesniaki Myszkowskie ,kradniecie wszystko co sie da .Jestescie zbieranina z calej polski I 300 lat za czestochowa .Jestescie bialymi murzynami debile myszkowskie .Ogarnijcie sie wkoncu buraki nie wiadomego pochodzenia
Orinoko 2016-10-31 21:39:38
Spoko zapienkanki dajcie na luz Wiem glupio wyszlo te cwoki mysla ze Ja to wy sory
Kolega z orinoko 2016-10-31 23:03:31
Ok spoko nie martw sie ale dajcie na luz (usunięte przez administratora) niech pracuja spokojnie na zapiekankach . Wiem ze maja tam dobrze.Ich kierownik jest ok .Monia I reszta twojej zmiany trzymajcie sie pozdro .:-D
Dydu 2016-11-01 05:42:18
Jza stanowczo za mało sie starasz , same ciasteczka Pawełkowi nie wystarczą Daj mu coś wiecej On tego poyrzebuje. MACINA juz nie podpiepszaj.
!! 2016-11-01 05:59:15
Zajmij sie zapiekanka odwal sie od ludzi z piekarni przestan sie mscic na wszystkich z którymi mialas zatargi to np goska beata kierownik mazak kasznia gorzki pindych 99% wpisow to twój monolog
????! 2016-11-01 20:06:25
Te co ty bredzisz? Taka jesteś swieta.czy boisz sie zeby maź nie dowiedział sie prawdy!!! Ty nie.miałaś z nikim zatargów? Taka bylaś swieta???? Ile kobiet nękałas bo gupia zazdrośc cie dopadała.. Zamilcz idiotko bo pod mostem wylądujesz
. 2016-11-01 20:16:42
Żebyś też pod mostem nie wylądowała z tego samego powodu.
Pozdrawiam
HALINKA 2016-11-19 21:17:30
Chce sie przyjac na zapiekanki ktos cos powie ?
.... 2016-11-23 16:51:32
To idź. Powodzenia.
Figo 2016-11-25 11:35:08
Odradzam Ci prace wogóle w Brelu a tym bardziej na zapiekankach Z tego co widze to jest tam ciemno i wiecej siedzą w domu niz pracują. Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Oszukuja i nie płacą na czas,. UCIEKAĆ OD NIEJ
Uuuuuuu 2016-11-26 08:21:08
A jezeli chodzi o kanapki to mozesz sie starać ale na zmiane pani Ani. Na tą drugą nie radze. Dziwne stare furjatki pracuja ktrótko na niczym sie nie znają Ale Sa tak nie mile kobiety ze Szok
@@@ 2016-11-26 09:04:48
Nie są takie złe może 1 jest tam taka specyficzna u Pani Halinki na zmianie a reszta jest w miare.
Ale osobiście też wolę zmianę Ani :)
Uuuuuu 2016-11-26 10:09:50
Pracowała tam troche i wiem ze nie tylko jedna!! Trzy okropne kobiety ktore psychicznie wykańczają jedna Wszyscy o TYM wiedzą i cisza To tylko świadczy o Pani Halince ze przymyka oczy na to co się dzieje . Teraz to sie nazywa Mobbing.Pozdro Dla zmiany Pani Ani Super Zmiana.
super 2016-11-26 14:58:10
e ty figo czy jak tam się zwierz ,gadać każdy umie ze kasy niema i uciekajcie od tej firmy ,ale sami sobie na to pozwoliliśmy bo każdy tylko gada bo to bo to a jak do czego przyjdzie to gęba w kubeł,jak by każdy się odezwał to co innego ale nikt nic nie gada to szefa czyli wyplata na październik nawet w styczniu jak by była to byście tylko płakali na hali.
???? 2016-11-27 20:44:02
Łukasz weź się do roboty a nie obgaduj podpierdalaczu jeden ludzi O kazdym coś powiesz spojrzyj na Siebie slimoku jeden
Halinka 2016-11-28 16:52:26
co to za Łukasz ????
??? 2016-11-28 22:16:35
Nie interesuj sie
Papa smerf 2016-11-30 17:53:27
Zle oj zle nasza Piekarnia plajtuje widać to gołym okiem
gargamel 2016-12-01 00:20:19
haha widać ale ja was kupie wszystkich i zjem smerfy haha będziecie moi tylko moi haha a resztki dam klakierowi hahaha.wy moje pracowite smerfusie mniam.
tak 2016-12-01 01:23:44
wiesz czemu plajtuje możne nie plajtuje ? zadaj sobie kilka pytań czemu tak jest ?złe kierowanie nieinteresowanie się firma i wiele innych czynników jest .
Papa smerf 2016-12-01 06:26:19
Masz racje w 100 procentach szefowi brakuje mądrych ludzi a nie pionków ktrzorzy biąrą kase. Ja patrze na te nie przemyslane decyzjie zakup maszyn ktora do konca nie spełnia swoich zadan a czas leci i zawszystko trzeba płacic.a Konkurencja nie spi.Brzydkie i stare zwiedniete kajzerki albo stary chleb piecziny juz pare dnie przed swietami Kto bedzie kupował stary i nie dobry chleb. Piekarnie obok powstaja i to kolosy Tu szacun Dla Radka chyba najlepszy i kumaty kierownik
Smerfetka 2016-12-01 12:41:36
Skoro jesteś taki/taka mądra to może zgłoś się na ochotnika/czkę na kierownika zobaczymy jak Tobie pójdzie rządzenie. Nie na wszystko kierownicy mają wpływ. Filozof...... Pozdrawiam
Papa smerf 2016-12-01 21:48:45
Moja droga smerfetko czy jak Ci tam. Ja rozumiem ze nieda sie.Wszystkim dogodzić i podejmować ciągle dobre decyzje. Ale jak to moze być mozliwe ze Kierownik zamiast suchać swojego rozumu sucha paru głupków?????? I tak jest.za kazdym Razem wiadomo o kogo chodzi
Chudy 2016-12-01 22:22:24
Eee smerfeta widzisz co sie dzieje jak pili tak piją dalej!!!!! I co Witek tego nie widzi???? To jest kierownik ostatnio bylo to samo aa wogóle syf
Basibrzuch 2016-12-01 23:45:59
Wiem kim jestes smerfetko ,przypomnij sobie jak dawalas imiona smerfow kolezankom z krojenia . I tu cie mam kolezanko , filozofka sie odezwala buuuuuuu
ciamajda 2016-12-04 14:28:26
jak wiesz jakie kolosy powstają to ciekawie jakie piekarnie ?
Zostaw swoją opinię o Brel S.C. Piekarnia - Poraj
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brel S.C. Piekarnia