Egeris Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Egeris Sp. z o.o.

pik 2012-11-13 12:30:07
Opinie pilnie potrzebne!
Niunia 2013-02-21 21:04:44
PORAŻKA. FIRMA NA NOWY RYNEK 3 W SZCZECINIE, CHOĆBY NIE WIEM ILE RAZY ZMIENIAŁA NAZWĘ NIE DŹWIGNIE SIĘ JUŻ NIGDY TO TO SYF JAKICH MAŁO!!!! ODRADZAM WSZYSTKIM WSPÓŁPRACE ZE [usunięte przez moderatora]
pracownik Egeris Szczecin 2013-02-25 20:54:34
Hej
A mogę wiedzieć kiedy dokładnie tam pracowałaś - może się znamy ... Ja chcę podać Pawła do PIPu, fajnie byłoby mieć kogoś na poparcie, [usunięte przez moderatora]
meneo 2013-02-27 21:18:37
więcej informacji proszę, od niedawna mam tu zatrudnienie i też mi to wszystko brzydko pachnie i chce miec potwierdzenie...
Wolf 2013-04-12 20:34:42
Wszystkich zainteresowanych pracą w tej firmie odsyłam do opinii dot. firmy Protrade - to ta sama firma, tylko nazwa się zmieniła.
Generalnie przestrzegam.Chyba, że ktoś chce pracować (a właściwie zap...) jako wolontariusz.
sss 2014-07-14 13:37:35
Właśnie przenosi się do Poznania pod nazwą EGERIS POTRZEBUJE TELEMARKETEREK/ÓW za 1000,/zł brutto oczywiście pewnie na śmieciową umowę(usunięte przez administratora)
ala 2015-12-04 16:15:49
a ktoś zna nowy adres w POznaniu?
Mich 2016-05-17 10:12:15
To już kolejne tego typu przedsiębiorstwo - duże, renomowane, znane itd., którego strony internetowej albo nie ma, albo jest tak słabo pozycjonowana, że nie można jej odnaleźć. Strasznie to dziwne :) Może tu się dowiem kiedy będzie rekrutacja?
Zostaw swoją opinię o Egeris Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Egeris Sp. z o.o.