Auto Lellek Krystian Lellek

Sławice

Opinie o Auto Lellek Krystian Lellek

kaśka 2013-06-21 14:59:03
Omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Ludzie są nieżyczliwi kopią dołki jedni pod drugimi. Sami o sobie wypowiadają się w samych superlatywach, lubią nazywać się "firmą rodzinną" i trafili w samą dziesiątkę bo z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu! Najgorszy wyścig szczurów jest w dziale księgowości od opinii jednej zadufanej w sobie, zgorzkniałej starej panny zajmującej się oddziałem Sopotu zależeć będzie wasze jestestwo w tej firmie a pozytywną opinię dostaniesz jak umiesz się dobrze podlizać i [usunięte przez moderatora]. Odradzam ta firmę lepiej szukać pracy gdzie indziej
Nowa 2013-06-21 17:14:45
A jakie są zarobki w tej firmie, bo słyszałam, żę dobrze płacą?
Nowa 2013-06-21 17:27:18
Kasiu a czy mogłabyś mi powiedzieć czy jest duża rotacja w księgowości, zastanawiam się czy nie złożyć CV. I co możesz powiedzieć o zarobkach. Jak jest naprawdę
kaśka 2013-06-24 09:01:32
nie masz co liczyć, że dostaniesz na początek więcej jak 1800 zl no chyba że to przeczytają i zwiększą stawkę :-) naprawdę chcesz tam iść? lubisz lizusostwo? A jeśli nie jesteś z ich kręgów tzn. nie jesteś ślązaczką to odpuść sobie bo nawet jak dadzą Ci szanse i zatrudnią na okres próbny to po trzech miesiącach wywalą. Nie będziesz do nich pasować tak jak ja nie pasowałam. Wyobraź sobie ,że nawet usłyszałam że jak "weszłam miedzy wrony muszę krakać tak jak one"... żałosne..
Nowa 2013-06-24 16:24:00
To jest netto czy brutto? Po okresie próbnym na ile można liczyć. Podniosą stawkę?
W sumie po śląsku to nie umiem, musiałaby iść na jakiś kurs języka i lizostwa ;-). Taka duża firma i patrzą na takie coś.
To jak tam są sami ślązacy to trzeba mieć znajomości żeby się tam dostać.
Ja niestety od trzech miesięcy szukam pracy i ciężko jest, chyba muszę dalej szukać :-(
kaśka 2013-06-25 15:29:26
Też byłam zdziwiona, że niby "taka" firma a jednak.. to kwota netto na okresie próbnym. Potem niby podnoszą ale nie wiem ile i czy w ogóle to robią. Ja załapałam się tylko na okres próbny bo niestety okazało się, że też nie umiem po śląsku :-) Na rozmowie kwalifikacyjnej dużo obiecywali a potem po chamsku podziękowali informując mnie na dzień przed zakończeniem umowy, że mi dziękują za współprace. Taka to firma drucik. Lepiej w ogóle tam nie iść i nie zawracać sobie nimi głowy. Życzę Ci obyś znalazła jak najszybciej fajna pracę i sobie też tego życzę a tą firmę omijaj szerokim łukiem..
Nowa 2013-06-26 21:03:33
Ja też Tobie życzę szybkiego znalezienia nowej pracy.
Dziwię się że Ciebie zatrudnili jak po śląsku nie umiesz. Po co wogóle dawali jakieś szansę. A jak się dostałaś przez urząd pracy?
Dariusz 2013-07-28 22:10:17
Katarzyno, to prawda że firma Lellek szczyci się, że jest firmą rodzinną. Wynika to zapewne z tego, że już trzecie pokolenie ciężko pracuje nad jej rozwojem.
Cechą charakterystyczną Śląska Opolskiego jest różnorodność etniczna jej mieszkańców, dlatego zapewne w przyszłości spotkasz się wielokrotnie w pracy zawodowej jak również w życiu prywatnym z osobami od pokoleń mieszkającymi na terenie Śląska i posługującymi się gwarą. Różnorodność kulturową, mentalną i osobowościową należy zawsze uszanować, a wynikać to powinno z szacunku do innych.
Moim zdaniem, Twój zarzut dotyczący dyskryminacji ze względu na narodowość jest nietrafiony - żaden pracodawca nie pozwoli sobie na zatrudnienie pracownika z założeniem, że po trzech miesiącach podziękuje mu za dalszą współpracę. Wiadomo, że praca w księgowości opiera się na przepisach Ustawy o Rachunkowości oraz ustaw podatkowych, aczkolwiek każda firma ma swoją specyfikę, którą należy dokładnie poznać, aby prawidłowo ewidencjonować zachodzące w firmie zdarzenia gospodarcze. Pierwszy okres pracy jest więc w dużym stopniu inwestycją w pracownika. Jeśli firma Lellek nie zakładałaby dłuższej współpracy z Tobą, nie zaproponowano by Ci jej rozpoczęcia.
Może powinnaś w sobie poszukać powodów braku kontynuacji współpracy. Może było to spowodowane Twoim zbyt niskim poziomem wiedzy, bądź brakiem umiejętności współpracy w zespole.
W kwestii Twojej oceny wynagrodzenia - jeśli uważałaś że jest ono niższe od Twoich oczekiwań, to przecież mogłaś odmówić zatrudnienia się w tej firmie i poszukać pracodawcy, który zapłaciłby Ci wynagrodzenie jakiego oczekiwałaś. Ponadto trudno, aby pracodawca ustalał wysokość ostatecznego wynagrodzenia tylko na podstawie „ładnego uśmiechu”. Okres próbny jest czasem, kiedy to pracodawca ocenia pracownika i na podstawie kwalifikacji, wiedzy i zaangażowania ustala ostateczne wynagrodzenie. Każdy, kto jest szczery, lojalny oraz zaangażowany w wykonywanie powierzonych obowiązków może liczy
Dariusz 2013-07-28 22:15:58
cd. ... iż zostanie sprawiedliwie oceniony, a jego praca zostanie odpowiednio wynagrodzona.
Ponadto wierzę, że jesteś osobą kulturalną i obrażanie byłej współpracownicy jest niestosowne i wynikało z emocji. Współpraca z innymi osobami nie jest prostą sprawą. Zakładam, iż jesteś mężatką, więc zapewne wiesz, że szacunek dla drugiej osoby, kompromis i szczera rozmowa jest niezbędna dla uzyskania poprawnych relacji międzyludzkich.

Życzę powodzenia w nowej pracy.
kaśka 2013-07-30 21:07:50
Zgadzam się z Panem, że to pracodawca ocenia pracownika z naciskiem na słowo "pracodawca". Więc moim pracodawcą najwyraźniej była koleżanka zza biurka. No cóż... dobrze że rozwiał Pan moje wątpliwości bo ja myślałam, że byłam zatrudniona w firmie Lellek Group sp z o.o. a nie w firmie [usunięte przez moderatora] sp z o.o. :-)
Antek 2014-01-26 14:53:16
Są złe zasady pracy , jeśli firma się rozwija a dajesz z siebie wszystko i zarabiasz 2 tys a gdy firma ma 10 salonów to dalej zarabiasz 2 tys to coś jest nie tak. Firma rozwija się dzieki pracownikom więc obowiązkowo każda firma powinna byc spółką akcyjną ,pensja 5 tys i pracownik powinien miec możliwosc kupowania akcji firmy za pensje . A tak jak teraz to jest do (usunięte przez administratora)bo oracz za 2 tys i nic z tego nie masz bo starcza tylko na buty...(usunięte przez administratora)
klient 2014-04-08 13:33:59
(usunięte przez administratora) tak jak było mówione jaki właściciel tacy pracownicy... Pozdrawiam :)
pracownik 2014-04-08 19:01:09
Oszuści i krętacze...Manipulatorzy światowej klasy włącznie z właścicielem.. Przykład idzie z góry...
maly 2015-01-26 14:46:32
a możesz dokładniej opisać problem i podać przykłady, bo po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy mam mętlik w głowie- myślałem że to profesjonalna firma aż do tego momentu. z tego co pisze Antek wnioskuję że na podwyżki nie mieliście co liczyć więc może od tego roku coś się zmieniło/ napisz czy warto tam szukać zatrudnienia przynajmniej na jakiś czas
szumi 2015-03-29 23:37:40
hej, ja o pracy w salonie Auto Lellek w Sławicach koło Opola nie mam niestety zbyt dobrego zdania. Nie wiem, możecie myśleć że przesadzam czy też , że po prostu za bardzo narzekam , ale firma wyzwala we mnie zbyt dużo negatywnych emocji , aby móc mówić o nich inaczej. Idziecie tu na własną odpowiedzialność
takijeden 2015-09-22 10:07:11
Przecież samochody sprzedają kobiety, u Lellka np. na Skodzi i Audi. :) Próbuj.
taki jeden 2015-10-07 16:34:23
z tego co widzę na stronie www szukają ciągle osób. słyszałem plotki, że mają się rozrastać, więc warto http://portal.lellek.pl/lel/kontakt/praca
klijent 2015-10-20 21:39:28
Jestem Bardzo zadziwiony wiedza magazynu Skody w Opolu! Rozmawiałem z kierownikiem magazynu! Mialem wrażenie ze z jakimś czlowiemiem z drogi rozmawiałem zero podejścia o motoryzacji! Pewnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizać umie dobrze ze na takim stołku siedzi!
maciek 2015-10-23 10:07:41
cześć, z tego co widzę mają sporo ogłoszeń - http://portal.lellek.pl/lel/kontakt/praca
aplikuj na nie, pewnie ktoś się do ciebie odezwie za jakiś czas jeśli spełnisz wymogi formalne. :) trzymam kciuki - moja znajoma tam pracuje i bardzo sobie chwali.
mateo 2015-10-27 13:53:10
cześć,
jakiś czas temu aplikowałem do Lellka ale w Koźlu. Czekam na odzew co i jak. Czy możecie jednak mi powiedzieć jak tam się pracuje,jakie sa zarobki i szefowie?Proszę o odp.Pozdro
waldek 2015-11-09 15:38:47
ogólnie jestem ich klientem, nie pracuje tam, ale polecam. mają spoko atmosferę z tego co widzę jak tam jestem. szef sylwester też jest ok - czasami z klientami pogada na luzie. co do zarobków - u lellka podobno zarabia się dobrze. :)
wuala 2015-12-02 16:22:26
Moja pierwsza wypłata jak pamiętam to 2900 na rękę. Więc jest ok. Są możliwości zarobienia do 4500 w zależności od wyników. Mam porównanie z innymi firmami motoryzacyjnymi i ta jest najlepsza więc polecam wszystkim. Trzeba pracować ale wynik jest na w miarę przyzwoitym poziomie. Atmosfera nie stresująca aczkolwiek są wymagania do których trzeba się dostosować. Ha sobie chwalę. Pozdrawia wszystkich.
Mirek 2015-12-15 11:37:33
Oni ogólnie dbają o pracowników. Z góry dają umowę o pracę - chyba, że ktoś chce inaczej. Widać, że ludzie tam pracujący nie maja większych stresów - dlatego chętnie do nich jeżdżę na serwisy.
wuala 2015-12-28 07:58:04
Do "damian" umowa o pracę od pierwszego dnia. 3 miesiące próbna potem na rok a trzecia na stałe. Żadnych smieciówek ani płatności pod stołem. Wypłaty poniżej 3 tyś raczej się nie zdążają średnio 3500 3800 a przy dobrych wynikach powyżej 4000 . Ja sobie chwalę. Ludzie mili a atmosfera nie stresująca. Trzeba dbać o dobre wyniki ale coś za coś bez pracy nie ma kołaczy. Kierownictwo w porządku. Załoga na wysokim poziomie. Wiedzą jak dbać o dobrego pracownika. Pracownik bez stresów jest o wiele lepszy i wydajniejszy niż zestresowany i zfrustrowany. Polecam i chwalę tę firmę
Krzychu 2015-12-28 12:59:44
Kolega mi mówił, że mieli teraz wigilię pracowniczą - full wypas, pracownicy nic nie płacili, a było 350 osób w Akrasie w Prószkowie. Mają gest widać! Plus dostali jakieś tam nalewki i kasę do koperty na Święta. Dla mnie super, wysłałem CV i czekam aż się odezwą.
Eliza 2016-01-12 11:16:08
Może to nie miejsce na opinię Klienta, ale pewnie czytającym się przyda. Jestem Klientką Skody w Opolu od 8 lat, mam już 3 samochód. Chciałam wymienić już na inną markę, ale Ci ludzie są po prostu zbyt profesjonalni, abym mogła odejść. Przywiązałam się do nich i ufam im w 100%! We wszystkim pomogą ile mogą, oferują zniżki i promocje jakie mają. Każdemu polecam, bo ASO na najwyższym poziomie.
Miki 2016-01-20 10:08:37
Ja byłem zadowolony ze współpracy - zarobki powyżej przeciętnej, fajna atmosfera, z życzliwością podchodziliśmy do Klientów. Niestety musiałem wyjechać do Francji opiekować się dziadkami, ale z łezką w oku wspominam ten czas.
Werka 2016-03-03 13:20:40
Moim zdaniem jedno z lepszych miejsc pracy. Co nie słyszę, każdy jest bardzo zadowolony. :) I trzymać tak dalej.
Wiola 2016-04-14 15:05:50
Bardzo dobra firma. A wiecie co jest najważniejsze? Że szanują swoich pracowników... :) Polecam każdemu kto szuka pracy.
Irek 2016-04-22 10:01:53
Z tego co widzę na ich stronie to ta nazwa już nie funkcjonuje: http://portal.lellek.pl/lel/kontakt/dane-do-faktury/541,Dane-do-faktury.html
Witek 2016-06-20 12:07:28
Ja tam ich cenię - już tyle lat super działają, pracownicy są zadowoleni, Klienci również. Powodzenia życzę!

PS. Oni się jeszcze rozbudowują? Widziałem, że coś tam kopią obok Skody.
magda1 2016-07-03 18:05:22
ale zmiana nazwy fimry to naprwade nic. a wiecie o co chodzi z rozbudowa? prawda, ze powstanie salon seata?
monia 2016-07-04 10:02:03
jejku - nic się nie wiążę. po prostu pewnie zmienili, bo się rozwijają. a ktoś wie co budują w sławicach? coś słyszałam, że salon seata?
monika z dobrzenia 2016-07-12 15:00:04
ja się dowiedziałam od koleżanki, że rozbudowują wszystko - będzie jeden salon więcej i cały obiekt będzie 3 razy taki jak jest. ona się mega cieszy, bo firma się rozwija. pytałam czy będą jakieś oferty, ale ona tego nie wie, bo to kierownictwo się tym zajmuje.
ja też czekam na nowe propozycje, bo chciałabym tam pracować.
nn 2016-07-12 15:20:43
ma być nowy salon seata i spore zaplecze. kolega mi mówił.
mikołaj_opole 2016-09-20 10:45:51
Właśnie tam wczoraj przejeżdżałem - będą najwięksi w regionie. A chyba już są...
Misiek77 2016-10-11 13:29:58
Ja bardzo ich polecam. Kupiłem ostatnio Audi A4 i po prostu rewelacja. Wcześniej serwisowałem Skodę. Po prostu profesjonaliści, a widać że pracownicy chcą tam pracować.
edr 2016-10-11 14:22:20
Hej, a na jakie zarobki może liczyć stażysta w dziale fnansów? Jestem w trakcie studiów, więc fajna by była taka oferta pracy jak na sam początek kariery.
Zostaw swoją opinię o Auto Lellek Krystian Lellek - Sławice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Lellek Krystian Lellek