3P Agencja Detektywistyczna Stanisław Piątek

Bydgoszcz

Opinie o 3P Agencja Detektywistyczna Stanisław Piątek

maja11 2012-07-19 00:18:05
Agencja Pana Stanisława Piątka jest nie profesjonalna to co opisuję się na stronie internetowej mija się z rzeczywistością fatalnie. Po pierwszym spotkaniu z Panem Piątkiem wiedziałam że to jest detektyw zero profesjonalizmu.
maja11 2012-07-19 00:22:58
Dodam też, że Agencja pana Piątka nasyła na osoby, które są obserwowane [usunięte przez moderatora] Jego śledzenie jest upierdliwe i niestosowne do zachowania detektywa jestem ciekawa kto dał temu Panu licencje!!!!
gosc 2013-01-02 21:40:39
Ta agencja to tylko z nazwy nazywa sie detektywistyczna a pan Piatek to totalna porazka . zero profesjonalizmau. wartosc uslugi rowna sie jakosci. czyli jak chcesz najgozej zainwestowac pieniadze w swoim zyciu zglos sie do Piątka! hehe
pablo 2013-03-23 15:56:43
Zero profesjonalizmu przez 4 miesiące nie zrobili nic tylko obiecywali, nawet 1 zdjęcia nie zrobili. musiałem ich kierować i ponaglać. Jeździli jednym samochodem i tak nieudolnie, że zostali zauważeni. W końcu zrezygnowałem z ich usług. Następny detektyw rozwiązał problem w ciągu 4 dni.
syla 2013-04-17 00:52:03
Witam mam problem i poszukuję dobrego detektywa Pablo mozesz pomoc i napisac z kogo jestes zadowolony z gory dziękuję
RobiK 2013-07-06 23:55:42
Zwykły [usunięte przez moderatora] nie detektyw. W śledztwie, które prowadził został od razu zdemaskowany, dowody przedstawione były bardzo naciągane, opis obserwacji wyssany z palca (opisał sytuację która nie miała miejsca).

NIE POLECAM
2013-09-08 09:46:40
Ja z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Janusza Szuminskiego z Poznania.Wielki człowiek np...w dziedzinie Stalkingu.
agnieszka 2014-03-04 08:32:03
Hej, możesz polecić kogoś dobrego z terenu Bydgoszczy. Z góry dziękuję
Michalina 2015-02-25 13:53:16
Agencja Detektywistyczna 3P jest pełna profesjonalizmu, pomogła mi bardzo podczas sprawy jaką zgłosiłam. Idealny kontakt z detektywem Panem Stanisławem. Dostawałam informacje na bieżąco co dzieje się w sprawie.
Jarek 2015-02-25 13:55:05
Najlepsza agencja detektywistyczna! Tutaj znalazłem dopiero pomoc w sprawie, z którą borykałem się już dłuższy czas i nikt nie był w stanie udzielić mi pomocy. POLECAM Agencje Detektywistyczną 3P !
pack 2015-03-27 14:55:53
Nie wiem czy jeszcze gość ma licencję ale po jego usłudze byłem długo długo ciągany po prokuraturze i sądach. Nic subtelności i profesjonalizmu w pracy a tylko metody jakby z epoki SB. Z tego co słyszałem to z resortem pożegnał się raczej z przymusu a nie dobrowolnie.
Ania 2015-06-26 10:10:31
Polecam Agencje CBW http://www.cbw.bydgoszcz.pl/ uwijają się szybko i sprawnie zrobili dużo zdjęć i filmów i jestem bardzo zadowolona znaleźli mi dużo dowodów na zdradę mojego męża .
Beata 2015-09-06 19:55:09
Mój już były mąż pracuje w policji wiec na początku wydawało się dobrym pomysłem wziąsc do sprawy rozwodowej byłego pracownika tej służby. Po pewnym czasie musiałam jednak zrezygnować. Pomoc dopiero otrzymałam od Pani Detektyw (usunięte przez administratora). Babeczka działa z pełnym profesjonalizmem i najważniejsze że potrafi zrozumieć rozterki zdradzonej. Podchodzi do sprawy ze zrozumieniem i empatią. Kontakt można znaleść na stronie: www.detektyw-bydgoszcz.com
Polecam z całego serca
lenek 2016-05-14 13:58:54
no na peno osobiście to inna rozmowa jest od razu z tego co mi się wydaje tez.
Zostaw swoją opinię o 3P Agencja Detektywistyczna Stanisław Piątek - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3P Agencja Detektywistyczna Stanisław Piątek