Cbm Polska Sp. z o.o.

Jacków

Opinie o Cbm Polska Sp. z o.o.

lider 2014-08-08 18:44:10
praca nie jest stała, w każdej chwili mogą cię zwolnić bo na każdej umowie jest 2 tygodnie wypowiedzenia, a tak bywa ze nie ma roboty i zwalniaja. 16 zł stawka to smiech na sali, musisz dzwigac ciezkie żelastwo,i przez 7,5 godziny tyrać ostro od 6 do punkt 14 nastej. Ogólnie wyzysk.
krokodyl ale nie ten 2014-09-15 11:33:55
Słuchaj, jeśli Ci zależy i jesteś dość pokorny to startuj. Nie wszystko co tu piszą jest prawdą. Fakt jest kilka uwag, ale zawsze się jakieś znajdą. Jeśli się sprawdzisz bez wazeliny to masz szansę na długie zatrudnienie. Stawki godzinowe są różne i nie zawsze odzwierciedlają wykonywaną pracę. Cóż życzę powodzenia, jeśli się zdecydujesz.
skromny 2014-09-15 19:18:29
Podpisałem umowę na 3 miesiące stawka 17 zł spawalnia , wcześniej pracowałem na czarno za mniejszą kasę, niestety praca była na miejscu a tu muszę dojechać ,przeczytałem komentarze wszystkie .. myśl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byłem na próbach po ludziach nie było widać tego co tu wypisują( czas pokaże ile prawdy w tym jest) do firmy wysłałem 3 CV i zadzwonił Pan z propozycją pracy.
m&m 2014-12-11 18:54:50
Art. 163.
§1. Urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów. Plan urlopów ustala pracodawca, biorąc pod uwagę wnioski pracowników i konieczność zapewnienia normalnego toku pracy. Planem urlopów nie obejmuje się części urlopu udzielanego pracownikowi zgodnie z art. 1672. Art. 1672.
Pracodawca jest obowiązany udzielić na żądanie pracownika i w terminie przez niego wskazanym nie więcej niż 4 dni urlopu w każdym roku kalendarzowym. Pracownik zgłasza żądanie udzielenia urlopu najpóźniej w dniu rozpoczęcia urlopu. czyli w 2015r w cbm polska wymiar urlopu wynosi 29 dni?
Lider 2014-12-16 22:02:07
29 dni bezplatnego.?
zniesmaczony 2015-01-03 10:50:10
a jak tam krwiodawcy? przestana oddawać krew, bo longerek zastrzegł,że będzie zabierał całą premię! niech się modli, aby tej krwi nie było potrzeba jemu ani nikomu bliskiemu - a tak wogóle to już czysty mobbing, nagrać i do PIP
dd 2015-01-03 15:31:46
w PIP też pracują Polaczki przyjdą z "niezapowiedzianą" wizytą wezmą w kieszeń wystawią mandat 1000pln i będzie po staremu a tego tysiaka to longer z karwą z premii uciułają:-)
dzony 2015-01-19 11:57:21
ale przecież longer premii nie zabiera, on tylko nie przyznaje .
zwolniony 2015-01-19 18:03:23
brak słów na tych wyzyskiwaczy kto nie włazi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ten długo nie popracuje, mistrzowie dwulicowcy... dobrze że już tam nie pracuje. Pozdro dla niektórych z OB w szczególnosci dla tego pijoka ze Świdnika :D
PiOoo 2015-01-19 18:03:46
Witam wszystkim , jestem tutaj nowy w tej firmie , narazie nie jest złe , zupki są też w miarę , a powiedzcie mi kto to jest ten Bedynek, dużo o nim mówią to jakiś wariat ponoć ?Pozdrawiam
lolo 2015-01-30 19:33:41
B. człowiek który drzwi nosił i z buta po nocy do domu drałował. witaj PiOoo wśród najlepszych z najlepszych. same komandosy:-)
Mt Rider 2015-02-19 19:14:12
Co tu dużo gadać,wyzysk,trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] aż gały na wierzch wychodzą...Pozdro dla wytrwałych...
lider 2015-05-13 21:45:25
no napiszcie coś ciekawego o tej firmie
pracus 2015-05-14 18:06:32
Firma jak to w lubelskim trzeba zrobić normę i do domu Tylko wszystkie przyrządy i detale musi sobie skombinowac spawacz. Logistycznie trochę słabi często zdaza się ze brakuje części do produkcji i musisz robić kilka roznych projektów. Najlepiej jak najwięcej sztuk i tak przez cały czas. Płacić placa, ludzie nawet tam po 40 km do pracy dojezdzaja. Zawsze to lepiej niz na czarno. Pracuj pracuj a garb sam urosnie.
def 2015-05-17 17:58:49
co wy tu piszecie jednym słowem to kołchoz i tyle zapierdalaj po 12 godzin i soboty to wtedy zarobisz a tak to lipa jak się patrzy . Na stale nigdy bym umowy nie podpisał z cbm . a teraz przyjmują od reki kogo popadnie i nie trzeba czekać chyba ze chujowe próbki ktoś pospawał no to morze sobie czekać ale na mój dział ostatnio przyszedł jeden taki co niby umie spawać tylko ze wszystko potem można wyjebać w złom bo się rozpada . ale tu sztuka się liczy i tyle i ciągle mało.....
okkkk 2015-05-19 20:58:40
jak napi..........oli dużo to może trochę dobrego się wybierze:-)
zetse 2015-06-18 16:13:59
Witam chcialem zapytać czy w tej firmie robione sa części do traktorów ?
Pabloo 2015-12-08 16:06:26
Witam wszystkich ,co sie dzieje w cbm ? coś temat ucichł , jak na obecną chwilę z zarobkami ,czy dalej rekrutują
Pabloo 2015-12-09 22:22:10
To już nie biorą z łapanki ??a jak z kasa ile dają na początek
Pabloo 2015-12-15 12:41:40
Czyżby w CBM pracowały kobiety na produkcji,chodzi mi o spawalnie ?? bo widzę komentarze od Pani Ani i Elwiry, ? a ktoś się wypowie co do stawek, chodzi mi o Mag,jeśli spawacie tigiem to również. Pozdrawiam
mk 2015-12-18 17:29:42
niech zapyta też o zupki
Zajebisty 2016-01-14 17:57:20
Chciałbym dodać trochę od Siebie odnośnie zarobków kadry kierowniczej w firmie tj; Wnioskuję o podwyżkę dla Kierownika i Majstrów z działu "OC" żeby nie musieli ściągać haraczu ze sprzedających papierosy Zdzisława.K i Dariusza.Sz
Oni też chcą więcej zarabiać lecz przez brak podwyżki muszą dorabiać. Ciekawe kiedy US i Policja wpadnie zgarniając handlujących łącznie z nadzorem. Zainteresowanych zakupem wschodnich papierosów informuję że ceny wahają się u Zdzicha 6 zł u Łysego 7,5 zł bez Vat.
XYZ 2016-01-16 19:40:42
Pierdol się dodo/zajebisty konfidencie jak i cala wiara konfidentów tomczaków,bedynków i innych wynalazków CBM-u, żal wam dupsko ściska ze kto chce sobie dorobić,nie każdego stać na polskie fajki a palić się chce.
ko 2016-01-16 23:11:25
Wydział OC to najgorszy twór na tym zakładzie, banda konfidentów co za 50gr. podwyżki sprzeda własną matkę. Pier...się frajerzy.
Tic Tac 2016-01-23 15:57:47
i tak kazdy dobrze wie ze p. poplawski to najwiekszy donosiciel i szuja na oddziale ob i to on miesza, kreci i judzi wsrod ludzi. widziano go pare razy pod biurkiem. p. poplawski jest niegrzeczny. nie badzcie jak on
Historyk 2016-01-23 21:54:00
Ta, to prawda, a pamietata jak jezdzil pod Bbogdanke i spisywal ludzi tych ktorzy chcieli sie tam najac i poprawic zycie. To taki ch*j zazdrosny i konfident.
spawacz od niedawna 2016-02-05 17:26:43
Witam, od niedawna jestem pracownikiem („spawaczem”, montarzystą, obsługa maszyny) dziwi mnie fakt ze tyle specialności, a mam tylko uprawienia do spawania.CBM z mojego punktu widzenia to firma jedenym zdaniem wielki balagan, tu ludzie pracujący szybko chodzą, a raczej biegają. Wszsytko robi się szybko i dużo byle było.odbija się to na pewno na jakośći, ale odbiocra chyba nie kontroluje tego co kupuje z tej firmy.A kierownik chodzi i tylko bluzga co 2 słowo.Kasa jest ok. ale i wysokie normy , umowa na 3-miesiące stawka 18 brutto .
lucyfer 2016-02-06 11:47:10
Na którym wydziale dostales na start 18 brutto?? z tego co wiem to sa ludzie którzy pracują 10 lat i maja 17
byly pracownik 2016-02-10 18:12:44
Pracowalem tam kilka lat temu ,firma to duzy balagan,normy wysokie wyliczane wg kierownika ,ktory stoi nad toba z stoperem , kiedys dawali 16 brutto po 3 miesiacach tylko znajomki dostali podwyzke.Atmosfera srednia ludzie za 50 gr-1zl podnosza norme ktora sami pozniej nie potrafia podtrzymac lub robi sie na odpier..,podwalanie kolegow za premie to norma ogolnie firma na krotki okres czasu.Uwazajcie na p.o.d.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.y :D
Co może nie prawda 2016-02-11 08:32:13
Tak było i jest do tej pory mobing normy wysokie i ciągle im mało a jak się odezwiesz to dowiedział się kim dla nich jesteś praca srtresujaca dyrekcja niedba o pracownika,jak nie ten to będzie następny .cbm-(ciągle będzie mało) da dłuższa metę nie polecam
popey 2016-02-11 10:05:13
ale karmią dobrze
Alojz 2016-02-17 15:09:55
Zupki palce lizać,"obiecane wcześniej podwyzki mają faktycznie miejsce" tak oczywiście podwyżki normy
smocze jajo 2016-02-24 17:48:08
Niejeden dałby się pociąć za zupki. A jak koguciki z rosołu wjadą to rzucają się na nie niczym wygłodniałe dzieci z Afryki.
pospawał bym 2016-03-08 23:55:23
Witam
Mógłby ktoś powiedzieć jakie rodzaje spoin lecą na rekrutacji? Podobno ma powstawać drugi dział spawalni? kiedy?
górnik 2016-03-09 20:21:53
witam jesli trafisz na wiesia to napewno dostaniesz ocene negatywną,chyba że zrobisz mu loda..... pozdrawiam
Neo's 2016-03-10 10:20:07
Czyli ma się rozumieć rerukantem w spr. spawalnictwa w traktorach jest P. Wieśiek ,czyli lepiej nie trafić na niego to ma się rozumieć że ktoś inny też rekotuje. to tam też pracują górnicy ?kopalnia w Mełgwi jest , kurcze bo nie wiedziałem. zostawiłem CV zobaczymy co dalej .
tut 2016-03-13 22:50:14
bardzo slaba firma organizacja i ogólnie syf. przymusowe nadgodziny itd mobing i ludzie którzy podpierdalaja na okrągło. dyrekcja która zaprzedala duszę włochom i bez przerwy lize im dupy. pracownik to tylko sztuka która się nie liczy. syf i dno.
xxx 2016-03-16 11:08:07
To co się wyrabia w tej firmie przekracza wszelkie granice, Pan dyrektor za nic ma ludzi którzy na jego premie muszą ciężko pracować, kierownicy i reszta tej brygady myślą tylko o tym jak za premiować u Włocha nie myślą o rodakach i o tym ,że muszą pracować po 12 godz i jak to ostatnio było bez przerwy, zapomnieli jak ciężkim jest zawód spawacza...
tiger 2016-04-10 14:49:19
piszę opinię dla nowych, jesli chodzi o zupki to nie są rewelacyjne, rekrutantem nie jest żaden pan Wiesiek, tylko trzeba zrobić próbki na 4 wydziałach spawalniczych, jak ktoś jest pracowity i solidny a do tego przychodzi do pracy jak trzeba pewnie się utrzyma na dłużej
czajnik44 2016-04-22 15:29:28
Mam zamiar złożyć tam CV. Znajomy mówi że dostał się na jakiś dział OB. Czym zajmuje się ten dział? Jak ktos może niech napisze czym zajmują się poszczególne działy.
damian 2016-05-05 08:38:32
W tej firmie pracownicy rządzą nie dyrekcja Przyjechałem na rozładunek o godz.7;00 jest 9;00 i nic się nie dzieje bo pan z magazynu uważa że priorytetem jest sprzątanie zakładu a to potrwa jeszcze dwie godziny.Dla mnie to paranoja.
damian 2016-05-05 15:33:19
wreszcie rozładowali ale o godz.13;00 pojechałem na załadunek ale już za puźno nie polecam tej firmy przewożnikom bo to strata czasu kierowców mają totalnie w d..pie.
cebeem 2016-05-11 08:51:46
szukaj dalej
Bronislaw Ka 2016-07-02 18:35:37
To niech składa papiery. Ostatnio sie kilku zwolnilo...
Trelemorele 2016-07-04 15:02:56
Zostaw na portierni.
Trelemorele 2016-07-05 10:14:02
Ludzie ciągle zostawiają swoje CV na portierni, jak ktoś się zwalnia to jak mają ileśtam CV już na miejscu to wcale nie ma potrzeby dawać ogłoszenia.
rra 2016-07-23 11:54:39
Paru moim znajomych zostawiło już tam cv , ale w życiu nie słyszałem żeby ktoś się z nim tam dostał , pomimo ,ze rzekomo są teraz przyjęcia...
mortadel 2016-08-01 14:51:29
Na początek 16-17zł oczywiście brutto, czyli na rękę 1900zł. Po 3 miesiącach podwyżka 1 - 1,5zł. Nadgodzin nie ma i nie będzie.
Alojz 2016-08-03 20:48:37
A mi się tam wydaje, że to jest spoko opcja jednak
Tobiasz 2016-12-02 15:21:30
Zwalniają pracowników na każdym kroku, nie dość że i tak zarabiają marne grosze to są wykorzystywani do granic możliwości. Przeciez takie firmy produkcyjne istnieją i prosperuja tylko i wyłącznie dzięki tym (robotnikom) bo to oni utrzymują i zarabiają na ta firme, dzieki nim firma ma zyski. Wiec dlaczego nie utna pensji kierownikom, pracownikom kadr i tym wszystkim nierobom umysłowym. To im trzeba obniżyć pensje bo na nie nie zasługują, bez nich firma da sobie rade ale nie bez tych fizycznie pracujących. Po co dają tak wysokie pobory kierownictwu. Za co? Zwolnić lub uciąć pensje a w szczególności tym niedoświadczonym, po co ich trzymać?
Zostaw swoją opinię o Cbm Polska Sp. z o.o. - Jacków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cbm Polska Sp. z o.o.