Promeco

Gościcino

Opinie o Promeco

anonim 2011-09-27 09:13:33
Firma Promeco Gościcino prowadzi mobing oraz szantarzuje pracowników w Finlandii ! Pod grożbą zwolnienia z pracy pracownicy muszą podpisywać oświadczenia że zrzekają się wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny . Skandal !!! . O tym przestępczym procederze zostaną powiadomione inne opiniotwórcze media
ted 2012-02-10 13:58:02
Znowu to samo.Już raz musieli ludziom wyrównać wynagrodzenia jeszcze w czasach gdy byli z P&P.Co za [usunięte przez moderatora]
on 2012-06-15 13:58:33
najgorsza firma w której pracowałem nie dla mnie te klimaty 4000 złote za miesiąc przepracowany zagranica dokładnie w Finlandii to kpina ludzie nie dajcie się oszukać
OB26 2012-11-28 22:13:41
Brak profesjonalizmu,zero organizacji.Zero szacunku do pracownikow,brak mozliwosci podniesienia wynagrodzenia.Niestety nic dobrego o tej firmie powiedziec nie mozna.Zostawmy to im,to im wychodzi najlepiej,czyli reklamowanie sie z jak najlepszej strony.Pozdrawiam! :D
pracownica 2012-12-08 20:17:57
firma ćpunów i alkoholików. [usunięte przez moderatora] chodzą pijani albo naćpani. po firmie chodzą fotografie szafek narzędziowych na których są puste butelki po alkoholu albo [usunięte przez moderatora] z rurką obok. a jak znaleziono wyżej wymienione rzeczy to kierownicy niby nic nie widzą. WIELKI CYRK
anonim 2012-12-13 17:31:30
Uważaj "pracownica", a może "pracowniku" podający się za kobietę zwolniony z firmy i próbujący oczernić teraz firmę za swoje niechlujstwo, bo Twoje słowa mogą zostać użyte przeciwko Tobie, wystarczy, że firma wystąpi z wnioskiem do sądu o zniesławienie i to na forum publicznym i znajdą Cię po numerze IP komputera z którego pisałeś te obelżywe kłamstwa, bo jeśli nie wiesz to Cię oświecę; KAŻDE WEJŚCIE NA JAKĄKOLWIEK STRONĘ INTERNETOWĄ A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI POZOSTAWIENIE WIADOMOŚCI DLA FORUMOWICZÓW TO TAK JAK BYŚ POZOSTAWIŁ SWÓJ ODCISK PALCA NA KLAWIATURZE!!! Radzę się zastanowić zanim następnym razem zaczniesz kogoś oskarżać nie mając żadnych niezbitych dowodów!!!
zaniepokojona :) 2012-12-13 17:56:53
Hej Anonim. Wydaje mi się że jesteś w błędzie , z tego co słyszałam ta "pracownica" to jakiś zakompleksiony mały pindo... :) który ma ambicje bycia nie wiadomo kim , a wszyscy z niego mają beke :) Pozdrawiam
normalny pracownik 2012-12-13 21:31:06
dlaczego pracujesz w tym wielkim cyrku, widocznie jestes najwiekszym klaunem, szczerzysz zeby do kolegow a za plecami pokzujesz prawdziwa twarz zakompleksionego i nienawistnego samoluba. Ps. Nawet osiol nie sra w swoje gniazdo
xxx 2012-12-16 00:41:59
Do niedawna byłem najstarszym pracownikiem w tej firmie (wszyscy wiedza o kogo chodzi) ,pomimo tego,ze juz nic mnie z ta firma nie laczy,nie pojmuje kto mogł wymyslic ku temu podobna bzdure.Przykre tylko,ze znalazlem sie pierwszy na liscie w kregu podejrzanych.Oby jak najszybciej udalo sie zidentyfikowac osobe,ktora pisze takie brednie.Co najsmutniejsze,z tego forum ponoc korzystaja dorosli ludzie,a czytajac ta bzdure mozna w to watpic.
pismak 2013-01-27 17:36:54
witam. napisz czy chcesz pogadać... jestem bardzo zainteresowany.pozdrawiam
xx 2014-10-14 21:54:06
Brak słów, firma cofa się w rozwoju..
12 2014-10-29 20:27:44
To było kiedys... teraz nie warto..
worker 2014-11-08 18:52:55
teraz w promeco jest jedna wielka chu..nia, brak nadgodzin, brak wyjazdow, brak podwyzek, ludzi zwalniaja albo sami odchodza firma sie stacza przez te durna polityke z finlandi
krzych 2014-12-03 22:46:45
nie strasz ip. bo ja znam co najmniej 2 sposoby unikniecia problemów związanych z ip.:).... co do PROMECO he bez komentarza
kgk 2016-05-14 22:20:16
Z wdrażaniem problemów większych @jhbfvvh, zatrudniają odpowiednie do tego osoby, przede wszystkim doświadczone, doświadczonych też ludzi szukają, 3 lata to minimum
Zostaw swoją opinię o Promeco - Gościcino
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promeco