Habitat Inwestycje Krzysztof Marciniak

Bydgoszcz

Opinie o Habitat Inwestycje Krzysztof Marciniak

Anonimka 2013-06-18 19:33:02
Jak już Pani wspomniała o szacunku, faktycznie zdobywa sie go ciężką i UCZCIWĄ pracą, a o uczciwosci własciciel nie ma pojęcia. Po to jest ten portal aby wyrazic swoją opinie i własnie to zrobiłam. Dla osoby chcącej zasięgnąc informacji nie jest ważne nazwisko osoby, która ją pisała tylko jej tresc.
xxx 2013-08-08 18:12:11
Prawda ta firma to [usunięte przez moderatora] ,w momencie zatrudniania miło i sympatycznie,a pożniej już tak nie jest,w hostelu to praca?nawet w upały wody dla pracowników niema! Chyba jakies kontrole by się przydały.
yyy 2013-08-09 08:27:37
To prawda,najniższy poziom kultury w tej firmie przedstawiają osoby zarządzające,bo nie sztuka postawić przed nazwiskiem dyrektor ale trzeba odpowiednio prezentować to stanowisko!A uczciwość to nie znane pojęcie w tej firmie!Nawet na małe kwoty a można naciągnąć pracownika.Bo tak jest specjalnie spisana umowa!
ch 2016-04-19 21:55:55
różnie bywa @okk czasem niestety sa takie sprawy że nie da się wyjaśnić. Ale wszelkie niejasności wynikające z finansami zawsze nie świadczą dobrze o firmie
Zostaw swoją opinię o Habitat Inwestycje Krzysztof Marciniak - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Habitat Inwestycje Krzysztof Marciniak