Brel S.C. Piekarnia

Poraj

Opinie o Brel S.C. Piekarnia

jest prawda 2016-04-23 11:18:36
mazak ty myślisz ze gadasz wiktowi i odpierniczasz ludzi to tak wiem ze masz narkotyki to uważaj bo mamy rachunki do wyrownaia tak ze już niedługo spotka cie wiesz co to nie rozprowadzaj wiesz czego bo odpowiednia grupa przestępcza cie dopadnie jeszcze jedno jam masz coś do damasa i Adriana to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] im to powiec a nie obrabiasz im [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pajacu bo wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na chlebie w porach nocnych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robicie a kasę bierzecie.
OOOOoooo 2016-04-23 11:40:47
Najczęściej jest tak ze ci najbardziej podpierniczaja co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robią. A kierownicy jak by byli madrzy to by nie słuchali tych co podpierniczają tylko pogonili ich do roboty i wszyskich powinni traktować jednakowo czyli kierownik z pracownikiem powinniem trzymać sie na dystans takie moje zdanie!!!
Wydawka 2016-04-23 16:42:19
Masz racje zgadzam sie z wami.WItek sucha tego małego karakana co ludzi podpiernicza a sam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi. W nocy spi a reszte przesiedzi o Kaszni na bojkach . Czemu tam banan nie lata z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko siedzi na chlebie? To jest fajny gosc z tego Zbyszka
I to boli 2016-04-23 17:26:14
Smutne jest tylko to ze ci ktorzy pracuja normalnie i sa na kazde zawołanie sa ciagle podpierniczani a kablarze sie smieja,,ale to tylko źle swiadczy o kierowniku bo gdyby mial swoje zdanie i nadawał sie na to stanowisko to niedał by sobie wejsc na glowe..i nie suchal tych donosicieli. To tez ludzie odchodza
siema 2016-04-23 19:22:04
zgadzam sie mazak jest fałszywy lata tam do nich tam cala ta trojka jest taka a co pawel robi? tez się śmieją z chłopaków z bułek ale to wy właśnie bolki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to bo wam kasa sie nalezy bo tamci tylko sie śmieją a gorzki ma tyle odpadu nie Dolnik jak by w innej piekarni robił to by go [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo niema pojęcia .
oooo hey 2016-04-23 21:58:00
widzę ze w końcu prawda wychodzi ja napisze tak jak chodzi o pawelka to paleciakiem rozwalił już sporo maszyn i nie tylko a gorzki znęca się psychicznie nad Natalka tak ze konsekwencje benda bo jak gościu myśli ze wszystko mu można to zobaczy a i chłopaki przestańcie pic bo niedługo wam witek nie pomoże.
Kolor 2016-04-23 22:42:19
Jest nas troche wiecej widze!! Szkoda ze nie umiemy porozmawiac ale ja dołacze sie do tego grona. Szkoda mi tej gupiej blondynki bo on ja tylko wykorzystuje finansowo. To zwykly len i nieudacznik a przy tym pijak ktory pije co drugi dzien.. Dosc ludziom zycia umilił
I mowi ze ona jest psychiczna
Śmieszne 2016-04-24 04:40:08
Szkoda,że nie potrafisz powiedzieć im tego prosto w oczy... Kolego..!!!! Twoja postawa jest naprawdę żałosna-radzę,zastanowić się nad sobą.!!!!
????? 2016-04-24 08:08:41
ty się zastanów nad sobą nierobie>
hey 2016-04-24 08:27:49
zgadzam się z tym co tu piszą robiłem niedawno ale się zwolniłem bo tak jest na chlebie śpią w nocy a kolory są traktowane jak dziady.a jak chodzi o pana pawla k to trzymajcie się od niego z daleka z kazdego sie smieje a niewidzi jaki on jest kończy robotę o 4 rano a wpisuje eis do 5 to jest w porządku dlatego juz tam nierobie nara.
Czarna 2016-04-24 08:44:12
Ja pracuje na kolorach. Chodzimy brudne jak kosmuchy to prawda. Ciagle mowiono ze przeciagamy godziny na sprzataniu.a co robia panowie z kajzerki. Wychodza wczesnie a wpisuja sie ze pracuja do 6 lub 5 Witek o tym nie wiem!! Moze szef sie o tym powinien dowiedziec co sie tu dzieje a picie to ci?? To jest zaklad???
XXXxxx 2016-04-24 09:35:09
Niech jedna madra osoba się za to weźmie pojdzie anonimowo zgłosi do szefa i się w końcu to wszystko skończy może. A może tam potrzebują kierownika z prawdziwego zdarzenia. bo po co taki kieronik wogóle jak pracownicy sobie robia co chce jest a jakby go nie bylo. Większość z was tutaj chyba to ludzie ktorzy pracują z tymi burakami i przez nich cierpią weźcie się wszyscy do kupy i idźxie na skargę i może im sie to ukruci bo tak to myślą że są niewiadomo kim. A że nawet Natalkę gnębią to ja jestem w wielkim szoku.
wydawka 2016-04-24 09:37:05
ja tez się zwalniam nie mam zamiaru tu robić inni robią na wydawce a czesto pare chłopaków łazi na kajzerkę i nierozdane nic a ja nie bende robił na ich wypłatę a piecowy z kajzerki wiadomo kto taka blada piecze ze ja bym to odrzucil .
Ja 2016-04-24 10:47:45
Ruszyła,, machina,, tylko szkoda ze znow na forum.ale ludzie maja dosc tej obłudy..kiedys to bylo nie dopomyslenia a teraz Witek czepia sie o byle co tych co nie lubi sama jestem tego przykladem ale jak jeszcze raz to zrobi to zadam mu tylko 2 pytania. I nie zawacham sie zadzwonic jak zobacze kogoś,, wypitego,, zobaczymy jak sie traktuje ludzi. Jeszcze troche bo nie ma kto juz mu pracowac...
wielki plus 2016-04-24 11:12:11
bardzo dobrze ze ruszyła bo to jest nie dopomyslenia co sie dzieje ciekawe czy z rozwalone płytki paleciakiem i drzwi ktoś zapłaci i tez się nie zawaham zglosic to do szefa bo mnie tez niebiedzenie nikt traktować a niektórym wszystko można tak .
ktoś 2016-04-24 13:16:53
Weźcie się za nich i to ostro ktos musi to skonczyc raz na zawsze wy robicie a te gnoje biorą napewno wieksze pieniadze. To są cwaniaki jak niewiem co. a co do Natalki to się dziwie jej że tak długo daje radę sie tak traktować. Ktoś musi być silny i to skonczyć tak nie może być. Jak nikt sie nie odezwie będą czuli się bezkarni. za niedługo wyniszczą caly ten zakład. Was jest więcej więc macie nam nimi przewage musicie uzyc mocnych argumentów a szef napewno uwierzy. trzymam za was kciuki nie dajcie się.. !!!
Cc 2016-04-24 18:34:31
Szkoda mi tylko tej blondi.niech sie opamieta bo spadnie na dno z nim
mimi 2016-04-25 09:54:20
To czyli ona sama się na takie traktowanie godzi?
o joj 2016-04-26 19:40:02
szkoda bo to fajna madra dziewczyna
hm 2016-05-04 12:26:55
@ktoś no to ta wasza koleżanka powinna coś z tym zrobić.
jooo 2016-05-06 17:46:15
Może zmieńmy temat :)
Arecki 2016-05-06 18:08:51
ja jakbym był menagerem u Pana BRELA to rozgoniłbym towarzystwo Polczków i zatrudnił ludzi z Ukrainy. Nie cwaniakują, mają chęci do pracy, nie rozbjają pracujących zespołów itd. Ja widze same zalety bo szef wreszcie miałby pracowników a ludzie mają pracę !!! Pozdrawiam kadre BRELA
oli 2016-05-06 18:51:47
Witam serdecznie. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym na temat podjęcia ewentualnej współpracy w tym miejscu. Przestrzegał mnie , ale podkreślił , że odbiór tego miejsca to sprawa indywidualna Ja dalej stawiałbym jeszcze jednak na Polaków. Myślę , że to pewniejsze
Jowita 2016-05-06 20:11:04
Witam. Panie Arecki czy jak tam pan sie tam zwie powiem panu tak stara kadra Brela zasuwa 200 godzi i prosze mi wierzyc sa wykończeni ludzie narzekaj.. Choruja ale pracuja dalej bo maja kredyty. Rodziny itp.natomiast nowe osoby przychodza zobacza co jest i Odchodza!!!!. To my pracujemy jak Ukraincu w tak ciezkich warunkach ale moze powinni zatrudnic ukrajcow bo my jestesmy juz Wykonczeni
Smog 2016-05-08 22:36:17
Z tego co wiem jakiś czas temu u BRELA była jedna Ukrainka, która nie wytrzymała tępa pracy i stresu i uciekła nie żądając nawet zapłaty. A czy teraz jakiś Ukrainiec tam pracuje to już moi byli koledzy sami powiedzcie ARECKIEMU skoro tak uwielbia braci za wschodniej granicy !!!
slyszalem wrzystko 2016-05-11 17:34:38
wczoraj słyszałem jak w szatni się śmiali nie wiem kto bo WC bylem ale było słychać ale narobiliśmy palowi a gorzkiemu na forum nie dawno. tak ze gorzki i ty kasznia masz kolegów z wydawki jak cholera ze ci dupę obrabiają pilnuj swojej roboty i tyle .
ptaka mam tylko w kurniku 2016-05-17 11:47:21
Nie wiesz kto ale wiesz ze to ktoś z wydawki?! Ciekawe? Skoro nie wiesz kto to mówił to dlaczego twierdzisz ze był to ktoś z wydawki Ty Rumunie to Ty im dupe obrobiłes na forum a teraz próbujesz odciągnąć uwagę od siebie Ty ciapaty analfabeto
Maly 2016-05-19 10:34:05
Ludziska co sie dzieje w tym porabanym zakładzie. W nocy z nowu byl wczoraj cyrk.to co sie wyrabia w tym zakladzie to szok.. Przechodzilaem z wozkiem a tam misiak znow odwalal swoje..szarpania..ktos to jeszcze widzial?
He he 2016-05-20 12:23:33
Chlopie to norma raz w tygodniu chalas. Porabance.sa siebie war. ci obydwoje..
Ona 2016-05-20 18:56:01
To jest juz nudne
polska 2016-05-20 23:11:39
analfabeta to jesteś ty naucz się rozdawać bo cały czas macie braki na wydawce zawsze wam brakuje czegoś uważacie za kogoś a poszlibyście do innego zakładu to by was zwolnili niektórych bo siedzicie.
Kura 2016-05-21 16:10:07
Jak się nie potrafi upiec i zsypać tyle co ma być czyli mówiąc wprost nie umie się liczyć to nie dziwne ze nam brakuje! żebyś Ty był taki dokładny w swojej pracy jak ja to by było dobrze gówno by leżało na blaszce i byś zsypał do kosza
Kogut 2016-05-22 08:55:37
Masz racje i to duzo.obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszystkim. Ciągle szuka nowych sensacji a sam nic nie potrafi len
Zz 2016-05-22 09:24:43
A ja pytam gdzie jest reszta naszej wypłaty??siedzimy jak mysz pod miotła. Czemu do choinki Nik z zmianowych o to sie nie umomina?? Ile warte sa slowa Witka?nic sa nie warte. Po co bylo klamac ze 3 dni po wplacie na konto bedzie reszta tej dziadowizny.dobrze ze nie ma ludzi. Niech sobie robi Sam
???? 2016-05-23 17:58:16
a wiesz czemu zawsze wam brakuje bo macie tam dziadostwo na wydawce po kontach pochowane a puzniej sie dziwic albo zostalo albo braklo haha .
Zenada 2016-06-09 17:31:28
Dziwi mnie żenujące zachowanie - wydawałoby się dorosłych mężczyzn ? - mężczyzna nie jest ten który tyra kobieta jak mu się zywnie podoba . C i o T Y Tak tylko robią . Nie zadowoleni z życia .widać kto jest głupim i prawdziwym medrcem życiowym . Nieudaczniki to jesteście Wy .
Xx 2016-06-10 08:19:29
,,meszczyzni?? To zwykli nie udacznicy oczywiscie mowa tu o paru facetach. Wczoraj byl ladny popłoch jak bylo dmuchanko.uff znów Mu sie udalo!!! - Dobrze ze ktos mu tylek uratowal znakiem tego mozemy Pic
ja 2016-06-10 11:02:22
Jak sie chodzi pół dniowki a nie robi na wydawke i na siłe i tylko po to sztucznie koleguje by kryli gdy przyjeżdża protektor i przyjmowali wadliwą produkcję to chodźmy po PRZYJAŹŃ wszyscy!!
damas jebaniec 2016-06-10 22:41:42
wy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszyscy ryj dojadę tego co napisał na forum o Pawle i gorzkim tak oni myślą ze to ja o nich napisałem?? ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gościu nie wiesz ze ja cie nie muszę szukać po adresie ip kompa minie 3 miechy nawet rok a zobaczysz ze cie znajdę i możecie sobie pisać na forum co chcecie ale jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze ktoś pije a tu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sam pijesz i się chowasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wychyl się konfituro czekam na ciebie??
Elg 2016-06-11 14:15:28
Gorzki zawsze pil, chyba mu wolno!! Ale kiedys wpadnie
Miz 2016-06-15 23:14:15
Wiesz co nie ma co od razu się tak dowalać, nie ma co postępować tak jak Ty mówisz, gneralnie trzeba szanować bliźniego swego mój drogi, bardzo fajna sprawa
milo 2016-07-26 10:36:10
Arecki ty pedale żebyś ty miął chęci do roboty hahaha.
,krojenie 2016-08-04 07:33:35
,,kto nie pali ten nie wychodzi na dwór ,, ha załosna kobieto tylko raz powiedziała bys ten Tekst do mnie ,,,
Elg 2016-08-12 10:12:29
O co chodzi z tym spaniem w aucie podczas pracy
kwfh 2016-08-15 15:07:52
W ogóle nic się sensownego od was nie można dowiedzieć..same plotki i gadanie na kogoś tyle wyczytałem z tego forum i zdecydowałem się zapytać może ktoś normalnie mi odpowie! Jaka stawka, godziny pracy i jak ludzie tutaj?
Dabek 2016-08-15 20:19:01
Posuchaj kolego nasz pensja zwyklego robola to cos w okolicy2000
Alao2 2016-08-22 11:00:31
Powinni ta kierowniczke zwolnić bo jest wredna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt ja nie lubi jak by był inny kierownik to by się ludzie szanowali takie jest moje zdanie.
ja 2016-08-24 19:36:48
Ale którą kierowniczkę przecież na Poraju nie ma kierowniczki są kierwonicy
Cyrk 2016-08-26 09:04:49
Moze natą co ciagle steka ze jest ciagle tak przepracowana i nie ma sily!! To niech sie zwolni ha ha odrazu bedzie mile sie pracowało bo nikt jej nie pasuje... A ona jest taka,, pracowita,,
O co chodzi 2016-08-26 17:09:57
O co chodzi??? ;-)
Zostaw swoją opinię o Brel S.C. Piekarnia - Poraj
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brel S.C. Piekarnia