Avanti Medic

Opinie o Avanti Medic

PaulinazeSzczecina

Bardzo długo zastanawiałam się jaką Firmę wybrać na swój pierwszy wyjazd. Po długich poszukiwaniach i porównaniu ofert wielu Agencji postanowiłam wybrać Avanti Medic. Panie z biura wykazały sie ogromnym profesjonalizmem i wyrozumiałością. Wytłumaczyły mi na czym polegać będzie moja, praca , jakie zadania będą należały do moich obowiązków. Jako, że był to mój pierwszy wyjazd miałam bardzo dużo pytań i na wszystkie uzyskałam wyczerpujące odpowiedzii. Avanti przekonało mnie wysokimi zarobkami a przede wszystkim tym, że mam pełne ubezpieczenia na terenie Niemiec jak i po powrocie ze zlecenia. Polecam gorąco wszyskim tym, którzy zaczynają swoją karierę w tej branży. Z Avanti bez obaw można wyjechac na swoje pierwsze zlecenie :-)

LENA

A umowę dostałaś?

Joanna_Asia

Właśnie wróciłam ze zlecenia od Avanti Medic. Moge potwierdzić, że jest to uczciwa Agencja. Zlecenie było dość wymagające, jednak w 100% zgodne z opisem jaki miałam przedstawiony przed wyjazdem. Firma interesuje się swoimi pracownikami. Zaraz po przyjeździe Panie koordynatorki do mnie zadzwoniły. Chciały poznać moja opinie o podopiecznym, nowym miejscu, podróży. Rzadko spotykam sie z tak dużym zainteresowaniem i zaangazowaniem ze strony Agencji. Avanti Medic ogromy plus za waszą pracę :-). Jeśli chodzi o stawki, są one dość wysokie. Firma zatrudnia na niemieckiej umowie. Polecam Avanti Medic :-)

Marianna

Drogie koleżanki jeśli planujecie wyjazd do Opieki to koniecznie sprawdźcie ofertę Avanti Medic. Współpracuję z tą firmą od jakiegoś czasu i jak do tej pory nie natrafiłam na Agencję, która zapewniłaby lepsze warunki. Polecam!

Gabrysia2245

Znalazłam tę Firme przez przypadek, zdecydowałam się na wyjazd i... jestem zachwycona! Po raz pierwszy czuję się doceniona jako pracownik. Panie z biura wykazują duże zainteresowanie sytuacją na zleceniu. W razie pytań są zawsze do dyspozycji. Wynagrodzenie jest zawsze na czas. Polecam Avanti wszystkim Paniom, które szukają uczciwej Agencji!

Opiekunka J

Witam po przeczytaniu pozytywnych opinii,pragnę zapytać czy wczesniej mozna aplikować?Jak długo trwa rekrutacja? Czy w umowie sa jakieś kary itp?

@Opiekunka J

@OPIEKUNKA J Aplikować może Pani za pośrednictwem naszej strony :https://avanti-medic.eu/kwestionariusz-krok-1. Zapraszam również do kontaktu telefonicznego 95 780 0290. Udzielimy Pani wszelkich informacji związanych z ofertami oraz formą zatrudnienia. Pozdrawiam Avanti Medic 95 780 0290

Avanti Medic Nowy wpis
@Opiekunka J

Dzień dobry, wystarczy wypełnić kwestionariusz dla opiekunek lub prośbę o kontakt na naszej stronie: www,avanti-medic.pl, napisać do nas na adres rekrutacja@avanti-medic.eu lub zadzwonić do nas pod nr 95-780-0290. Rekrutacja nie trwa długo. Można wyjechać na zlecenie już nawet następnego dnia. Jeśli nie zamierza Pani spożywać alkoholu lub narkotyków u seniorów bądź dokonywać kradzieży, to nie ma się Pani czego obawiać :) Pozdrawiamy, Avanti Medic

@Avanti Medic

Wow serio tak szybko można tu zacząć pracę? No ale jak jest taki szybki wyjazd, to firma organizuje przejazd, czy każdy sam musi o to zadbać? Zarówno jeśli chodzi o organizacje, jak też kto ponosi koszty takiego przejazdu? Kto to bierze na siebie?

Nowy wpis

Jeśli jest zlecenie na już (a są takie), to naprawdę można z dnia na dzień podjąć się pracy i wyjechać. My organizujemy i opłacamy przejazdy, przygotowujemy umowy, powiadamiamy klientów o tym, kto, w jaki sposób i kiedy przyjedzie. Pozdrawiamy, Avanti Medic

Joanna

Firma rzetelna, godna polecenia. Wszystko dopięte na ostatni guzik, Panie służące pomocą. Polecam!!

@Joanna

@JOANNA bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! :)

Mariola60 20.09. 2023
@Joanna

moja opinia co do firmy jest pozytywna , uprzejma obsługa, wszystko jest dopięte na przysłowiowy guzik , wypłaty w terminie , tak że mogę polecić tę firmę niezdecydowanym osobom

Nowy wpis

@Mariola60 20.09. 2023

Bardzo dziękujemy za opinię! :)

Jaki jest styl zarządzania w Avanti Medic?

Rafal87

Zeby można było dać więcej gwiazdek to bym dał ale firma jest godna polecenia i zaufania panie z biora są bardzo miłe i zawsze pomogą jeśli jest jakiś problem takiego szefostwa jak Avanti Medic to tylko ze świecą szukać.

@Rafal87

Dziękujemy RAFAL87 za opinie! Jest Nam bardzo miło słyszeć takie komplementy :) Pozdrawiamy, Avanti Medic!

Renata

Firma godna polecenia.

Krystyna S.

Bardzo polecam firmę Avanti Medic! Około 2 lata temu chciałam zmienić firmę z którą do tej pory wyjeżdżałam, przez przypadek znalazłam Avanti i zadzwoniłam do biura podpytać się o szczegóły. Pani, która odebrała telefon była bardzo miła i na wszystkie pytanie udzieliła mi szczegółowych odpowiedzi. Zdecydowałam się na wyjazd i nie żałuje! Każda sztela zgadza się z opisem podanym przez Panie rekruterki, w razie potrzeby służą pomocą i nie zostawiają opiekunek "samych sobie". Wypłata zawsze na czas, legalna umowa i przemiłe Panie z biura. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Avanti Medic! Krystyna

Jolanta

Bardzo polecam firmę Avanti. Jestem już 3 raz z tą firmą. Umowę mam na warunkach niemieckich na czas nieokreślony. Płacą składki nawet jak robię przerwę w Polsce. Nie mam problemu z chodzeniem do lekarza czy w Niemczech czy w Polsce. Kasa na czas więc jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Panią Marzenkę i Paulinkę z biura zawsze są pomocne.

Dominika P.

Zlecenia zgode z opisem, atrakcjne stawki oraz terminowe wynagrodzenie. Jednym słowem- FIRMA NA MEDAL !!!

Małgorzata
@Dominika P.

Powiesz coś więcej o tych zleceniach, jaki dokładnie one mają charakter? Pewnie nie zdradzisz jaka jest stawka, ale czy do tego można dostać jeszcze jakiś bonus?

katarzyna z.

Polecam z całego serca firmę Avanti Medic

@katarzyna z.

Dziękujemy za miłe słowa. Polecamy się na przyszłość ! ;)

Krystyna K, Bytom

Z całego serca polecam Avanti Medic! Największym atutem tej firmy są jej pracownicy- a konkretnie Panie z działu rekrutacji. Panie z Avanti są niezwykle empatyczne i cierpliwe. Zawsze z uwagą wysłuchują tego co ma się do powiedzenia, niezależnie czy chodzi o sytuację związaną ze zleceniem czy zwykłą rozmowę, kiedy człowiek potrzebuje się po prostu wygadać. Do tej pory, jest to najlepsza agencja z jaka miałam okazje współpracować. Firma uczciwie wywiązuje się ze wszystkich swoich zobowiązań-finansowych i nie tylko. Gorąco polecam Avanti Medic Krystyna K, Bytom.

@Krystyna K, Bytom

Dziękujemy Pani Krytyno. Jest nam niezmiernie miło czytać tak pozytywne komentarze:-)

Byla kandydatka

Firma chyba naprawdę ma wzięcie bo gdy zgłosiłam swoją kandydaturę telefonicznie do firmy, jak i poprzez stronę internetową firmy i żadnego odzewu . Pozdrawiam zapracowane panie z biura .

@Byla kandydatka

@ BYLA KANDYDATKA Witam serdecznie. Nasze biuro rekrutacji na bieżąco stara się dzwonić do wszystkich zainteresowanych Pań. Czsami zdarza się, że nasza linia terlefoniczna jest tak obciążona, że macie Panie problem z tym, żeby się do nas dodzwonić. W takiej sytuacji, zapraszam do kontaktu pod numerem tel. 532 678 061. Można również wysłać nam wiadomość SMS lub zgłosić się za pośrednictwem Messengera (@AvantiMedic, @Avanti Medic- opiekunki w Niemczech). Pozdrawiam serdecznie Avanti Medic

Gosia

Witam czy rzeczywiście firma Avanti przyjmuję na niemieckich warunkach.Jestem zainteresowana taką współpracą.

@Gosia

@GOSIA Nasi pracownicy są zatrudnieni na niemieckiej umowie. Wybór takiej formy zatrudnienia gwarantuje: * Pełne ubezpieczenie w Polsce, w Niemczech oraz całej UE * Kindergeld dla osób posiadających uczące się dzieci * Składki zdrowotne i emerytalne opłacane w Niemczech * Niemiecka emerytura po 5 latach pracy * Składki opłacane również w trakcie pobytu w Polsce (do 2 mc od zjazdu) Zapraszam serdecznie do kontaktu tel. 95 780 0290. Przedstawimy Pani szczegóły oraz nasze aktualne oferty pracy. Pozdrawiam Avanti Medic:-)

Kandydatka
@Avanti Medic

Mam pytanie ;) Jak to jest z emerytura po 5 latach przepracowanych w Niemczech ?... Szczerze mówiąc jestem zaskoczona , ponieważ niemcy mają jeden z najwyższych wieków do otrzymania renty a wiec te pięć lat mnie zdziwiło... Może miała Pani na myśli, że te pięć lat będzie uwzględnione a nie , że po pięciu latach ktoś otrzyma emeryturę za pracę w opiece .

@Kandydatka

@ KANDYDATKA Zapraszam serdecznie do kontaktu tel. 95 780 0290. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania:-) Pozdrawiam Avanti Medic

Kandydatka

Witam wszystkich bardzo serdecznie oraz caly zespół tejże firmy . Z ogromną ciekawością przeczytałam kilkanaście opinii tejże firmy I zainteresowała mnie przede wszystkim jakość tych wypowiedzi oraz co najważniejsze zainteresowanie że strony samej firmy . To ogromne szczęście pracować z firmą ktora dba i troszczy się o swoich pracowników tym samym będzie ich przybywało z racji szacunku i uczciwości wobec innych , bardzo to doceniam u pracodawcy . Także szukam firmy która jest godna zaufania , która nie będzie straszyła karami tylko stanie się partnerem dla wspólnego dobra i profesjonalnej współpracy. Mam 8- letnie doświadczenie w branży, znam język niemiecki a moją specjalnością która się wyróżniam w tej pracy , to chęć pracowania z ludźmi leżącymi. To przypadki do jakich opiekunki nie chętnie jeżdżą a ja natomiast świetnie się tutaj odnajduje . Nie nadaje się do osób które lubia karty i gry planszowe , szczerze mówiąc w karty grać nie umiem a gry mnie strasznie nudzą a wiec nie będę tutaj pomocna ... Jestem osobą która musi mieć jakieś zadanie przez cały dzień oczywiście uwzględniając przerwę w ciągu dnia , a tak poza tym jestem osobą o miłym usposobieniu , bardzo dokładną, pragmatyczna i ciepła. Bardzo dobrze gotuje i mam wysokie wymagania co do prowadzenia domu. Chętnie się z firmą skontaktuje i porozmawiam na temat ewentualnej współpracy. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam, ponieważ miło jest czytać takie komentarze , to dobry znak . Dziekuje i serdecznie pozdrawiam .

@Kandydatka

@KANDYDATKA Dziękujemy za tak pochlebny komentarz:-) Jeśli jest Pani zainteresowana współpracą, zapraszamy serdecznie do kontaktu tel. 95 780 0290. Pozdrawiamy Avanti Medic

A jakie są płatności za kontrakty? Znam bardzo dobrze niemiecki referencje duże doświadczenie.

@Gość

@Gość Stawki zależne są od konkretnego zlecenia. Jeśli jest Pani zainteresowana współpraca zapraszam serdecznie do kontaktu telefonicznego 95 780 0290. Może Pani również wypełnić kwestionariusz na naszej stronie https://avanti-medic.eu/kwestionariusz-krok-1, wtedy do Pani oddzwonimy. Pozdrawiam serdecznie Avanti Medic

Małgosia

Witam serdecznie chciałabym się dowiedzieć do ilu lat przyjmujecie kobiety do pracy

@Małgosia

@Małgorzata Górna granica wieku naszych pracowników to 68 lat. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Rafal 87

Witam Pracuje od ponad 2 lat z firmą Avanti Medic i mogę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony od momentu kiedy podpisałem umowę nie mam żadnych problemów wszystko dokładnie Panie opisują. Pomagają praktycznie we wszystkim a szefostwo to na 5+ w każdej sytuacji pomogą także z całego serca Polecam AVANTI MEDIC . R.W

@Rafal 87

@RAFAL 87 Dziękujemy za pozytywna opinię :-)

PaulinazeSzczecina

Nitka
@PaulinazeSzczecina

czy może pani do mnie napisac na messengera chvialabym uzyskać więcej informacji na temat agencji Avanti MEDIC Anita Anitka Garska

LENA

A umowę dostałaś?

Hans Kloss

Dzien dobry wszystkim. Podjąłem decyzję o zmianie swoje sposobu na pracę, życie około 10 lat temu. Miałem w tym czasie podpisane umowy z wieloma agencjami w Polsce i w Niemczech. Od dwóch lat mam umowę z Avanti Medic i po rozmowach przeprowadzonych z koleżankami tak koleżankami w biurze podjąłem właśnie decyzję o pierwszym wyjeździe na ich zlecenie. Teraz jestem pewny wypłaty w kwocie, na którą się umówiłem, zlecenia takiego jakie mi pasuje(pasuje mi każde) tylko dlatego, że koleżanki z biura rzeczowo i dokładnie omawiają zlecenie i warunki pracy. Nie jestem w stanie wymienić wszystkich koleżanek z imienia ale pierwszy kontakt telefoniczny z Aleksandrą potem z Justyną, druga Ola...........Pozdrawiam was koleżanki. Zawsze się posmiejemy i uzgodnimy termin i adres wyjazdu. Czasami trzeba dziewczynie pomoc , to wsiadam w auto i przejeżdżam na inną Stellę żeby ją uratować. Oczywiście po obustronnych uzgodnieniach. Podobne warunki pracy miałem jedynie w czasach minionych. Pozdrawiam Gorzów. p.s. zepsuł mi się telefon. Działam na zastępczym ale numer bez zmian +4915214457781. Dajcie znać na (usunięte przez administratora) Buziaki dla Avanti Gorzów Wlkp.

@Hans Kloss

@HANS KLOS Dziękujemy za motywujący komentarz:-) Pozdrawiamy serdecznie Avanti Medic

Krystyna

Polecam współpracę z firmą Avanti-medic jako jedną z nielicznych na rynku, w której poza wypłacalnością na czas można liczyć na dobry kontakt oraz wsparcie zarówno w organizacji wyjazdów jak i w trakcie wykonywania zlecenia,pozdrawiam Krystyna

@Krystyna

Pani Krystyno dziekujemy za komentarz:-)

Miczysława

Firma jest naprawdę porządna. Opłacają wszystkie składki i w odróżnieniu od wielu firm gwarantuja pełne ubezpieczenie w Niemczech. Panie koordynatorki są bardzo pomocne. Polecam Avanti Medic .Mieczysława

@Miczysława

Pani Mieczysławo dziekujemy!

Elwira

Wydaje mi się, że propozycje jeśli chodzi o Avantil wypadają bardzo dobrze i jeśli ktoś będzie chciał wyjechać do Niemiec do opieki to z nimi można się bez obaw wybrać. Firma organizuje wyjazdy do różnych miejsc, jednak to co dla mnie kluczowe to, że organizacja jest po ich stronie takich wyjazdów i za to dla nich plus

@Elwira

@Elwira Dziękujemy!

Zostaw merytoryczną opinię o Avanti Medic - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Avanti Medic?

Zobacz opinie na temat firmy Avanti Medic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avanti Medic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 53 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Avanti Medic?

Kandydaci do pracy w Avanti Medic napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Avanti Medic